Listopadové snažilky :-)

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 254 příspěvků 31.10.18 16:13
Listopadové snažilky :-)

Ahoj holky :*, sice ještě není listopad, ale bohužel už toho moc nestihneme, takže už se to může brát jako listopadové snažení. Proto zde vítám jak mé starší věrné snažilky, tak i nové snažilky, které se chtějí k nám přidat. Proto pro ty nové mám otázky… jak dlouho se snažíte a kolik vám je let? Mě je 26 a snažíme se zhruba půl roku, ted čekám na svou menses po vyvolávací injekci, jelikož jsem v květnu vysadila HA a od září mi nějak menses zlobí :nevim:, ale snažíme se dál. Proto by mě zájem ještě váš názor, co si myslíte o té vyvolávací injekci, zda si myslíte, že se normálně spustí ovulace a nebo zda ta injekce naopak ovulaci zabrání?
Děkuji všem za Vaše příspěvky a moc, moc se těším na naše měsíční snažení, příspěvky, rady, typy, radosti, i to zklamání :,(. Moc všem držím palce a přeji, aby na konci měsíce zde bylo co nejvíce pozitivních // :hug: a mohli jsme se radovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 47 Další »
Reakce:
Téčko1
Kecalka 104 příspěvků 31.10.18 16:37

Ahooj, tak hurá do dalšího měsíce :mavam: doufám, že pro spousty z nás úspěšného :pankac: Jinak je mi 25 a snažíme se o naše první mimi 14 měsíců. Už mi z toho dost hrabe :lol: tak ať se nám všem zadaří! :kytka: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 16:45

Ahoj holky já se snažím přes půl roku je mi 24 let a snažím se o první mimi každý den čekám ovulaci kterou jsi hlídám ovulačním testem k tomu jsem začala pít inofolic dnes 10 den přítel má folandrol tak doufám že už brzi budu mit na testu dvě čárky :zed: :srdce:

Lenis87
Povídálka 34 příspěvků 31.10.18 16:53

Ahoj holky, mě je 31 a konečně jsem manžela přemluvila na třetí dítě. Mám dceru, z předchozího vztahu, které je 11 a pětiletého syna. Asi si budete ťukat na hlavu, ale mám totální baby horečku. Vybírám kočárek, postýlku, přebírám věci po dětech, a to zatím zcela určitě nečekáme a mám strach, jestli to vůbec dopadne, protože o syna jsme se snažili tři roky. Hrpzně dlouho jsem si to miminko zakazovala s tím, že na to manžel určitě nepřistoupí. Teď, když souhlasil, úplně mě to pohltilo :) Do toho musím sehnat zaměstannce, který převezme mojí práci v případě, že by se nám to zadařilo, což v době, kdy lidi chtějí nástupák 30 tisíc, nebude nic snadného.

Téčko1
Kecalka 104 příspěvků 31.10.18 16:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky já se snažím přes půl roku je mi 24 let a snažím se o první mimi každý den čekám ovulaci kterou jsi hlídám ovulačním testem k tomu jsem začala pít inofolic dnes 10 den přítel má folandrol tak doufám že už brzi budu mit na testu dvě čárky :zed: :srdce:

Ahooj, vítej mezi námi. Držím všechny pěsti! :hug: muj manzel zobe B-komplex. Folandrol nechtel, tak jsem ho premluvila alespoň na tabletku B-komplexu :lol: na gynde mi říkala, že to těm chlapum stačí :nevim:

Téčko1
Kecalka 104 příspěvků 31.10.18 17:00

@Lenis87 určitě si na čelo klepat nebudeme. Já to mám dost podobně. Snažíme se teď už 14 měsíců a furt lezu do dětského oddělení v obchodě a říkám si co koupim. Vybírám hračky. Látky že kterých usiju vybavicku. Prostě magor :lol: :lol: ale to k tomu asi patří podle mě. Když to mimi ženská opravdu chce, tak ji to prostě pohltí :lol: :lol: jinak přeju hodně štěstí při hledání zaměstnance, to bude určitě náročné. Ale někdo se jistě najde! Listopad bude první měsíc snažení? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 17:01

@Téčko1 můj gynekolog mi doporučil ovulační test a ten inofolick + pro muže ten folandrol jinak až kdyby do ledna nic by začal nějak vyšetřovat mě i partnera říká že jsem mladá a ze to mam zkoušet dal :zed: a proč to tvůj manžel nechtěl má to sladkou chuť a jen jeden sáček denně s trochu vody stačí ale sama ani nevím jestly to vůbec naki účinek bude mít :?

Téčko1
Kecalka 104 příspěvků 31.10.18 17:15
@Anonymní píše:
@Téčko1 můj gynekolog mi doporučil ovulační test a ten inofolick + pro muže ten folandrol jinak až kdyby do ledna nic by začal nějak vyšetřovat mě i partnera říká že jsem mladá a ze to mam zkoušet dal :zed: a proč to tvůj manžel nechtěl má to sladkou chuť a jen jeden sáček denně s trochu vody stačí ale sama ani nevím jestly to vůbec naki účinek bude mít :?

No to jsem slyšela taky už několikrát, že jsem mladá. A až teď, když jsem si dupla, že prostě chci vyšetřit, že to přece není normální, tak mě vyšetřila a zjistila, že zřejmě nemám ovu. Takže mám nasazený clostylbegyt a ten nám snad pomůže :pankac: manžel to nechce, protože tomu nevěří no :nevim: tak za to nechce utrácet :nevim:

Catherine22
Stálice 58 příspěvků 31.10.18 17:43

Ahoj všechny spolusnažilky. Mě je třicet a od ledna se snažíme o naše první. Zpočátku jsme tomu nechávali volný průběh, ale už je to dlouhý :(
Tři měsíce zobu kys. listovou a poslední měsíc piju kontryhel. Partner se dopuje zinkem. Teď čekám na konec MS a hurá na další snažení. 12.11. jsem objednaná na gynekologii, tak jsem zvědavá, co se tam dozvím. Jinak už mi dost hrabe a jestli se brzy nezadaří, asi mě čeká psychiatrie :lol: :lol: :lol: Doufám že během měsíce listopadu se to tu bude plnit fotkami // :hug:

Téčko1
Kecalka 104 příspěvků 31.10.18 17:45

@Catherine22 drž mi na ty psychiatrii místo. Brzy se tam sejdeme :lol: :lol:

Anijee10
Nováček 10 příspěvků 31.10.18 18:37

Ahoj holky, mne je 29 a snazime se uz 8 mesicu…zobu kyselinu listovou a od minuleho mesice mam ovu testy. Manzel ma od minuleho mesice zinek…cekam kazdym dnem ovu, tak uvidime jak to dopadne tentokrat… :mavam:

Téčko1
Kecalka 104 příspěvků 31.10.18 18:39

Holky k čemu je ten zinek pro chlapy dobrej? :lol:  :nevim:

Catherine22
Stálice 58 příspěvků 31.10.18 19:06

@Téčko1 Na psychiatrii už se na nás klepou :lol: Zinek prý podporuje kvalitu spermií, jejich tvorbu a aktivitu. Nevím co je na tom pravdy, ale zkoušíme vše možné :D

Lenis87
Povídálka 34 příspěvků 31.10.18 19:26

@Téčko1 Snažit jsme se začali v říjnu, potom co jsme se konečně dohodli, že do toho jdeme. Věděla jsem ale, že to bude bez úspechu, protože jsme prošvihli ovulaci. Mám jí poněkud netipicky hned po MS. Tudíž teď teprve začínáme pořádně :-)

werajsik
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 31.10.18 20:43

Ahojte vespolek :mavam:
Je mi 33 let snažíme se o druhé cca 1,5 roku ( s menšíma přestávkama) a zatím stále marně čekám na // :(
Sice pořád tomu necháváme volný průběh, sama to nechci hnát do extrému (teď musíme), ale při každé dostavené MS se též dostaví i deprese. Mám velmi nepravidelný cyklus a je proto velmi těžké a obtížné se trefit do ovu. Začátkem října jsem byla u svého gynekologa, který mi řekl, že nepravidelnost je zřejmě způsobena nepravidelným dozráváním vajíčka a že si mám měřit teplotu, takže nyní chtě nechtě měřím.
Už máme oba za sebou 3-měsíční „vitamínovou kúru“ - bez výsledku.
V půlce listopadu jde manžel na vyšetření. Už na něm byl před 6 lety a tehdy nedopadlo moc dobře. Nedopadl sice nejhůř, ale v pořádku to taky nebylo. Zkrátka přirozené oplození nebylo vyloučeno, ale je stíženo. Teď je nám oběma o 6 let víc a oba tak nějak čekáme, že výsledek lepší nebude.
Už jsem naprosto zoufalá a pomalu se začínám loučit s vidinou druhého dítka :,(, ale i přesto se nevzdávám.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 47 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >