Těhotenství v 41 letech

24
6.2.21 23:02

Těhotenství ve 41 letech

Ahoj holky! Je mi 41 let, a snažíme se o druhé mimi. Mám tady nějaké spřízněné duše? Potřebuji podporu. Zatím se nepovedlo…1.měsíc snažení. :D :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
6.2.21 23:06

Ahoj. Nám se povedlo až po 4 letech. Malá se mi narodila měsíc před 44. narozeninami. Držím pěsti, ať se zadaří co nejdříve :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
6.2.21 23:12

Ahojky. Já to asi zkusím jen do konce tohoto roku.To už mi bude 42…takže asi tak.Ale Ty jseš dobrá…fandím Ti ;) Uvidíme, jak to bude semnou :D A nemáš nějakej zaručenej tip…co by mi pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19569
6.2.21 23:18

@Zuzanka13 tak diskusí na toto téma je tu povícero, pohledej. Ale věk neošidíš, naše gyndr vždy říká, že od 43 let je žena prakticky neplodná - výjimky potvrzují pravidlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
6.2.21 23:25

@stinga Ahoj.No já vím. Přesto to neplánuji jen tak vzdát. Díky za názor. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
6.2.21 23:27

Já už měla doma dva kluky, tak jsem to nechala pouze na přírodě. I když jsem si miminko opravdu moc přála. Nejdřív jsem chtěla rodit max v 41, ale pak jsem tu hranici postupně prodlužovala :oops:. A jsem neskutečně šťastná, že jsme to s manželem vydrželi. Malá je naprosto úžasná :srdce:. Každý den si říkáme, jaké jsme měli obrovské štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
6.2.21 23:32

@Rea 001 Tak to je úžasné. :srdce: Moc gratuluji, že se to povedlo.Je to malý zázrak. Zejména pokud je malá zdravá, a vše probíhalo bez komplikací. Možná právě proto se to povedlo…že jsi na to už nemyslela. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.2.21 23:32

V květnu mi bude 43 let a jsem 7+6. První těhotenství. Absolutně nečekané, neplánované, ale vítané. Jak se to povedlo netuším, ale jde to :wink: Teď jen přání ať je vše v pořádku. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31011
6.2.21 23:34

Otehotnela jsem ve 43 a neco, rodila jsem presne mesic po 44. narozeninach. Co poradit? Nemyslet na to. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
6.2.21 23:35
@Ančess píše:
V květnu mi bude 43 let a jsem 7+6. První těhotenství. Absolutně nečekané, neplánované, ale vítané. Jak se to povedlo netuším, ale jde to :wink: Teď jen přání ať je vše v pořádku. Držím palce

Jeeeee, to je nádhera :palec:. Moc držím pěsti, ať je vše v pořádku :andel:. U mě nejpohodovější těhotenství i porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
6.2.21 23:36

@Ančess Ahojky.Tak to teda velká gratulace! Snad to vydrží…držím palečky. Já už teda jedno dítě mám. Je jí 16…velká puberťačka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
6.2.21 23:39
@Zuzanka13 píše:
@Rea 001 Tak to je úžasné. :srdce: Moc gratuluji, že se to povedlo.Je to malý zázrak. Zejména pokud je malá zdravá, a vše probíhalo bez komplikací. Možná právě proto se to povedlo…že jsi na to už nemyslela. :D

Děkuji :hug:. Ale musím se přiznat, že jsem na to myslela každý měsíc :oops:. Jen jsem se nehroutila, že to opět nevyšlo. To manžel si byl 100% jistý, že to určitě vyjde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
6.2.21 23:44

@Rea 001 No to je jasné. Já na to taky myslím, a přesně vím který den cyklu jsem. A samozřejmě jsem měla příznaky…a nauzeu a vůbec všechno. A nakonec jsem to stejně dostala a na den přesně. Jo můj manžel si taky myslí že je super samec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
6.2.21 23:48

Holky a je tady někdo ve fázi snažení? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
6.2.21 23:50
@Zuzanka13 píše:
@Rea 001 No to je jasné. Já na to taky myslím, a přesně vím který den cyklu jsem. A samozřejmě jsem měla příznaky…a nauzeu a vůbec všechno. A nakonec jsem to stejně dostala a na den přesně. Jo můj manžel si taky myslí že je super samec :mrgreen:

Jj, to znám :mrgreen:. A těch těhotenských a ovulačních testů za ty roky :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat