Orgasmus, zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 22:26
Orgasmus, zkušenosti

Ženy chtěla bych udělat takový průzkum, prý je velice nízké procento žen, které maji vaginální orgasmus, většina ma pouze klitoriarni. Některé ženy nemají orgasmus s muzem vůbec a hrají to. Jak to máte vy? Já mám pouze klitoriarni orgasmus, takže při sexu prostě nevyvrcholim, docela me to mrzi, snažíme se všelijak, nejde mi to.. Jak to mate vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 29.07.19 22:31
@Anonymní píše: Ženy chtěla bych udělat takový průzkum, prý je velice nízké procento žen, které maji vaginální orgasmus, většina ma pouze klitoriarni. Některé ženy nemají orgasmus s muzem vůbec a hrají to. Jak to máte vy? Já mám pouze klitoriarni orgasmus, takže při sexu prostě nevyvrcholim, docela me to mrzi, snažíme se všelijak, nejde mi to.. Jak to mate vy?

Jestli už se tady chceš o tomhle bavit, nastuduj termity. Protože se to píše klitoridální :roll:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 29.07.19 22:40

Taky mám pouze klitoridální orgasmus. Když jsem nahoře, koriguju si to jak potřebuju, tak nemám problém dosáhnout orgasmu :nevim:… u jiných poloh se mi to nepovede. Jinak zkuste vibrační kroužek :andel: s tím to jde raz dva :oops: :lol: aspoň mě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 22:43

@Lucius08
Tak to vám zavidim, já musím ležet na zádech a mít napnuté nohy, v jiné poloze se neudelam ani za boha :lol: tak to zkusim! :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 22:56
@Anonymní píše:
@Lucius08
Tak to vám zavidim, já musím ležet na zádech a mít napnuté nohy, v jiné poloze se neudelam ani za boha :lol: tak to zkusim! :kytka:

Mam uplne stejny „problem“, taky musim byt na zadech a mit propnute nohy :lol:
Zkouseli jsme to i pri jinych polohach, ale to se neudelam, proste nechapu :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 22:57
@Anonymní píše:
Zkouseli jsme to i pri jinych polohach, ale to se neudelam, proste nechapu :mrgreen:

Tak to mám radost, ze nejsem jediná :D manžel ma ze mě vždycky sradnu, ale jinak to fakt nejde! :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:01

Já pouze klitoridální. Náběh na vaginální jsem měla kdysi při přiopilém sexu s kamarádem, vydržel totiž dlouho, ale když už jsem „něco“ začala cítit, tak se stejně udělal a byl konec. S manželem mi to ale takto vyhovuje, máme svůj zažitý postup a zatím nás neomrzel. Občas se pokoušíme při druhém kole hledat mně příjemné polohy (první kolo je hotové za minutu), ale nějak na to nemáme čas a sílu - děti, stavba, práce…prostě spánek je lepší než sex :mrgreen: Ale pevně věřím, že na to jednou přijdeme, protože to očividně jde, jen jsme neměli tu možnost to objevit :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:05
@Anonymní píše:
Zkouseli jsme to i pri jinych polohach, ale to se neudelam, proste nechapu :mrgreen:

Já to tak měla jako mladá… první vaginální orgasmus jsem měla někdy v šestadvaceti? :) A i tak se to nedalo srovnat s pozdějšíma dobama :lol:
Děvčata, pokud jste mladšího věku, tak pamatujte, že cvičení dělá mistry - a ne nutně cvičení s partnerem :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:08
@Anonymní píše:
Já to tak měla jako mladá… první vaginální orgasmus jsem měla někdy v šestadvaceti? :) A i tak se to nedalo srovnat s pozdějšíma dobama :lol:
Děvčata, pokud jste mladšího věku, tak pamatujte, že cvičení dělá mistry - a ne nutně cvičení s partnerem :mrgreen:

Je mi 23, doufám tedyt ze to mám před sebou! :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:08

Vaginální orgasmus mám, ale ne vždy. Někdy dokonce i mokrý orgasmus

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 29.07.19 23:36

Mám oba, ale vaginální dosáhnu pouze při misionářské poloze.. :zed: :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:46

Orgasmus nemám vždy. Zažila jsem ale oba. Naopak klitoridální při sexu jen párkrát. Vaginální vícekrát, takové příjemné chvění všude. Sex je mi ale příjemný i bez toho a užívám si ho, ono to uvolnění a hekání naopak dělá divy a k orgasmu to napomáhá a když už, tak ústa partnera to jistí. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 23:51

Vaginální až po změně partera, nyní s manželem, ve 40 letech. Dokonce postupně tak, že umíme být oba najednou jako ve filmu ;-), je to neuvěřitelný zážitek, hluboké propojení.

Calendulka
Kecalka 391 příspěvků 30.07.19 00:19

Mám „venkovní“ i „vnitřní“ :D S tím „vnitřním“ je to trochu komplikovanější - aspoň u mě. Mám pár osvědčených poloh, které musejí být ještě ke všemu v tom správném úhlu :lol: Když se posunu jinak já nebo partner, tak už to nejde :lol: Ale jinak oba jsou super :palec: Každý je jiný, ale o to je to pestřejší ;)

peta1003
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 30.07.19 00:20

Tak ja mívám oba :D prvni vaginalni jsem mela v 18letech. A ted se dokazu udelat na povel :lol: na chlapa to jde a ve mne to nejak prepne a uz sem taky :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama