Reklama

Opustit ho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 16:52
Opustit ho?

Už nevím co mám dělat :( s manželem jsme mladí, máme 2 roky po svatbě. děti nemáme. Poslední dobou to stojí za nic. manžel začal chodit na brigádu, dělá security na discotéce, baví ho to ale máme proti směny takže se v týdnu nevidíme a o víkendu je přes noc pryč a přes den spí. na mě už nemá vůbec čas, zanedbává mě, psa a v domácnosti nepomůže. už jsme spolu i 3 tydny nespali. v pátek jsem si vzala pár věcí a odešla k mámě, prý jsem to přehnala, večer jsem se vrátila protože jsem bála že se nepostará řádně o psa. nemluvíme spolu, nic.. nevím co dělat, mám to vše zabalit a rozvést se? já se snažila vše napravit ale nějak to nejde, už ani nevím zda to chci zachránit :nevim: večer jdu do práce, ale ani dnešek semnou nechce ztrávit, prý ho bolí nohy, když jsem mu ze srandy řekla, že to rozchodí, tak mi odpověděl že to ani nechce rozchodit :,( nevím co dělat

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Klopotkova
Echt Kelišová 7610 příspěvků 08.04.18 16:54

Holt máte krizi. Promluvte si.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 16:56

@Klopotkova zkoušela jsem několikrát :( pomůže to na chvilku a nebo to má jedním uchem tam a druhým ven :(

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 08.04.18 16:56

Promluvit si.

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 08.04.18 16:56

A driv to takhle nebylo?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 16:58
@Emimin7 píše:
A driv to takhle nebylo?

dříve to bylo fajn.. jezdili jsme na výlety, trávili čas spolu s rodinou ale od té doby co je víkendy pryč, tak nic :( vidíme se tak 5 hodin týdně :/

Ms.Ragdoll
Závislačka 2552 příspěvků 08.04.18 17:00

Security na diskotece? Kolik vam je?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 17:01
@Ms.Ragdoll píše:
Security na diskotece? Kolik vam je?

ano, dělá vyhazovače.. je nám 25

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 08.04.18 17:03

A neřekl proč si přibral další práci? Nechce být s tebou? Nebo chce vydělat peníze pro vás?

nostress
Extra třída :D 13225 příspěvků 08.04.18 17:05
@Anonymní píše:
Už nevím co mám dělat :( s manželem jsme mladí, máme 2 roky po svatbě. děti nemáme. Poslední dobou to stojí za nic. manžel začal chodit na brigádu, dělá security na discotéce, baví ho to ale máme proti směny takže se v týdnu nevidíme a o víkendu je přes noc pryč a přes den spí. na mě už nemá vůbec čas, zanedbává mě, psa a v domácnosti nepomůže. už jsme spolu i 3 tydny nespali. v pátek jsem si vzala pár věcí a odešla k mámě, prý jsem to přehnala, večer jsem se vrátila protože jsem bála že se nepostará řádně o psa. nemluvíme spolu, nic.. nevím co dělat, mám to vše zabalit a rozvést se? já se snažila vše napravit ale nějak to nejde, už ani nevím zda to chci zachránit :nevim: večer jdu do práce, ale ani dnešek semnou nechce ztrávit, prý ho bolí nohy, když jsem mu ze srandy řekla, že to rozchodí, tak mi odpověděl že to ani nechce rozchodit :,( nevím co dělat

A proč dělá tu brigádu? Potřebujete ty peníze navíc? V klidu s ním promluv, a vysvětli mu, že takový život tě nebaví, že na to jsi se nevdávala, aby jsi trávila veškerý čas sama. Nemůže si najít jinou brigádu? A není za tím jiná žena? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 17:05
@lachtanice86 píše:
A neřekl proč si přibral další práci? Nechce být s tebou? Nebo chce vydělat peníze pro vás?

Dělá to, protože ho to baví.. Peníze máme, nepotřebujeme jich víc :( já právě už ani nevím jestli chce být semnou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 17:07

@nostress on to ví moc dobře, že se mi to nelíbí a že bych si přála aby byl semnou.. peníze navíc nepotřebujeme, máme se dobře :) myslím, že jiná asi ne, máme přehled o tom kdo kde je :)

nostress
Extra třída :D 13225 příspěvků 08.04.18 17:08
@Anonymní píše:
Dělá to, protože ho to baví.. Peníze máme, nepotřebujeme jich víc :( já právě už ani nevím jestli chce být semnou

Pak by dostal nůž na krk. Buď přestane chodit pryč o víkendech, nebo rozchod. Pokud teda chceš, aby se něco změnilo. Ale to si dobře rozmysli, jestli jsi připravena na tu variantu, že on si vybere rozchod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 17:09

Má tu brigádu spíše jako koníček, nechci mu to na jednu stranu brát ale tráví tam každý den, každý víkend.. říkala jsem mu at chodí třeba každý druhý víkend abychom byli alespon jeden spolu ale to nee :zed:

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 08.04.18 17:09
@Anonymní píše:
Dělá to, protože ho to baví.. Peníze máme, nepotřebujeme jich víc :( já právě už ani nevím jestli chce být semnou

A na to ses ho nezeptala? Jestli s tebou chce být?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >