Otěhotnění po vyndání hormonálního tělíska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 12:23
Otěhotnění po vyndání tělíska (hormonálního)

Holky, prosím kdy je možné otěhotnět po vyndání tělíska? A jak je to s menstruací? Zatím jsem ji měla jen jednou a to bylo cca před měsícem a od té doby zase nic. TT jsem zkoušela a nic. :nevim: :nevim:

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:

chaela
Ukecaná baba ;) 1269 příspěvků 2 inzeráty 01.11.18 13:16

Já mám telisko vynadne pár dní a doktorka tvrdila, že otěhotnět můžu klidně hned. Měla jsem teda nehormonalni, ale i u těch hormonalnich jsou hormony jen lokální a po vyndani by nic otehotneni nemělo bránit.

Petra0009
Povídálka 29 příspěvků 01.11.18 13:18

Otěhotnět můžeš prakticky hned po vyndani 8)

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 01.11.18 13:28

taky mi lékařka říkala, že leze otěhotnět hned, ale vzhledem k ustálení cyklu bych třeba pul roku s planovanim pockala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >