Otěhotnění po vyndání hormonálního tělíska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 12:23
Otěhotnění po vyndání tělíska (hormonálního)

Holky, prosím kdy je možné otěhotnět po vyndání tělíska? A jak je to s menstruací? Zatím jsem ji měla jen jednou a to bylo cca před měsícem a od té doby zase nic. TT jsem zkoušela a nic. :nevim: :nevim:

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 3 inzeráty 01.11.18 13:16

Já mám telisko vynadne pár dní a doktorka tvrdila, že otěhotnět můžu klidně hned. Měla jsem teda nehormonalni, ale i u těch hormonalnich jsou hormony jen lokální a po vyndani by nic otehotneni nemělo bránit.

Petra0009
Povídálka 39 příspěvků 01.11.18 13:18

Otěhotnět můžeš prakticky hned po vyndani 8)

smudlinky
Závislačka 2599 příspěvků 343 inzerátů 01.11.18 13:28

taky mi lékařka říkala, že leze otěhotnět hned, ale vzhledem k ustálení cyklu bych třeba pul roku s planovanim pockala

e-tera
Nováček 1 příspěvek 21.11.18 11:53

Já byla na vyndání Mireny před 14 dny a doktorka mi řekla, že se můžeme začít snažit hned. MS nepřišla zatím žádná, ani špinění. S Mirenou jsem nemenstruovala vůbec. Dle ovu testu mi teď začínají plodné dny, tak zkusíme a uvidíme. Povedlo se Vám některé otěhotnět ještě před první MS po vyndání tělíska? Potřebovala bych nějaké motivační příběhy, jak rychle se Vám povedlo přijít do jiného stavu. Jsem už hrozně natěšená a už bych nejradši na těhu testu viděla dvě čárky. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 10:01

@e-tera ahoj, asi tě nepotěším, ale asi to až tak rychle nebude ???? my tedy neřešíme plodné dny, ale od vyndání tělíska spolu spíme téměř každý den. No a těhotenství zatím nikde, ale je to teprve tři měsíce od vyndání

Pauliekate
Nováček 2 příspěvky 26.12.18 20:02
Jak dlouho mohu mít jaydees?

Zdravím Vás :mavam:
Chtěla bych se zeptat, jaydees budu mít v lednu už 3 roky. Nikdy jsem neměla žádný problém, naopak mi to hrozně zjednodušilo život :) Ale doktorka na mě bohužel v lednu nemá čas - na vyndání toho tělíska, jak dlouhou dobu navíc tělísko v sobě mohu mít?
Moc děkuji za odpovědi :) :palec:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 5 inzerátů 26.12.18 20:32

Sice je diskuze starsi,ale pridam svou zkusenost :) na konci listopadu 2016 mi byla vytazena Mirena a otehotela jsem v lednu 2017,probehla jen jedna MS ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >