Ženatý chlap a kamarádka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.04.18 15:29
ženatý chlap a kamarádka

Ahoj,

zajímá mě váš názor - týká se člověka z mého blízkého okolí, tak raději anonymně.
Manžel mé sestry má kamarádku (podrobnosti vím od jeho bráchy, s kterým se dost bavíme..), znají se asi rok, pracují v jedné firmě, každý akorát na jiném oddělení a stýkají se asi půl roku..
nejen, že se stýkají v práci, ale často i mimo práci…kafíčko, koncert, procházka..prostě, když má chvíli čas od rodiny, tak chce být s ní, každý den si píšou,..
on je do ní prý platonicky zamilovaný, ale nespí spolu, ona prý nechce a on by nikdy neopustil rodinu ze zásady - mají dítě..
takže vlastně se jakoby o fyzickou nevěru nejedná, spíš teda, protože ona údajně nechce, on by asi chtěl..
ale je tohle přátelství normální u ženatého chlapa? Kór když v tom jsou city?
Brácha mu zkoušel promluvit do duše, ale on se jí jen tak vzdát nechce, je mu s ní dobře, je s ní šťastný a nemá pocit, že by dělal něco špatného, výčitky vůči ségře nemá, bolí ho jedině to, že tenhle vztah bude muset jednou pravděpodobně skončit..(asi až to slečnu přestane bavit a kopne ho do zadku) :zed:
a já pěnim a mám chuť jí to říct. Ale zase si nedokážu vzít na triko, že by se třeba rozvedli, ségra mu bezmezně věří a nevím, jestli by to dala..na druhou stranu se bojím, že se to nějak dozví třeba po době a bude to ještě horší, měla by právo to vědět..
jinak se ségrou mají hezký vztah, takže nějaký očividný důvod tam není, o sex taky evidentně nejde..
ale u mě neuvěřitelně klesnul, přijde mi jako neuvěřitelný srab a lhář, který to hraje na obě strany, (ségře samozřejmě lže, když je s dotyčnou)..mám ségru ráda, je ještě pořád mladá a nechci aby ztratila život s chlapem, který ji bude mít hlavně jako jistotu a zamilovaně tokat bude jinde..8 let spolu není zas tak strašně dlouhá doba, manželé jsou 4 roky..co bude za dalších deset let? :think:
i když tohle třeba za chvíli skončí, neumím si představit, že se s ním budu bavit jako by nic a před ségrou mít celý život tajemství..vždycky jsme si říkaly všechno.

nebo je to normální a já jsem divná? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ixule
Vesmírná mluvilka 34840 příspěvků 08.04.18 15:33

Chápu, že ti to vadí, ale je to jejich věc. Osobně bych se do toho nepletla, mohlo by se to snadno obrátit proti tobě. :nevim:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33266 příspěvků 08.04.18 15:35

Souhlasím s @ixule

lachtanice86
Závislačka 4765 příspěvků 08.04.18 15:40

Nic ti do toho není

kam2
Závislačka 3449 příspěvků 08.04.18 15:44

Pokud by se jednalo o sestru, řekla bych jí to. Jak by bylo tobě, kdyby ona toto věděla o tvém muži a neřekla ti to. :roll:

cecetka
Kelišová 6883 příspěvků 08.04.18 15:45

Treba sestra o te kolegyni vi, ale tobe o ni nerekla :nevim:

tronelka
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 08.04.18 15:48
@Anonymní píše:
Ahoj,

zajímá mě váš názor - týká se člověka z mého blízkého okolí, tak raději anonymně.
Manžel mé sestry má kamarádku (podrobnosti vím od jeho bráchy, s kterým se dost bavíme..), znají se asi rok, pracují v jedné firmě, každý akorát na jiném oddělení a stýkají se asi půl roku..
nejen, že se stýkají v práci, ale často i mimo práci…kafíčko, koncert, procházka..prostě, když má chvíli čas od rodiny, tak chce být s ní, každý den si píšou,..
on je do ní prý platonicky zamilovaný, ale nespí spolu, ona prý nechce a on by nikdy neopustil rodinu ze zásady - mají dítě..
takže vlastně se jakoby o fyzickou nevěru nejedná, spíš teda, protože ona údajně nechce, on by asi chtěl..
ale je tohle přátelství normální u ženatého chlapa? Kór když v tom jsou city?
Brácha mu zkoušel promluvit do duše, ale on se jí jen tak vzdát nechce, je mu s ní dobře, je s ní šťastný a nemá pocit, že by dělal něco špatného, výčitky vůči ségře nemá, bolí ho jedině to, že tenhle vztah bude muset jednou pravděpodobně skončit..(asi až to slečnu přestane bavit a kopne ho do zadku) :zed:
a já pěnim a mám chuť jí to říct. Ale zase si nedokážu vzít na triko, že by se třeba rozvedli, ségra mu bezmezně věří a nevím, jestli by to dala..na druhou stranu se bojím, že se to nějak dozví třeba po době a bude to ještě horší, měla by právo to vědět..
jinak se ségrou mají hezký vztah, takže nějaký očividný důvod tam není, o sex taky evidentně nejde..
ale u mě neuvěřitelně klesnul, přijde mi jako neuvěřitelný srab a lhář, který to hraje na obě strany, (ségře samozřejmě lže, když je s dotyčnou)..mám ségru ráda, je ještě pořád mladá a nechci aby ztratila život s chlapem, který ji bude mít hlavně jako jistotu a zamilovaně tokat bude jinde..8 let spolu není zas tak strašně dlouhá doba, manželé jsou 4 roky..co bude za dalších deset let? :think:
i když tohle třeba za chvíli skončí, neumím si představit, že se s ním budu bavit jako by nic a před ségrou mít celý život tajemství..vždycky jsme si říkaly všechno.

nebo je to normální a já jsem divná? :think:

Ahoj. Kdyby se jednalo o mou sestru, nebo velmi dobrou kamaradku, tak bych ji rekla, co vim. Nechtela bych se ucastnit toho, jak z ni delaj blbce. Proc manzel sve kamaradstvi tak taji, kdyz nic spatneho nedela? Byt to jen ma znama, nebo dozvedet se o jednorazovem uletu, bez pokracovani, tak ale mlcim.

káťa
Extra třída :D 11833 příspěvků 08.04.18 15:50

Samozřejmě to normální a v pořádku není, zvlášť jestli jste si se ségrou hodně blízké. Taky bych byla na pochybách. Na jednu stranu bych nechtěla, aby ségra byla za blbce, na druhou stranu bych nechtěla aby se to obrátilo proti mně, treba to ségra „vědět“ nechce…
Asi bych se spíš přimlouvala za neříkat, ale jestli je to dobře si nejsem jistá…

Ctzona
Stálice 65 příspěvků 08.04.18 15:50

Kamarádství mezi chlapem a ženskou je vždy postaveno na sexu. Chudák Tvoje sestra. :(

Anonymní  08.04.18 15:51
@cecetka píše:
Treba sestra o te kolegyni vi, ale tobe o ni nerekla :nevim:

to je dost nepravděpodob­né..jednak si jsme fakt dost blízké a myslím, že by se mi svěřila a pak ani náznakem to nevypadá, že by něco tušila..a jak znám ségru, tak by se nedokázala tvářit jako že se nic neděje.. :nevim:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1756 příspěvků 08.04.18 15:52

Ségře bych to rozhodně řekla. Od toho se máme, vím, že ona by mi to taky řekla, abych se mohla rozhodnout po svém.

Ctzona
Stálice 65 příspěvků 08.04.18 15:56
@lamicina píše:
Ségře bych to rozhodně řekla. Od toho se máme, vím, že ona by mi to taky řekla, abych se mohla rozhodnout po svém.

Přesně tak, je hnusné, když zakladatelka dělá ze své sestry blbce. Dá se to pochopit od cizích lidí, ale sestry by si neměly zatajovat tak zásadní věci.

Anonymní  08.04.18 15:59
@lamicina píše:
Ségře bych to rozhodně řekla. Od toho se máme, vím, že ona by mi to taky řekla, abych se mohla rozhodnout po svém.

já to vidím podobně, ale není mi z toho dobře, protože vím, že bude hrozně zklamaná :,( ale já bych radši věděla pravdu, než žila ve lži a myslím, že to má ona podobně..
tak doufám, že se nemýlím :think:

Ctzona
Stálice 65 příspěvků 08.04.18 16:03
@Anonymní píše:
já to vidím podobně, ale není mi z toho dobře, protože vím, že bude hrozně zklamaná :,( ale já bych radši věděla pravdu, než žila ve lži a myslím, že to má ona podobně..
tak doufám, že se nemýlím :think:

Tvoje sestra má parohy, že neprojde dveřma a Ty jí to tajíš. Myslíš, že se na Tebe nenaštve, až ta nevěra praskne? Můžeš si být jistá, že ta nevěra dřív či později praskne.

Anonymní  08.04.18 16:03

Já mám osobní zkušenost a řeknu Ti, pokud bych byla na místě Tvé sestry, byla bych Ti velmi vděčná, že jsi mi to řekla.
Anonymní A

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama