Optika v Otrokovicích

16.9.20 22:05

Optika v Otrokovicích

Zdravím, poradíte prosím, kde koupit nové brýle za super cenu? Bydlím v Otrokovicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7026
16.9.20 22:19

Loni jsem si koupila brýle v optice Gemini na náměstí a znovu bych tam nešla. :oops: Nemůžu si pomoct, ale paní působí nervózně a moc mi tam nebylo příjemně, když jsem pozdeji řešila drobnou opravu a úpravu nožek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3090
16.9.20 22:52

Poliklinika snad 5. patro-des. Arogantni, drza zenska. Vsichni si chvali Kotase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 04:36

Super cena? To spíše využít akci na brýlová skla - pokud bývá.
Jsem již odjinud, ale chodím do optiky tam, kde mi dávají i skvělý následný servis.

Z Otrokovic mám hodně starou zkušenost, ale mne tenkrát překvapila. Dítě potřebovalo porovnat brýle a u Kotase je neuměli porovnat dobře a na poliklinice ano. A první podobná zkušenost byla již při zakoupení těch brýlí dítěte. Tam, kde jsme je kupovali, tak po slevě vycházeli „zdarma“, ale neuměli si poradit s tím, aby seděly a nepadaly.

• Citovat
  • Nahlásit
3442
17.9.20 08:17

Já si ted kupovala brýle v Optice u Billy na náměstí - v tom bloku jak je Pepco, Teta drogerie atd., obruby stály do 1000 Kč a skla 2000 kč. Měli 50% na skla slevu. Synovi jsem tam nechala dělat brýle před rokem, rozsedl si je (měl je asi 2 měsíce) a paní mu to vzala na reklamaci a na místě skla vsadila do nových stejných obrub zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.20 22:29

Dobrý den, doporučuju optiku Orange Optik. Byla jsem tam tento týden a objednala si brýle za výbornou cenu. Navíc tam byli moc ochotní a příjemní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 17:32

@Deniska787 Zdravím, díky za doporučení :) Na které ulici prosím optika přesně je, poradíte? A měli slevu na jedny konkrétní brýle nebo na všechny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.9.20 17:30

@DarinaSvor Zdravím, měli vždycky jednotnou cenu na určitou značku - já jsem si třeba vybrala Tommy Hilfiger a všechny je měly za 3.143,–Kč. No a skla měli taky v akci - já jsem si vybrala sklíčka Premium AS 1,74 TOP AR+ a stáli mě 2.690,–Kč. Celkově jsem ušetřila 4.000,–Kč. Optika je na Náměstí 3. května 1877.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.9.20 07:09

@Deniska787 Zdravím, ještě jednou moc děkuji. Brýle jsem si v Orange Optik vybrala značky Tommy Hilfiger, taky jsem ušetřila krásné peníze a teď se těším až budou hotové :) A jak psala Lucka - byli fakt ochotní, vše mi vysvětlili a věnovali se mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama