BT ráno a večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 31.10.18 15:03
BT ráno a večer

Ahoj holky, moc Vás prosím o radu a zkušenosti… snažíme se o miminko, a tak si hlidam ovulacni dny a měřím si bazalni teplotu. Mám po potvrzeny na utz ovulaci ( 4 den ) včera naměřena bt po ránu 37,1 a dnes ve stejný čas 36,7… nevím jak tomu mám rozumět - tak ze to nevyšlo? Přes den i večer si vždy naměřim min 37,3… dnes i 37,5… ja tomu nerozumím… mate prosím někdo zkušenosti - mám to brát spis tak ze je po všem nebo ještě je třeba brzo? diky moc všem ;)

Reakce:
Merry Jane
Kecalka 468 příspěvků 31.10.18 15:09
@Oliinka píše:
Ahoj holky, moc Vás prosím o radu a zkušenosti… snažíme se o miminko, a tak si hlidam ovulacni dny a měřím si bazalni teplotu. Mám po potvrzeny na utz ovulaci ( 4 den ) včera naměřena bt po ránu 37,1 a dnes ve stejný čas 36,7… nevím jak tomu mám rozumět - tak ze to nevyšlo? Přes den i večer si vždy naměřim min 37,3… dnes i 37,5… ja tomu nerozumím… mate prosím někdo zkušenosti - mám to brát spis tak ze je po všem nebo ještě je třeba brzo? diky moc všem ;)

Ahojky hlavně jde o to, zda měříš ještě před tím než vstaneš z postele? Pokud se jdeš v noci vyčůrat má to velký vliv na bazálku. Měřím každý den než vstanu do práce o vík si řídím budík…večer bývá většinou o dost vyšší teplota, ale je to zbytečné měřit. Musíš ráno :-) Měříš od 1DC? Určitě k určení ovulky potřebuješ vidět delší cyklus, aby jsi viděla jakou máš teplotu před MS po MS.
Zkus se zaregistrovat zde: https://www.womenzone.cz tam krásně uvidíš na grafu teplotu a kalendář ti ji i určí, dle naměřených hodnot. Můžeš tam zadávat MS, sex, léky, které bereš atd…

Merry Jane
Kecalka 468 příspěvků 31.10.18 15:10
@Merry Jane píše:
Ahojky hlavně jde o to, zda měříš ještě před tím než vstaneš z postele? Pokud se jdeš v noci vyčůrat má to velký vliv na bazálku. Měřím každý den než vstanu do práce o vík si řídím budík…večer bývá většinou o dost vyšší teplota, ale je to zbytečné měřit. Musíš ráno :-) Měříš od 1DC? Určitě k určení ovulky potřebuješ vidět delší cyklus, aby jsi viděla jakou máš teplotu před MS po MS.
Zkus se zaregistrovat zde: https://www.womenzone.cz tam krásně uvidíš na grafu teplotu a kalendář ti ji i určí, dle naměřených hodnot. Můžeš tam zadávat MS, sex, léky, které bereš atd…

a ještě jsi psala ovulku 4DC to je asi nesmysl ne? To máš ještě měsíčky!

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 31.10.18 15:21

@Oliinka jestli dobře chápu, tak jsi dnes 4dny po potvrzené ovulaci a to z teplot opravdu nepoznáš, jestli se zadařilo nebo ne. Měřit přes den a večer nemá smysl,jen ráno ve stejnou dobu, před vstanutím z postele.

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 31.10.18 15:24

@Merry Jane ahojky děkuju moc za odpověď měla jsem na mysli 4 den po ovulaci

Merry Jane
Kecalka 468 příspěvků 31.10.18 15:26
@Oliinka píše:
@Merry Jane ahojky děkuju moc za odpověď měla jsem na mysli 4 den po ovulaci
…aha tak pokud jsi 4den po ovulaci, může to být nidace - uhnízdění vajíčka, teplota by se každopádně již zítra měla zase vrátit nahoru, pokud vydrží 18dní nad 37st - těhotenství :*
Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 31.10.18 15:37

Měřila jsem si teď a je 37,5… nechápu :,(

histep
Závislačka 3677 příspěvků 31.10.18 15:44
@Oliinka píše:
Měřila jsem si teď a je 37,5… nechápu :,(

A k čemu ti je měřit si teplotu teď? S ohledem na MS cyklus?
To ke absolutně nicneříkající, teplota je důležitá jen ta bazální, tedy ráno před tím, než vůbec vstaneš z postele.

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 31.10.18 15:47

@histep přesně tak s tímto ohledem

histep
Závislačka 3677 příspěvků 31.10.18 18:38

@Oliinka Ale odpoledni/vecerni mereni je ti uplne k nicemu, nic tivto nerekne !
Jestli chces merit abyvto melo nejaky smysl, zkus si nastudovat treba zde

http://merenibt.xf.cz

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 31.10.18 19:57

Ja vím … proto je to asi po všem … :,(

Oliinka
Závislačka 2511 příspěvků 01.11.18 09:43

Dneska bt ráno ve stejný čas jako včera 37,1 …

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >