Spaní s dětmi

Anonymní
26.1.21 18:02

Osobní prostor při spaní.

Maminky, jdu si pro radu máte některá zkušenost jak se naučit to, abych nepotřebovala osobní prostor na spaní? Mám to tak odjakživa i s partnerem. Malý syn 22 měsíců se mi začal v noci stěhovat do postele a šíleně se na mě lepí a já celé noci nespím a už jsem fakt vyřízena, potřebuju před den fungovat i řízením a usínám za volantem. Od malinka má svojí postýlku a vždy to tak fungovalo bez problémů, vždy jsem ho uspala buď pohádkou hlazením, nebo něčím takovým a nebyl problém. Teď a nemá mě takhle uspím, ale v noci se to prostě absolutně nedaří. Nepomáhá prostě nic ani houpání ani uspat ho na ruce a položit, mě aby usnul v posteli a přenesla jsem ho, pohádka prostě nic. Už jsem ho nechala i několik dní vyřvat, ale to jsme nespali do rána a pak jsme vstávali takže vlastně to vůbec nepomohlo. Začalo to potom co jsme odbourali noční mléko, předtím, kdyz se v noci zbudil, tak ho to mléko uspalo a byl klid. Také v té době co jsme odbourávány mléko, mononukleózu, ale nevím dal si to má nějakou spojitost všem moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
829
26.1.21 18:16

Já neporadím, ale bohužel to mám taky tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3033
26.1.21 18:29

Nenaučíš se. Ideální 2 postele vedle sebe, každá jinou výšku. Můžeš ho uspat a pak se překulit vedle, nebo ho při uspávání jen držet za ruku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 18:34
@jita22 píše:
Nenaučíš se. Ideální 2 postele vedle sebe, každá jinou výšku. Můžeš ho uspat a pak se překulit vedle, nebo ho při uspávání jen držet za ruku.

Když ho od sebe odlepím, zbudi se spí jen nalepeny na mě.

• Citovat
  • Nahlásit
887
26.1.21 18:35

Zkus nějaký podlouhly polštář, který nacpes mezi vás, pokud je postel dost široká, tak to pomůže. Já mám děti už větší, když náhodou přijdou, tak je nechám usnout a odcházím spát sama do jejich postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
26.1.21 18:37

Nebo ať se nalepí na manžela :) U nás to tak funguje, manželovi tuleni nevadí, já potřebuju v noci prostor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3033
26.1.21 18:50
@Anonymní píše:
Když ho od sebe odlepím, zbudi se spí jen nalepeny na mě.

Tak v tom případě ho nenechat nalepit, naučit ho citit tvou blizkost jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 18:59
@Zuzaja píše:
Nebo ať se nalepí na manžela :) U nás to tak funguje, manželovi tuleni nevadí, já potřebuju v noci prostor.

To bohužel, jsme spolu sami nemáme tatínka.😉

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 19:00
@Zuzaja píše:
Zkus nějaký podlouhly polštář, který nacpes mezi vás, pokud je postel dost široká, tak to pomůže. Já mám děti už větší, když náhodou přijdou, tak je nechám usnout a odcházím spát sama do jejich postele.

Jo zkusím to by mohlo fungovat děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
2380
26.1.21 19:14
@Anonymní píše:
Jo zkusím to by mohlo fungovat děkuju.

Já takto používám kojící polštář :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
26.1.21 19:21

Náš syn 18 m taky spí s náma, a k tomu ještě kocour a kočka :mrgreen:. Malej sebou v noci děsně hází, kope, mrčí, kocour občas chrápe, ale nějak už jsem si zvykla a nevadí mi to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1182
26.1.21 19:47

Já bych dítě v posteli taky nesnesla, taže u nás prostě nikdy nespalo. Jo, jednou za čas tak půl hoďky předtím, než mám vstávat, to už pak stejně nespím.
Když třeba byla malá nemocná a v noci za mnou chodila, nemohla spát, tak já šla spát na gauč. Problém vyřešen :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 00:05

Syn od narození nechtěl spát v postýlce takže, spal vedle nás. Ze začátku to byl záhul, aby jsem ho nezalehla, protože já se dost roztahuju, ale zvykla jsem si a dnes už bez něho nedokážu spát. Samozřejmě nešlo spát na jedné posteli pořád protože už mu jsou 3 roky. Pořídila jsem mu jeho vlastní postel a spojila jsem jí s tou naší, takže spinká ve své a my máme dost místa… Když jsem zkoušeli to, aby spal sám dál od nás jen jsme ho tím trápili.. prostě až bude větší bude mít svůj pokoj, ale teď ho zatím necháme ještě snáma :)

• Citovat
  • Nahlásit
14160
27.1.21 12:04

A co kdyby se tulik ke kojícímu polštáři? Dát ho mezi Vás?
Nicméně chápu Tě. Občas u mě přespává neteř (skoro 2,5 roku). Ona ještě spí v nohách, takže já ležím normálně a neteř si ustele na konci postele v mých nohách. A taky se lepí :mrgreen: Já se vždy vzbudím tím tlakem z jejího tělíčka, takže ji opatrně lehce posunu a spím dál a takhle cca 5× za noc :mrgreen: Ale je pravda, že tu spává max. 2× do měsíce, takže mi to zase tak nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat