Otehotnely jste bez ovulacniho hlenu?

Anonymní
4.5.21 20:25

Otehotnely jste bez ovulacniho hlenu?

Holky,

snažíme se o mimco, byla jsem na prevenci u doktora a oznámila mu to, tak navrhl ze udělá par vyšetření navíc, ať vím kdy ovuluju atd.

Výsledek je, ze mi řekl, ze mám vše v naprostém pořádku (ani jsem nikdy neměla žádné potíže anebo o nich nevím), cyklus jak hodinky, bez bolesti, ovu 14.den z 28.

No a já si teď něco málo o všem přečetla (asi je to ostuda, ale fakt jsem se nikdy nezajimala o věci jako ovulace a hlen :lol: ) a zjistila, ze nemám vůbec žádný výtok - hlen.

Mám to tomu doktorovi říct a ať mi řekne co s tím anebo to nemám resit? Četla jsem tu diskuze jak holky nosí i vložky atd, ze mě nejde vůbec nic. Cítím “vlhko” občas, ale jakoby uvnitř. Tak nevím.

Poradíte prosím?

Jinak mi řekl ať kromě listovky nic neberu, ze není důvod a ještě bych si rozhodila cyklus nebo nadelala paseku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8350
4.5.21 20:30

O ovulacnim hlenu jsem se dozvěděla až tady, když jsem byla těhotná podruhé. Taky ho vůbec nepozoruji a jsem těhotná po třetí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
4.5.21 20:33

Já mám děti 2 a žádný hlen sem nezažila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
4.5.21 20:35

Ovulační hlen jsem nikdy nezpozorovala, ovulaci nikdy nesledovala. Těhotná jsem podruhé a pomalu ani nevím jak :lol: Pokud jsi mladá a zdravá, tak tomu dej zatím prostě jenom čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
4.5.21 20:39

Vlhko uvnitř by mělo stačit, pokud je to před ovulací. Ne každý musí mít klasický bílek a už vůbec není nutné, aby něco vytékalo ven.

Ten měsíc, kdy jsem otěhotněla, jsem taky měla jen pár dní vlhko, nic extra.

Kdybys přeci jen něco chtěla vyzkoušet, existují lubrikační gely na podporu početí (Conceive plus, Wunschkinder…). Osobně bych je ale nechala až na později a zatím zkoušela přirozeně bez ničeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
4.5.21 20:46

Dodnes netuším, kdy mám ovulaci a co je hlen.. A to mám 3 děti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31043
4.5.21 20:50

Lékaři bych to asi neříkala. Podle mě to není důležitý.
Vůbec nevím, jestli jsem něco takového někdy měla. Děti máme :lol:
S užíváním preparátů souhlasím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 21:16

Já ho teda mám :mrgreen: ale všimla jsem si toho až po prvním těhotenství před tím jsem to podle mě neměla :think: :P

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 21:42

Holky tak moc díky za uklidnění! Nebudu mu to říkat a ani to resit ;-) Já prave taky vůbec nevěděla ze něco takového je :lol: takže když jsem pak četla jak si holky hrajou s hlenem a zkouší jeho elasticitu, tak jsem se celkem lekla ze něco tak zásadního nemám :mrgreen: :lol:

Díky moc ještě jednou!

• Citovat
  • Nahlásit
916
4.5.21 22:29

Nikdy jsem se nepozorovala a nejsem si vedoma, ze bych nejaky ovulacni hlen mela. A tehotna jsem i bez toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
4.5.21 22:30
@Anonymní píše:
Holky tak moc díky za uklidnění! Nebudu mu to říkat a ani to resit ;-) Já prave taky vůbec nevěděla ze něco takového je :lol: takže když jsem pak četla jak si holky hrajou s hlenem a zkouší jeho elasticitu, tak jsem se celkem lekla ze něco tak zásadního nemám :mrgreen: :lol:Díky moc ještě jednou!

Takovyma zenskyma se neridte. Jestli si nekdo zkouma hlen a resi jeho konzistenci nebo elasticitu, tak je magor 😀 A do takove faze se urcite dostat nechcete 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 23:51

@janikema90 to nechci :lol: :lol: úplně mě to vydesilo a navíc jsem viděla i obrázek s typem hlenů mezi prstama, jsem ženská a bylo to pro mě přes čáru, neumím si představit reakci chlapa :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
777
5.5.21 13:51

Já to mám zase tak, že na 100% podle hlenu poznám plodné dny, ale jak píší holky, některé ho asi nemusí mít a těhotné jsou/byly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat