Otěhotnění v den ovulace

Anonymní
7.2.21 18:17

Otěhotnět v den ovulace

Dobrý den dámy.. Mám tu dotaz měli jsme sex v den ovulace. A menstruaci jsem měla.. nejde o špinění ale jde o normální menstruaci.. myslíte že máme nějakou šanci? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9105
7.2.21 18:19

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
7.2.21 18:20

Pokud byla menstruace, tak těhotná nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
7.2.21 18:23

Vypadá to, že ne :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24904
7.2.21 18:25

Existují případy, kdy žena menstruuje i během těhotenství o tom žádná, ale spíš bych se k tomu neupínala. Můžeš si zkusit udělat test. Ten ti dá odpověď celkem jasnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
7.2.21 18:44
@lleennttiillkkaa píše:
Existují případy, kdy žena menstruuje i během těhotenství o tom žádná, ale spíš bych se k tomu neupínala. Můžeš si zkusit udělat test. Ten ti dá odpověď celkem jasnou

O tam kazda. Zadna zena nemuze menstruovat behem těhotenství, pri menstruaci se odlucuje delozni sliznice, to by jaksi neslo dohromady s prosperujícím těhotenstvím. V prvnim trimestru muze zena krvacet, ale urcite ne menstruovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24904
7.2.21 18:46

@Villanelle jsou ženy, které krvácely v těhotenství v období, kdy by běžně mely menses. Normální, neznalá ženská tomu bude říkat menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
7.2.21 18:50

Absolutně minimální šance. Berte každé krvácení, které je stejná jako vaše běžná menstruace jako menstruaci a těhotenství řešte až pokud vynechá. Do té doby to nemá žádný smysl. Jen vám to bude krást psychickou pohodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 18:53

Ja krvacela tolik pri uhnizdovani vajicka ze jsem myslela ze jde o normalni MS (pry kvuli hodne vysoke delozni stene) ale nakonec to bylo tehotenstvi. Jen to neni uplne obvykle..pockala bych par dni a udelal test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
7.2.21 18:54
@Anonymní píše:
Dobrý den dámy.. Mám tu dotaz měli jsme sex v den ovulace. A menstruaci jsem měla.. nejde o špinění ale jde o normální menstruaci.. myslíte že máme nějakou šanci? :think:

NE.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
7.2.21 18:56
@lleennttiillkkaa píše:
Existují případy, kdy žena menstruuje i během těhotenství o tom žádná, ale spíš bych se k tomu neupínala. Můžeš si zkusit udělat test. Ten ti dá odpověď celkem jasnou

V tehotenstvi menstruace mozna neni.
To, ze nektera zena behem tehotenstvi krvaci, neni menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
7.2.21 19:01
@lleennttiillkkaa píše:
@Villanelle jsou ženy, které krvácely v těhotenství v období, kdy by běžně mely menses. Normální, neznalá ženská tomu bude říkat menstruace.

Jojo, a ještě k tomu byly testy z moči celou dobu negativní. :lol: Ano, jsou takové případy, ale jsou natolik vzácné na to, aby některé diskutující nabyly dojmu, že MS + negativní TT = jasné těhotenství. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
527
7.2.21 19:05
@stín katedrál píše:
Jojo, a ještě k tomu byly testy z moči celou dobu negativní. :lol: Ano, jsou takové případy, ale jsou natolik vzácné na to, aby některé diskutující nabyly dojmu, že MS + negativní TT = jasné těhotenství. :mrgreen:

Presne, to je tady na dennim poradku 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52518
7.2.21 19:18

Ber to tak, že při sexu v den ovulace máš šanci na otěhotnění nějakých 15-20 %. Takže když pak dorazí MS, s největší pravděpodobností ti to nevyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15375
7.2.21 19:56
@Anonymní píše:
Dobrý den dámy.. Mám tu dotaz měli jsme sex v den ovulace. A menstruaci jsem měla.. nejde o špinění ale jde o normální menstruaci.. myslíte že máme nějakou šanci? :think:
:zed: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat