Oslava 1. narozenin

35
28.8.06 22:16

Oslava 1. narozenin

Dobrý večer maminky,

moc Vás prosím o radu:

Nemáte nějaký tip, kde uspořádat oslavu narozenin pro ročního mrňouska?
Pro vysvětlení - vzhledem k tomu, že máme malý byt ale velikou rodinu, asi by jsme se k nám moc dobře nevešli a tak hledám nějaké příjemné místo, kde by se v Praze dalo třeba na dvě hodinky posedět, dát si něco dobrého k jídlu atd… bylo by nás tak 15 - 20… :wink:

Předem Vám mooooc děkuji za jakýkoliv tip :wink:

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

862
28.8.06 22:28

Ahoj Cathy!!!
S oslavou asi moc neporadím, my budeme mít takovou mini-pidi domácí. Ale snad by se dala zařídit oslava u „Mekáče“ - mají tam i dětský koutek. Akorát s tím dobrým jídlem a pitím to asi nebude to pravý ořechový… :? Ještě mě napadá nějaký ten Človíčkov - jeden je v Metropoli Zličín. Jestli je i na Andělu, to nevím.
Přijď nás s Marečkem navštívit do diskuze - už jsi tam stráááášně dlouho nebyla :(
Měj se fajn a ať vám oslava dopadne nádherně!!!!
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
28.8.06 22:48

Ahojky,

my to mame taky tak, vic lidi nez zidli doma. Takze synkovi poradame na oslavu piknik v parku. Bydlime na Letne, mame to kousek, v parku jsou i stolecky s lavickama, takze vsichni pohodlne sedi, jidlo a piti se donese :-) a je to hend vedle detskeho hriste, takze pohoda :-) Jen to chce vychytat hezke pocasi :-)

Hezkou oslavu

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
28.8.06 23:08

Ahoj Cathy,
my podobné řešíme s předstihem, protože budeme najednou slavit 1., 25., 45. narozeniny, takže lidí víc než dost, ale ještě mi nic úplně ideálního nepadlo do oka :-( nebo padlo, ale na blbém místě, i když jsem to ještě úplně nevyloučila…moc rádi máme v Jinočanech Mlýnský domov , příjemné prostředí, případně i samostatná zimní -i otevřená zahrada pro odděl.společnost a mini hrací koutek pro děti (jen to není úplně blízko pro všechny), no a pak další můj favorit je v Černošicích, kde je nekuřácká www.pizzerialuna.cz , mají super pizzy i masíčko, stále ještě hledám, takže když poradí někdo vám, budu ráda, na počasí bych už nespoléhala. Jo a ještě kamarádi teď mají svatbu v restauraci Loděnice u Trojského kanálu, jde být venku i vevnitř, je to hezké, jen jídelní lístek není moc obsáhlý, ale předem půjde asi cokoliv, oni budou grilovat…
Přeji povedenou oslavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
29.8.06 07:52

Ahoj holky,
já všechny oslavy již delší dobu provozuji s početnou rodinou a přátelstvem v Klubu 16 http://www.agensaplan.cz/club.htm, je to kousek od Prahy 6, v dosahu MHD.
Udělají Vám oslavu podle Vašeho přání - grilované maso, obložené mísy, ovocné a zeleninové saláty, dortíky, dezertíky, co si vzpomenete. Ceny jsou lidové, obsluha příjemná :wink: Jestli chcete kuřácké nebo nekuřácké si vyberete. Klub má dvě místnosti, použít lze i zahradu.
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama