Oslovení mamánek

Anonymní
16.5.17 11:37

Oslovení mamánek

Dobrý den měla bych dotaz, mám syna v pubertálním věku. Přijde vám normální syna v takovém věku nazvat mamankem? Mě se to oslovení nelíbí ale podle partnera je to normální. Anonymně prosím jelikož nejsem zvyklá běžne něco řešit veřejně a je to osobní.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16.5.17 11:42

Nrozumím dotazu. Kdo ho tak oslovuje? Slovo mamánek je ale vhodné pro mamánky jakéhokoli věku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 11:43

Oslovuje ho tak partner

• Nahlásit
  • Citovat
16.5.17 11:46

Pokud není partner jeho otec, resp. nevychovával ho delší dobu, tak by se mi to nelíbilo, ať už to mamánek je či není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18077

A je důvod proč mu tak říká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Považuji to za výsměch, a to dospělí jedinci nemají zapotřebí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713

Mamánek mi spíš přijde urážlivé pro syna…naše mamka říká bráchovi mazánku, je teď na VŠ a vždycky se nafučí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11035
16.5.17 11:48

Tak mamánek a puberťák jsou podle mě úplně odlišné pojmy. To, že je kluk v pubertě neznamená, že je mamánek. Mamánek je podle mě kluk nebo chlap, který se nehne od maminky. Například známý, který do svých 14 let spal u matky v posteli. Nebo chlap, který se nejprve s maminkou poradí, než si s nějakou slečnou začne. A který si od maminky do všeho nechá kecat a nikdy v životě se od ní neodstěhuje… A je jedno, jestli mu je 15, nebo 50.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 11:51

Myslím že důvod není, není to dítě co by mi bylo schované za sukni. Partner má asi jiný názor. Každopádně mi to přijde urážlivé ale podle něj je to normální. Není to jeho otec, vychovává ho se mnou cca čtyři roky, teď je mu 15.

• Nahlásit
  • Citovat
794
16.5.17 11:52

Bylo by dobré, kdyby jste napsala, jak dlouho jste s přítelem, jaký k němu má váš přítel vztah a jaký vztah k němu máte vy. Pak se dá trochu vyčíst, proč to tak je :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 11:52

Tak 4 roky v tomhle věku není moc :( To bych tipla na žárlivost z přítelovo strany.
Muži někdy nikdy nedospějí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18077
16.5.17 11:53

A to mu tak říká od mala nebo ted najednou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 11:53
@Anonymní píše:
Myslím že důvod není, není to dítě co by mi bylo schované za sukni. Partner má asi jiný názor. Každopádně mi to přijde urážlivé ale podle něj je to normální. Není to jeho otec, vychovává ho se mnou cca čtyři roky, teď je mu 15.

V tomto případě by se mi to taky nelíbilo. Řekni mu to, že si nepřeješ, aby mu tak říkal. Že to bereš jako výsměch. A pokud toho nenechá, tak ho začni na veřejnosti oslovovat Pupiku nebo ty můj Fouňo, je to na tobě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.17 11:54
@Paralenka červená píše:
Tak 4 roky v tomhle věku není moc :( To bych tipla na žárlivost z přítelovo strany.
Muži někdy nikdy nedospějí :(
Taky to vnímám jako žárlení na nepokrevního muže v jednom teritoriu.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 11:55

Nespí se mnou, neradi se se mnou. Jako problém vidí partner že není stále venku jako děti kdysi. Sice má zájmy, ale vzhledem k tomu že má třikrát týdně tréninky a dvakrát odpoledky tak dost volného času tráví doma a nejde zase lítat ven. Tím že se drží o volnu doma ho má za mamánka. Naopak já jsem ráda že mi nikde zatím nelita ale bojuju s tím oslovením které myslím není na místě

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama