Zatoxikované tělo

Anonymní
4.5.21 08:33

Zatoxikovana tělo

Dobrý den, omlouvám se, nevím, do jakého tématu tohle patří, ale chtěla bych se zeptat jestli nemám někdo podobnou zkušenost. Spise jsem tu za kamarádku, která se stydí…V listopadu se jí stala hrozná tragedie-umrelo ji miminko. Vyhledala pomoc psychiatra, ten ji dal léky. Po pár dnech užívání si myslela, že jí nic nepomáhá na uklidneni-tyto léky však mají pomalý náběh. Takze si jich v noci místo jedné vzala 8,ráno bylo omámená a vzala si další prášek, co měla na ráno. Ptala jsem se jí, proč si jich vzala tolik a ona, že už se jí bez miminka nechtělo žít. Pak ji z prášku bylo zlé, ale vyzvracet už to nešlo. Porad se jí chtělo spát. Prasky vysadila, asi po měsíci dostala covid a dva měsíce na to plicní embolii. Dostala léky na ředění krve. Vcera se mi postěžoval, že je pořád taková jakoby zatoxikovana, lepí se jí k sobě prsty na rukou, na nohou. Ptala se mě na nějaký detox, ale já nevím co jí poradit. Jeste jednou se omlouvám, ale skoro na vše mi vždy vyjelo eMimino ;) tak jsem tu zkusila napsat, jestli nemáte někdo zkušenost nebo radu. Opravdu vypadá hrozně, jak kvalitou vlasů, pleti atd…:(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
4.5.21 08:37

Nejdřív ať jde k praktickýmu lékaři a nechá si udělat komplet vyšetření. Štítnou žlázu, jaterní testy apod. Teprve až bude vědět, že je po téhle stránce v pořádku, tak ať řeší nějakou očistu. Na to je nejlepší kvalitní strava, hodně zeleniny a bylinný čaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 09:56

Zatoxikovane tělo

Když ona se to bojí říct svému obvodnímu lékaři, neví jak mu říct, proč chce kompletní vyšetření.

• Citovat
  • Nahlásit
20773
4.5.21 11:13

Každý dva roky má nárok na prevenci a v rámci toho se tyto odběry dělají.. Jinak stačí říct, že je extrémně unavená..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 12:05

Děkuji a tohle je vlastně i pravda, je pořád unavená. Prestehovala se do jiného města a registruje se u praktického lékaře tam. Takze v rámci vstupní prohlídky by ji mohl udělat ty testy. Achjo, jsem z ní nešťastná, pořád mi volá, že už se sama sebe nemůže dotknout, že je zatoxikovana :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
20773
4.5.21 22:39
@Anonymní píše:
Děkuji a tohle je vlastně i pravda, je pořád unavená. Prestehovala se do jiného města a registruje se u praktického lékaře tam. Takze v rámci vstupní prohlídky by ji mohl udělat ty testy. Achjo, jsem z ní nešťastná, pořád mi volá, že už se sama sebe nemůže dotknout, že je zatoxikovana :nevim:

Tak jí k tomu praktikovi přidej i kvalitního psychiatra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 11:47

Ona je opravdu asi nějak přiotravena, po tom, jak udělala tu blbost, že si vzala hodně toho Triticca, tak samozřejmě, žádný výplach žaludku, pak následoval covid, na to brala paraleny a něco na kašel, pak byla dvakrát na CT poplicnice, takže dvakrát do měsíce ji do těla dali tu kontrastní látku, až na podruhé ji přišly na plicní embolii, takže injekce do břicha na ředění krve, po té léky na ředění krve.Po tom nějaká antibiotika na zánět močáku. Rikala, že ji přijde, jak kdyby cítila v puse už jen chemii. Achjo, jak ji mám pomoct? Nejaky přírodní detox? Četla jsem i o nějakém kolostru…Poraďte někdo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat