ORL mandle - kam se objednat?

592
23.5.16 14:13

ORL mandle -kam se objednat

Ahoj, mám dotaz, i když jsem přečetla dost diskusí. Mám 4-letou holčičku, máme jít na trhání nosních a zmenšení krčních mandlí. Už jsem rozhodnutá že půjdeme a také chci klasicky - v žádném případě ten laser. Bydlíme u Benešova, vnevadí mi Praha, Kladno atd…Dojedeme kamkoliv. Nevadí mi nějaká děravá prostěradla apod. blbosti, co lidi řeší, jde mi o kvalitu, vstřícné prostředí a možnost být s dítětem. Ideálně alepoň 2 denní hospitalizace, ať je pod kontrolou. Všude mají hrozné čekací doby, objednala bych se ráda již nyní. Ale netuším kam. Kde jste byli spokojenií? Motol, Krč, Kladno…Moc díky, Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8691
23.5.16 14:26

A proč nechcete laser?

Celkem volněji měli na Bulovce v Praze, ale nevím jestli to stále platí, řešila jsem to před rokem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
23.5.16 14:26
@Kulišanda píše:
Ahoj, mám dotaz, i když jsem přečetla dost diskusí. Mám 4-letou holčičku, máme jít na trhání nosních a zmenšení krčních mandlí. Už jsem rozhodnutá že půjdeme a také chci klasicky - v žádném případě ten laser. Bydlíme u Benešova, vnevadí mi Praha, Kladno atd…Dojedeme kamkoliv. Nevadí mi nějaká děravá prostěradla apod. blbosti, co lidi řeší, jde mi o kvalitu, vstřícné prostředí a možnost být s dítětem. Ideálně alepoň 2 denní hospitalizace, ať je pod kontrolou. Všude mají hrozné čekací doby, objednala bych se ráda již nyní. Ale netuším kam. Kde jste byli spokojenií? Motol, Krč, Kladno…Moc díky, Katka

Byly jsme 2×. Jednou v Motole a podruhý na Karláku. V Motole to nebylo špatný, ale šílený čekačky. Doporučuju karlák, termín jsme loni dostaly za měsíc. Jsou tam úžasný doktoři a sestřičky. Prostředí sice ne tak nobl jako v Motole, společný pokoj pro všechny děti, co jdou ten den na zákrok, ale nám to nevadilo. Jeden nástup, my jsme z Prahy, takže jsme se jen nahlásily a jely domů a druhý den na zákrok. V Motole navíc používájí nějaký jiný druh narkozy a Ela po něm strašně vyváděla. Na Karláku asi deset minut plakala a pak usnula a byla v pohodě. K večeru jsme šly domů. Žádný obtíže ani komplikace nebyly, ani v Motole ani na Karláku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11632
23.5.16 14:27

Já byla se synem teď 12. v motole. Ráno operace a odpoledne domů, hodně si chválí i Kladno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.16 14:32

Co ja vim tak laser je na nic, pry je po nem horsi bolest a hojeni nez po klasicne operaci. kdyz uz tak chvaleji plazmu. Ja znam orl v pardubicih ale myslim ze všude jde hlavne o to na jake lidi zrovna narazite. Verim ze to zvladnou dobře všude ale pohlidala bych si aby to delal někdo kdo ma trochu zkusenosti, na mandlich se uci mladi doktori.

• Nahlásit
  • Citovat
592
23.5.16 14:36
@lucillee píše:
A proč nechcete laser?Celkem volněji měli na Bulovce v Praze, ale nevím jestli to stále platí, řešila jsem to před rokem

Protože to není nic spešl, normálně jen odštípnou a pak to jen začistí laserem. Už dvě perfektní mudr. me od toho nezavazně na sobě odrazovali. Navíc bych tedy neodešla s dítětem 15 min. po narkoze domů. Stačí si přečíst některé zážitky třeba na tomto webu…Nehledě na peníze. Ty bych samozřejmě do zdraví neváhala investovat, ale jsem prostě rozhodnutá že to chci klasicky, aby mi na ní někdo po narkoze dohlédl. Četla jsem dost diskusí, také jsem váhala, tak snad jsem se rozhodla dobře a bude to v pořádku. :palec: :palec: Moc děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
861
23.5.16 14:48

My byli teď v březnu na krčních na Bulovce a bylo to tam fajn. Termín jsem si mohla vybrat, sestřičky byly moc příjemný. Před dvěma lety byli kluci na nosních na Karláku a taky dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
23.5.16 14:51

@Kulišanda Já naštěstí nakonec nemusela se synem na odstranění nosní mandle a právě díky primáři soukromé kliniky, který dělá adenotomii nosní mandle plazmou, není to jen ta laserová operace, kterou někde provádějí. Dvě děti z mé blízké rodiny tuhle metodu absolvovali a kdyby to bylo nutné, tak do toho půjdeme taky. 15 minut po narkoze dítě nepošlou domů snad nikde a pokud ano, nejsou to lékaři, ale hovada.

Poté co dvě „perfektní a renomované“ ORL chtěli syna poslat na trhání mandle II. stupně už ve 2 letech, tak primář ze soukromé kliniky, který se trháním mandlí živí nám řekl, že je to nesmysl, takže ufff a díkybohu za to, kašel byl naprosto jiného původy, jen ty dámy to bohužel narozdíl od něj nepoznaly :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2332
23.5.16 15:06

Vřele doporučuji doktora Čubu - ordinaci má na Kladně v Maroldově ulici a operuje na dětském v nemocnici ve Slaném. Pohledej si reference. Je opravdu úžasný a co se týče přístupu k dětem nemá konkurenci! Navíc je to opravdu skvělý odborník!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
592
7.6.16 17:25

Tak jsem objednaní na čtvrtek na Karlák - do FN. Objednali nás za 10 dní, což je bomba. To jsem vůbec nečekala. V Motole objednávají momentálně začátek září…Díky za podporu, snad to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
773
3.7.17 15:01

@Kulišanda ahoj, můžu se zeptat jak jste dopadli s trháním nosních mandlí? Byli jste spokojeni na Karláku? Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
19.7.17 14:25

Ahoj, v září máme jít s pětiletou dcerkou na vyndání nosní mandle. Paní doktorka nám doporučila Nemocnici Na Bulovce. Můžete mi někdo napsat průběh a vaše zkušenosti, prosím? Moc děkuji :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama