Oslava hrůzy - jaký máte názor vy?

Anonymní
26.11.18 12:57

Oslava hrůzy

Včera jsme byli na oslavě u známé jejich 6ti leté holčičky… Byla to katastrofa ptala jsem se co jí mám koupit.. Prý pyžamo a nějakou maličkost tak jsme koupili pyžamo, zubní kartáček s minie a knížku s minie protože má ráda minie. Když jsem dorazily na oslavu už ve dveřích nás holčička přivítala s tím co to jako je za dárky když se to vejde to jedné tašky že chtěla velké dárky a že jí kazime oslavu :lol: maminka ani tatínek nic neřekli a šli jsme dal bylo nás tam asi 10.. Po pár minutách jsme ji všichni popřáli a dali jí dárky tak si sedla na zem k darkum a vše co bylo v dárkových taskach házela rovnou za sebe… Pak se začala rozčilovat že chtěla miminko a že ho nedostala a dělala hrozný cirkus kopala nohama mlátila mámu i tátu se slovy kde mám miminko… Maminka ji řekla že za pár minut přijde babička s dědou a třeba ji přinesou miminko tak seděla zády k nám a každou chvilku se ptala kde jsou že chce už to miminko pak tedy konečně přišly a přinesly ji to její miminko i s nocnikem a výbavou to ji ovšem bavilo asi 5 minut a zahodila to pak přišel na řadu dort… Rodiče ji nechali udělat krásný růžový 3 patrový dort :srdce: a měla sfouknout svíčky v tom holčička řekla na co budu sfoukavat pitomi svíčky.. Tak je sfoukla maminka… A seděli jsme dal a ona seděla na zemi zády k nám a začala si povídat maminka nám řekla že má virtuální kamarádku tak jsme si toho nevšimali.. Po zbytek oslavy měla holčička řeči na tátu a babičku proč musejí na její oslavě chlastat že smrdí a že to jsou alkoholici a ať vypadnou že je tu nechce a že chce mít klid… To už jsme s přítelem měli dost a řekli jsme že už půjdem maminka holčičky si mě vzala stranou a ptala se mě jak vidím jejich holčičku jestli je normální že se takto chová a jaký mám na to názor já tak jsem ji jen řekla ať se na mě nezlobí ale že u mě je pěkně rozmazlena a že oni si nechají vše líbit a že by měli být trochu tvrdý ve výchově jaký máte názor vy? Jinak z toho 3 patrového dortu jsme nikdo nedostal ani kousek protože když se měl rozkrajet tak holčička začala ječet že to je její a že nechce aby to někdo jedl že ho chce pro sebe svou kamarádku (virtuální) doufám že na takovou oslavu už nikdy nepůjdeme byl to horor :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11789
26.11.18 13:02

No to bych si teda byla jistá, že mě tam už nikdy neuvidí a myslím, že bych odešla dřív, hned při scéně, že chtěla miminko, protože jinak bych se asi neudržela a zbila cizí dítě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
26.11.18 13:03

Radši tam už nechoď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50198
26.11.18 13:03
@Anonymní píše:
Včera jsme byli na oslavě u známé jejich 6ti leté holčičky… Byla to katastrofa ptala jsem se co jí mám koupit.. Prý pyžamo a nějakou maličkost tak jsme koupili pyžamo, zubní kartáček s minie a knížku s minie protože má ráda minie. Když jsem dorazily na oslavu už ve dveřích nás holčička přivítala s tím co to jako je za dárky když se to vejde to jedné tašky že chtěla velké dárky a že jí kazime oslavu :lol: maminka ani tatínek nic neřekli a šli jsme dal bylo nás tam asi 10.. Po pár minutách jsme ji všichni popřáli a dali jí dárky tak si sedla na zem k darkum a vše co bylo v dárkových taskach házela rovnou za sebe… Pak se začala rozčilovat že chtěla miminko a že ho nedostala a dělala hrozný cirkus kopala nohama mlátila mámu i tátu se slovy kde mám miminko… Maminka ji řekla že za pár minut přijde babička s dědou a třeba ji přinesou miminko tak seděla zády k nám a každou chvilku se ptala kde jsou že chce už to miminko pak tedy konečně přišly a přinesly ji to její miminko i s nocnikem a výbavou to ji ovšem bavilo asi 5 minut a zahodila to pak přišel na řadu dort… Rodiče ji nechali udělat krásný růžový 3 patrový dort :srdce: a měla sfouknout svíčky v tom holčička řekla na co budu sfoukavat pitomi svíčky.. Tak je sfoukla maminka… A seděli jsme dal a ona seděla na zemi zády k nám a začala si povídat maminka nám řekla že má virtuální kamarádku tak jsme si toho nevšimali.. Po zbytek oslavy měla holčička řeči na tátu a babičku proč musejí na její oslavě chlastat že smrdí a že to jsou alkoholici a ať vypadnou že je tu nechce a že chce mít klid… To už jsme s přítelem měli dost a řekli jsme že už půjdem maminka holčičky si mě vzala stranou a ptala se mě jak vidím jejich holčičku jestli je normální že se takto chová a jaký mám na to názor já tak jsem ji jen řekla ať se na mě nezlobí ale že u mě je pěkně rozmazlena a že oni si nechají vše líbit a že by měli být trochu tvrdý ve výchově jaký máte názor vy? Jinak z toho 3 patrového dortu jsme nikdo nedostal ani kousek protože když se měl rozkrajet tak holčička začala ječet že to je její a že nechce aby to někdo jedl že ho chce pro sebe svou kamarádku (virtuální) doufám že na takovou oslavu už nikdy nepůjdeme byl to horor :lol:

to je teda desny , co nekdo ukaze udelat s ditetem .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9823
26.11.18 13:05

Ty jo, to je na par facek. Ale v 6 letech je uz mozna pozde :oops: Nema nejakou poruchu chovani??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
26.11.18 13:06

jsou dvě možnosti:
a) je to rozmazlený spratek
b) má nějakou poruchu a rodiče s tím nic nedělají

Já se víc přikláním k možnosti a)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
26.11.18 13:07

Až příliš rozmazlená… 8o chyba rodičů bych řekla, neměli by jí vše dovolovat a tolerovat 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18192
26.11.18 13:08
@Anonymní píše:
Včera jsme byli na oslavě u známé jejich 6ti leté holčičky… Byla to katastrofa ptala jsem se co jí mám koupit.. Prý pyžamo a nějakou maličkost tak jsme koupili pyžamo, zubní kartáček s minie a knížku s minie protože má ráda minie. Když jsem dorazily na oslavu už ve dveřích nás holčička přivítala s tím co to jako je za dárky když se to vejde to jedné tašky že chtěla velké dárky a že jí kazime oslavu :lol: maminka ani tatínek nic neřekli a šli jsme dal bylo nás tam asi 10.. Po pár minutách jsme ji všichni popřáli a dali jí dárky tak si sedla na zem k darkum a vše co bylo v dárkových taskach házela rovnou za sebe… Pak se začala rozčilovat že chtěla miminko a že ho nedostala a dělala hrozný cirkus kopala nohama mlátila mámu i tátu se slovy kde mám miminko… Maminka ji řekla že za pár minut přijde babička s dědou a třeba ji přinesou miminko tak seděla zády k nám a každou chvilku se ptala kde jsou že chce už to miminko pak tedy konečně přišly a přinesly ji to její miminko i s nocnikem a výbavou to ji ovšem bavilo asi 5 minut a zahodila to pak přišel na řadu dort… Rodiče ji nechali udělat krásný růžový 3 patrový dort :srdce: a měla sfouknout svíčky v tom holčička řekla na co budu sfoukavat pitomi svíčky.. Tak je sfoukla maminka… A seděli jsme dal a ona seděla na zemi zády k nám a začala si povídat maminka nám řekla že má virtuální kamarádku tak jsme si toho nevšimali.. Po zbytek oslavy měla holčička řeči na tátu a babičku proč musejí na její oslavě chlastat že smrdí a že to jsou alkoholici a ať vypadnou že je tu nechce a že chce mít klid… To už jsme s přítelem měli dost a řekli jsme že už půjdem maminka holčičky si mě vzala stranou a ptala se mě jak vidím jejich holčičku jestli je normální že se takto chová a jaký mám na to názor já tak jsem ji jen řekla ať se na mě nezlobí ale že u mě je pěkně rozmazlena a že oni si nechají vše líbit a že by měli být trochu tvrdý ve výchově jaký máte názor vy? Jinak z toho 3 patrového dortu jsme nikdo nedostal ani kousek protože když se měl rozkrajet tak holčička začala ječet že to je její a že nechce aby to někdo jedl že ho chce pro sebe svou kamarádku (virtuální) doufám že na takovou oslavu už nikdy nepůjdeme byl to horor :lol:

Rozmazlená, to je celý.
Už ta reakce babičky ve dveřích na vaše dárky a neschopnost usměrnit chování holčičky, když se chová tak příšerně, mluví za vše. Řekla jsi to té mamce dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7798
26.11.18 13:09

Já mám děti hodně ráda a jsem k nim hodně tolerantní. Kdyby to bylo 3-leté dítě a rodiče by to na místě řešili,řekla bych,že z toho vyroste. Ale aby se takhle chovala 6-letá holka,tak je vidět,že pokud nemá nějakou poruchu,výchova je hodně zanedbaná a být to moje dítě,tak ji přede všemi seřežu a zavřu v jejím pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5169
26.11.18 13:11

Moje dcerka bude mít 6 let v únoru, takže mám srovnání, no, popravdě, asi bych se neudržela a té malé něco řekla, nebo ji rovnou flákla :mrgreen: . To nebude žádná porucha, to je prostě rozmazlené smrádě, co si ničeho a nikoho neváží. Ještě, že mám svoji hodnou holčičku, co má radost i ze žvýkaček. Uff.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2990
26.11.18 13:12

To je smrad redy. Můžou za to rodiče

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18192
26.11.18 13:13
@carola píše:
Já mám děti hodně ráda a jsem k nim hodně tolerantní. Kdyby to bylo 3-leté dítě a rodiče by to na místě řešili,řekla bych,že z toho vyroste. Ale aby se takhle chovala 6-letá holka,tak je vidět,že pokud nemá nějakou poruchu,výchova je hodně zanedbaná a být to moje dítě,tak ji přede všemi seřežu a zavřu v jejím pokoji.

No..tak tohle je zas druhej extrém. :roll: Člověk může být důsledný a děti mohou mít respekt i bez takovýchle potupných trestů. Jen je třeba vysvětlit dětem, co ano a co ne, vysvětlit hodnotu peněz atd. a pořád opakovat a opakovat a sám jít příkladem. Jestli i sami rodiče si kupují luxus a musejí vše mít, tak to třeba holčina má i pochycené od nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.18 13:16

Jsem ráda že mám stejný názor maminka mi říkala že se ptala pár maminek a že jim to prej přijde normální že ji to časem přejde já si myslím že pokud rodiče s tím jich neudělají bude to ještě horší než teď :? ani nechci vědět co dělá ve školce :nevim: já jen vím že už tam nikdy nepůjdem

• Nahlásit
  • Citovat
6738
26.11.18 13:17

Strašný. Ale teda myslím si, že nejvíce ze všech na tohle jednou doplatí právě ta holčička. Je to dítě, které nemůže za své neschopné rodiče. Jednou asi bude mít hodně velké problémy fungovat v kolektivu a sama za sebe, když jí nikdo nenastavuje žádné hranice. Sice teď vypadá jako rozmazlený spratek, co má vše, ale ono to leckdy je jen zrcadlo toho, že na dítě rodiče úplně se*ou a jen se chtějí na veřejné párty pochlubit, že mají na hodně hraček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9007
26.11.18 13:17

No…já nějak nemám slov…a to je ji teprve 6 let :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu