Otěhotnění bez ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

richgirl
Povídálka 35 příspěvků 01.11.18 15:20
otěhotnění bez ovulace

Ahojte holky, chtěla bych radu některé z vás, která neměla ovulaci a měla pravděpodobně nepravidelnou menses a přesto za nějaký čas otěhotněla, popřípadě čím jste tuhle,,ovulaci,, podpořili nebo zda jste museli jit na umele, ale zadařilo se..Myslíte že kapakama Gynex bych ovulaci mohla podpořit? děkuji za odpovědi.

Reakce:

P4ja
Kelišová 6275 příspěvků 01.11.18 15:31

Pokud nemáš ovulaci, otěhotnět nemůžeš. Je možné, že se cyklus a ovulace časem porovnají. Záleží na tom, jak dlouho ten problém máš. Gynex mně přijde, že spíš rovná cyklus a zmírňuje PMS. Kamarádce ovu naskočila po pravidelném cvičení hormonální jógy. A v neposlední řadě můžeš brát hormony. A holky asi napíšou i další léky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 15:35

Já měla dlouhé cykly, nejspíš i některé byly onovulační. A kapky Gynex??… Hmm kapala jsem tři týdny, pak pauza dle návodu a jsem těhotná. :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Prosím anonym, je to čerstvé.

eva.kropcov
Nováček 5 příspěvků 01.11.18 17:19

Dobry den, ja take nemela ovulaci. Podle doktora mi prestaly vajecniky pracovat po dlouhodobem uzivani antikoncepce. Nejprve jsem po vysazeni srovnala nepravidelny cyklus bylinkovym cajem. To se povedlo. Ale pak jsem zkousela vse mozne na ovulaci a nic. Po pul roce mi doktor musel napsal Clostilbegyt a sledoval, zda se neco deje. Nastesti se rozjel jeden vajecnik a do 3 mesicu jsem otehotnela. Preji hodne stesti.

lachtanice86
Kelišová 6369 příspěvků 01.11.18 21:11

Bez ovulace to nepůjde

richgirl
Povídálka 35 příspěvků 01.11.18 21:52

Samozrejmne vim ze bez ovulace se neda otehotnet..ale zda jste to taky tak meli,popripade co vam pomohlo,jak vas lecili a zda to vse dobre dopadlo a zadarilo se

P4ja
Kelišová 6275 příspěvků 01.11.18 22:06
@richgirl píše:
Samozrejmne vim ze bez ovulace se neda otehotnet..ale zda jste to taky tak meli,popripade co vam pomohlo,jak vas lecili a zda to vse dobre dopadlo a zadarilo se

Tak asi i hodně záleží na tom, co je příčinou a jak dlouho to trvá. A je to hodně individuální. Může ti pomoct třeba jen čas a samo se to upraví. Nebo třeba bylinky, cvičení a u někoho nezaberou ani hormony. mně po vysazení HA ovu naskočila sama, kamarádce až po cvičení hormonální asi za rok od vysazení. A kolegyně prošla lékaře a po dvou letech pořád nic:(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >