Otec přestává mít zájem o syna

9373
28.7.13 14:24

otec nemá zájem

Ahojky, potřebuju se spíš někomu svěřit, než poradit..
Mám syny 2.5 roku.. s jeho otcem nejsem od jeho 13m, rozešli jsme se po dohodě, takže žádný naschvály…
poslední dobou otec přestává fungovat.. bere si dítě po dlouhé době… ted ho třeba neviděl měsíc, dnes si ho měl vzít, ale zas opět nic, protože musí svou přítelkyni odvést na autobus… :cert: dva měsíce mi dluží alimenty
Ted mi začal psát, že by bylo asi lepší, kdyby malej nevěděl, kdo jeho táta je.. 8o
tak jsem mu napsala, že pro prcka bude vždy ten nej a že jemu je přece jedno, jestli má peníze, ale hlavně že je s ním
co řeknu klukovi, až se bude ptát? Že se jeho táta na něj vybod? a až se bude ptát proč? co mu mám říct?? :nevim: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24361
28.7.13 14:38

Najde se jinaj tata a po puvodnim ani nevzdechne, uvidis..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23919
28.7.13 14:40

Taky to řeším…ex malou neviděl už 3 roky (teda v září to budou tři), ona se na něho ptá, ale já nevím, kde je mu konec. Jen jsem jí řekla, že až bude chtít, tak si ji třeba vyhledá. Je mi jí líto, nepamatuje si na něho, ale z mé stránky mi to vyhovuje, aspoň se nám neplete do života.
O tom, že ty 3 roky neplatí, psát asi nemusím :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9373
28.7.13 14:44

@pikola tak já přítele mám, vychází spolu dobře… jen mi prostě nejde do hlavy, že chlap takle dokáže zazdít vlastní dítě.. bydlíme ve stejném městě, mhd to je sem 20m no asi to je problém… :( @laducha a kolik je malé? syn si právě pamatuje, kdo je táta, nějak z toho mám i blbí svědomí… :roll: jako, že je to moje vina..
mš to taky celkem vyhovuje, bohužel já si nemohu dovolit alimenty nemít.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23919
28.7.13 14:48

Dceři je 4,5. Mně ty alimenty taky chybí, po mateřské jsem bez práce. Udala jsem ho, dostal podmínku, pak byla amnestie a tak můžu začít znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9373
28.7.13 14:51

@laducha já jsem na tom podobně, rodičák mám do unora, malej školku nemá… a pak nevím.. podmínku už kdysi měl.. nemáme to ani dané soudně, tak to asi udělám, ted bude mít přítel dovču, tak pozjistím, co a jak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
28.7.13 16:09

@xsaleen soudně to udělej určitě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
28.7.13 16:37

Proč se tolik žen rozchází s otci svých dětí během těhotenství nebo když jsou děti hodně malé? :think: V poslední době se s takovýmito případy snad roztrhl pytel nebo co

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
28.7.13 16:42
@rybka56 píše:
Proč se tolik žen rozchází s otci svých dětí během těhotenství nebo když jsou děti hodně malé? :think: V poslední době se s takovýmito případy snad roztrhl pytel nebo co

to by mě taky zajímalo!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9373
28.7.13 16:56

@rybka56 u nás to bylo třeba proto, že nejevil absolutně žádnej zájem o mě, ani o dítě, celí dni v práci, a když byl doma, tak jen pil pivo a spal… ale to je a delší povídání.. já s ním být chtěla, ale to prostě nešlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24361
28.7.13 17:08

@rybka56 protoze je bavi ty deti jen delat a ne se o ne starat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
28.7.13 19:54
@pikola píše:
@rybka56 protoze je bavi ty deti jen delat a ne se o ne starat…

chyba výběru :nevim: chyba ve výchově
No a hlavěn vědí, že jim to lehce projde. Mít dítě bez manželství je celkem risk toho, že chlap uteče k jiné poté, co se mu nebudou líbit těhotenské větry. Svatba má také zajistit příslib toho, že to muž myslí vážně, děti toto u mužů nesignalizují :nevim: Samozřejmě, že je baví je jenom dělat a pak jdou dál, však pro ně dítě není tak velký závazek jako pro ženu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9373
28.7.13 20:03

@rybka56 já myslím, že nikdo do toho nejde s tím, že s tou ženou a dítětem nebude.. :nevim: u nás impuls k rozchodu jsem dala já, už se to prostě nedalo.. přišlo mi, že budu mít do smrti otrávenýho chlapa, co ve volný chvíli pije a spí, já se budu starat o všechno.. a nebudu mít ani ten sex… (od otěhotnění jsme spolu spali 4× :! ) Rok jsem se to snažila dát nějak do kopy, ale když se snaží jen jeden… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
28.7.13 20:07

@rybka56 já si zase nemyslím, že svatba je příslib, že to myslí vážně…můj bývalý mluvil o svatbě snad každý den, že si mě chce vzít, že nechce, abych měla jiné příjmení než on a malý (ještě není na světě) a přitom za dva měsíce na to zjistím, že mě podvádí, že si našel jinou… Ani tak mě neštve, že nechce být se mnou, ale že nebude vychovávat své dítě, že s ním nebude každý den…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
28.7.13 20:11
@xsaleen píše:
@rybka56 já myslím, že nikdo do toho nejde s tím, že s tou ženou a dítětem nebude..

Cíleně určitě ne, ale jde do dítěte i s pochybnostmi a bez odhodlání, zatímco do svatby musí jít dobrovolně a iniciativně. Myslím, že tímto se celkem eliminuje výběr grázlů :think: Dřív přece svatba chránila hlavně ženu, aby nezůstala svobodná matka, naše babičky asi věděly co a jak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama