Reklama

Oslovil mě bývalý manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Twitter 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 20:56
Oslovil mě bývalý manžel

Ahojky, už před Vánocemi se mi ozval bývalý manžel. Nejsme spolu 7 let. Byli jsme spolu 10 let. Je ženatý, ale bezdětný. Já jsem se šťastně vdala, máme 3 děti.
Dneska jsem na mobilu našla 3 SMS, že by se chtěl sejít - prostě mě chce vidět, pokecat. Já bych i přijala - taky jsem zvědavá co u něj nového, jeho rodina atd. :D ale nevím no. A taky nevím, jestli narovinu říct manželovi za kým jdu. Chce se sejít tuto neděli.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 23.01.18 21:01

Takovy zvlastni no :lol: nevim co si myslet nebo co bych si myslela :lol:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 23.01.18 21:04

@Twitter
Taky nevím, možná si potřebuje vyřešit nějaké své vnitřní démony :nevim: A schůzka s exmanželkou může pro to být důležitá, ale naprosto chápu, že jsi z toho nesvá…Manželovi bych nelhala, jednoduchou schůzku někde v kavárně bych snad pochopit mohl…

nostress
Extra třída :D 13184 příspěvků 23.01.18 21:05
@Twitter píše:
Ahojky, už před Vánocemi se mi ozval bývalý manžel. Nejsme spolu 7 let. Byli jsme spolu 10 let. Je ženatý, ale bezdětný. Já jsem se šťastně vdala, máme 3 děti.
Dneska jsem na mobilu našla 3 SMS, že by se chtěl sejít - prostě mě chce vidět, pokecat. Já bych i přijala - taky jsem zvědavá co u něj nového, jeho rodina atd. :D ale nevím no. A taky nevím, jestli narovinu říct manželovi za kým jdu. Chce se sejít tuto neděli.

Jestli jsi šťstně vdaná, a máš tři děti, jistě chceš, aby to tak zůstalo i nadále. Otázka je, z jakého důvodu se tvůj bývalý manžel chce s tebou sejít. Každopádně by bylo dobré a rozumné manžela s tím obeznámit. Osobně bych si kvůli někomu, s kým jsem se kdysi rozvedla, a ty víš nejlépe z jakého důvodu, nekazila kvalitní vztah s manželem.

b22
Kecalka 271 příspěvků 23.01.18 21:18

Šla bych že zvědavosti, třeba chce třeba mluvit právě o těch dětech, třeba má. nejaky problém…šla bych a doma.bych to řekla…

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 23.01.18 21:42

Hmmm, jsi šťastně vdaná, máš 3 děti…já bych nešla (mluvím o tom co bych já, neradím). Mně by to ani za tu zvědavost nestálo :think: nebo ta zvědavost za to nestála - teď jsem se zamotala. Nešla bych.

lisma
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 23.01.18 21:48

Ja by som išla, ale súčasnému manželovi by som to povedala. Strávili ste spolu kus života, tak prečo sa tváriť, že neexistuje? :nevim:

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 23.01.18 21:58

@Twitter jako proč ne. Já bych take ráda vidělasvoje Ex. zajimá mě co dělají jak se mají, zavzpomínat -po těch letech bez emocí :-) samozřejmě pokud by mě ukecávali k něčemu tak by měli smulu když žiju spokojen…ale všechny jsem měla upřímně ráda a tak bych jim schuzku neodmítla

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 23.01.18 22:11
@Twitter píše:
šla bych ze zvědavosti, ale 100% bych to řekla manželovi - příjde mi to normální říct kam a s kým jdu

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 23.01.18 22:13

Manzelovi to urcite rekni jak pisou vsechny..a uvidis proc vubec se chce sejit :think:

Eule
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 23.01.18 22:25

Sama musíš vědět, jestli jít chceš, nebo ne… Pokud ano, manželovi bych to normálně řekla… Já bych ze zvědavosti šla… Přeci kolikrát se dva lidi rozejdou a žijí třeba jen kousek od sebe a mnohdy mají i společné známe a prostě se vídají a pokecají příležitostně…

Tarinka
Echt Kelišová 8203 příspěvků 23.01.18 22:35

Vis, co se rika: Spatnej ptak, co se. e do vlastniho hnizda :oops:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 23.01.18 22:36
@Twitter píše:

Hele upřimně mám z tvého psaní pocit, že jsi ráda a chceš ho vidět. Je to tak, že?

Lama Lama
Hvězda diskuse 48341 příspěvků 24.01.18 08:24

Sla bych a rekla to narovinu

tulipán
Závislačka 2948 příspěvků 24.01.18 14:06

A proc ti prijde divne se s nim sejit? Manzelovi bych to rekla brzy, ne na posledni chvili. Popravde, ze se ozval a pozadal te o schuzku, nevis, o co jde. Prijde mi, ze bys ho z lidskeho hlediska rada videla, ale je ti to neprijemne kvuli manzelovi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >