Osudová přítelkyně

15.11.19 22:58

Osudová přitelkyne

Ahoj,
rád bych se podělil o svůj příběh a nekončící trápení.

Za celý svůj život, jsem měl jen dvě přítelkyně a nikdy jsem ani nějak nehonil holky jako moji kamarádi. Nějak mě to nebralo, přitom kamarádek jsem měl spousty. První vztah byla taková ta první láska, která vydržela 2 roky a vztah to byl strašný, plný nevěry z její strany atd. Ale i tak jsem se z toho dostával rok a půl, než jsem otevřel oči. Po roce jsem narazil na jednu slečnu, do který jsem se hned zamiloval a to jsem jí ani neznal. Říkal jsem si jen, že takovou slečnu mít, tak to by byl sen, ale nevěřil jsem, že by se semnou vůbec bavila. Nakonec jsem se sní seznámil a časem spolu začli chodit. Byl jsem nejšťastnější snad chlap pod sluncem, který by sní trávil každou volnou chvilku, dělal překvapení a furt radost. Samozřejmě, že byly i nějaké problémy a krize. Cca po 5 letech vztahu, jsem prostě udělal blbost, kterou si asi nikdy neodpustím. Nějak jsem se spojil s první holkou ze vztahu a začal si sní psát na tajno, nevím co mě to napadlo. Nakonec jsem se sní i viděl a přítelkyně na vše přišla a odešla. V tu chvíli mi došlo, co jsem udělal za blbost a snažil se vše zachránit. To se mi povedlo a já věděl, že bych takovou věc už nikdy neudělal a byl to jen obrovský kix z mé strany. Celý další rok nebyla ani jedna hádka, jen smích, pohoda, vtípky, láska. Vím, že tohle jí ale trápilo, ale já si byl vědom co jsem udělal a nějak jsem se už o tom nechtěl bavit a radši jí chtěl dokázat, že ji opravdu miluji a je to láska na celý život. Už jsem byl rozhodlí, že ji požádám o ruku po 6 letech a věděl jsem, že je to ta pravá. Jeden týden byla nemocná a já začal pozorovat, že je něco špatně, poté odjela na info cestu a když se vrátila, řekla mi že mě miluje atd. A další den mi řekla konec. Od té doby jsem jí neviděl a ani sama se neozvala. Po 3 měsících jsem zjistil, že má nový vztah. Už to je 8 měsíců co je pryč, neustále na ni myslím, miluju jí a vím, že to byla ta pravá sbkterou jsem chtěl být do konce života. Už si připadám jak blázen, protože každý den to je snad horší a horší. Když jsem se ptal, řekla mi, že to nebylo z ničeho nic, jenže já opravdu neviděl, že se trápí. Když jsme se každý den smáli, měli se rádi, volali si do práce a všechno krásný. A 6 let je najednou pryč. Já si nedokážu ani představit, že bych někoho jiného měl, nebo s někým něco měl a asi naivně verim, ze se něco změní. Jenže ona nemá zajem o nic a jen koukám na to, jak přidává fotky s novým přítelem atd. Jen prostě já vím, že to byla moje Osudová láska. Ale přece člověk po 6 letech ve vztahu si nemůže hned nekoho najit ne? Nemám moc zkušeností a proto se ptám.. bojím se, že mě to nikdy nepřejde.. tak moc jí miluju a furt mi tak chybí, ale jak vidím, vše chybí jen mě.. ona je úplně v pohodě, asi zbytečné trápení že? Jen prostě já věřil, že spolu budeme a že ji o tu ruku požádám a splním jí všechny sny co kdy měla.. teď vím, že se nikdy už neozve ani nevrátí.. nevím co už mám dělat, když po 8 měsících ji stále miluju a chybí mi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

147
15.11.19 23:12

Neboj se to přejde, chce to čas. Něco podobného poznala v životě většina zamilovaných.
Asi na to nemáš myšlenky, ale nejlépe začít hledat novou lásku, tím odpoutat pozornost od té předešlé. Ty jí nechybíš, ona už někoho nového má, proto je na místě udělat totéž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 23:15

Pro příště se hlavě vykašli na plnění snů, co na očích vidíš, to každou normální ženskou umoří.

A moc nevěřím tomu, že odešla, když zjistila, že si píšeš s exkou, kvůli takový kravině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
15.11.19 23:27
@Amigo92 píše:
Ahoj,
rád bych se podělil o svůj příběh a nekončící trápení.Za celý svůj život, jsem měl jen dvě přítelkyně a nikdy jsem ani nějak nehonil holky jako moji kamarádi. Nějak mě to nebralo, přitom kamarádek jsem měl spousty. První vztah byla taková ta první láska, která vydržela 2 roky a vztah to byl strašný, plný nevěry z její strany atd. Ale i tak jsem se z toho dostával rok a půl, než jsem otevřel oči. Po roce jsem narazil na jednu slečnu, do který jsem se hned zamiloval a to jsem jí ani neznal. Říkal jsem si jen, že takovou slečnu mít, tak to by byl sen, ale nevěřil jsem, že by se semnou vůbec bavila. Nakonec jsem se sní seznámil a časem spolu začli chodit. Byl jsem nejšťastnější snad chlap pod sluncem, který by sní trávil každou volnou chvilku, dělal překvapení a furt radost. Samozřejmě, že byly i nějaké problémy a krize. Cca po 5 letech vztahu, jsem prostě udělal blbost, kterou si asi nikdy neodpustím. Nějak jsem se spojil s první holkou ze vztahu a začal si sní psát na tajno, nevím co mě to napadlo. Nakonec jsem se sní i viděl a přítelkyně na vše přišla a odešla. V tu chvíli mi došlo, co jsem udělal za blbost a snažil se vše zachránit. To se mi povedlo a já věděl, že bych takovou věc už nikdy neudělal a byl to jen obrovský kix z mé strany. Celý další rok nebyla ani jedna hádka, jen smích, pohoda, vtípky, láska. Vím, že tohle jí ale trápilo, ale já si byl vědom co jsem udělal a nějak jsem se už o tom nechtěl bavit a radši jí chtěl dokázat, že ji opravdu miluji a je to láska na celý život. Už jsem byl rozhodlí, že ji požádám o ruku po 6 letech a věděl jsem, že je to ta pravá. Jeden týden byla nemocná a já začal pozorovat, že je něco špatně, poté odjela na info cestu a když se vrátila, řekla mi že mě miluje atd. A další den mi řekla konec. Od té doby jsem jí neviděl a ani sama se neozvala. Po 3 měsících jsem zjistil, že má nový vztah. Už to je 8 měsíců co je pryč, neustále na ni myslím, miluju jí a vím, že to byla ta pravá sbkterou jsem chtěl být do konce života. Už si připadám jak blázen, protože každý den to je snad horší a horší. Když jsem se ptal, řekla mi, že to nebylo z ničeho nic, jenže já opravdu neviděl, že se trápí. Když jsme se každý den smáli, měli se rádi, volali si do práce a všechno krásný. A 6 let je najednou pryč. Já si nedokážu ani představit, že bych někoho jiného měl, nebo s někým něco měl a asi naivně verim, ze se něco změní. Jenže ona nemá zajem o nic a jen koukám na to, jak přidává fotky s novým přítelem atd. Jen prostě já vím, že to byla moje Osudová láska. Ale přece člověk po 6 letech ve vztahu si nemůže hned nekoho najit ne? Nemám moc zkušeností a proto se ptám.. bojím se, že mě to nikdy nepřejde.. tak moc jí miluju a furt mi tak chybí, ale jak vidím, vše chybí jen mě.. ona je úplně v pohodě, asi zbytečné trápení že? Jen prostě já věřil, že spolu budeme a že ji o tu ruku požádám a splním jí všechny sny co kdy měla.. teď vím, že se nikdy už neozve ani nevrátí.. nevím co už mám dělat, když po 8 měsících ji stále miluju a chybí mi..

Ale přejde…jen se to teď jeví jinak. Jsi mladý, ještě někoho potkáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 23:28

@pohledzdruhestrany

Ano odešla, když to zjistila zbalila si věci a odešla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
15.11.19 23:28

Tak psát ex když jsi byl šťastný byla opravdu zbytečná hloupost ale stalo se.
Každopádně mi příjde divné, že se vrátí z cesty a pak se najednou chce rozejít.
Třeba svého přítele poznala právě tam a ty se ničíš úplně zbytečně.
U každé lásky si člověk myslí že je osudová, to není nijak zvláštní.
Je plno ženských a jedna z nich je právě TA co s Tebou bude do konce života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 23:31
@Banane18 píše:
Tak psát ex když jsi byl šťastný byla opravdu zbytečná hloupost ale stalo se.
Každopádně mi příjde divné, že se vrátí z cesty a pak se najednou chce rozejít.
Třeba svého přítele poznala právě tam a ty se ničíš úplně zbytečně.
U každé lásky si člověk myslí že je osudová, to není nijak zvláštní.
Je plno ženských a jedna z nich je právě TA co s Tebou bude do konce života.

Jen nechápu, že člověk má 6 let vztah a za 3 měsíce si najde nový.. já na to nemám ani pomyšlení, ale tak už přemýšlím jen já

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
15.11.19 23:32
@Amigo92 píše:
@pohledzdruhestranyAno odešla, když to zjistila zbalila si věci a odešla..

Beztak už pokukovala jinde a tohle byl důvod, jak to ukončit a nemuset se přiznávat. Ženských jsou mraky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 23:33
@kemeny13 píše:
Neboj se to přejde, chce to čas. Něco podobného poznala v životě většina zamilovaných.
Asi na to nemáš myšlenky, ale nejlépe začít hledat novou lásku, tím odpoutat pozornost od té předešlé. Ty jí nechybíš, ona už někoho nového má, proto je na místě udělat totéž.

Jo to mi je jasný, že tohle zažívá každý v životě.. jen prostě vím, jaký jsem a že tohle bylo úplně něco jiného než skymkoliv.. ale naivně doufat je marný ze?..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
15.11.19 23:35
@Amigo92 píše:
Jen nechápu, že člověk má 6 let vztah a za 3 měsíce si najde nový.. já na to nemám ani pomyšlení, ale tak už přemýšlím jen já

A to tě nenapadá, že může třeba poslední rok pochybovat? Hledat jinde? Někdo se dlouho netrápí nebo hledá převozníka. Nezančí to, že nemiloval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 23:35
@Russet píše:
Beztak už pokukovala jinde a tohle byl důvod, jak to ukončit a nemuset se přiznávat. Ženských jsou mraky…

Ano to je pravda, že jich je moc.. jen prostě jsem asi byl moc zamilovaný a naivní ve všem.. cely rok smích, pohoda, žádná hádka a najednou pa.. a za 3 měsíce nový vztah.. to proste nechápu a asi nikdy to cely nepochopim.. ale jak vidím, proste ji je už vše jedno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
15.11.19 23:38
@Amigo92 píše:
Jo to mi je jasný, že tohle zažívá každý v životě.. jen prostě vím, jaký jsem a že tohle bylo úplně něco jiného než skymkoliv.. ale naivně doufat je marný ze?..

Prožil to každý. To prostě k životu patří. Jen pár lidí se třeba kvůli lásce „zbytečně“ bezhlavě sebevraždí a trápí roky. Využij ten čas volnosti smysluplněji než se nípat v citečkách a marné lásce. Třeba začni něco nového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
15.11.19 23:39
@Amigo92 píše:
Jo to mi je jasný, že tohle zažívá každý v životě.. jen prostě vím, jaký jsem a že tohle bylo úplně něco jiného než skymkoliv.. ale naivně doufat je marný ze?..

Jiný než s kýmkoliv? Vždyť píšeš, že jsi měl jen 2 vážné vztahy, z toho s ní je to jeden. Tak asi moc srovnání nemáš, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21294
15.11.19 23:40
@Amigo92 píše:
Ano to je pravda, že jich je moc.. jen prostě jsem asi byl moc zamilovaný a naivní ve všem.. cely rok smích, pohoda, žádná hádka a najednou pa.. a za 3 měsíce nový vztah.. to proste nechápu a asi nikdy to cely nepochopim.. ale jak vidím, proste ji je už vše jedno..

Ale hádka neznamená, že se nemilujete. Pokud je konstruktivní, je to výměna názorů. Pročistí se vzduch. Myslíš, že jsem se za skoro 19 let se svým partnerem nepohádala? I přesto se spolu chechtáme, vychováváme dítě a prostě žijeme. Spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 23:57
@Russet píše:
Ale hádka neznamená, že se nemilujete. Pokud je konstruktivní, je to výměna názorů. Pročistí se vzduch. Myslíš, že jsem se za skoro 19 let se svým partnerem nepohádala? I přesto se spolu chechtáme, vychováváme dítě a prostě žijeme. Spolu.

To souhlasím, jen jsem to myslel tak, že jsem neviděl, že by se nějak trápila, nebo prostě něco. Hádky ke vztahu patří a jak píšete, aspoň se pročistí vzduch.. jen jsem to myslel z toho pohledu, že za cely rok potom jsem neviděl žádný problém a že všechno jde dobrou cestou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama