Špinění každý den od ovulace

7.2.21 18:08

Špinění každý den od ovulace

Ahoj Holky chci se poradit nebo zjistit příčinu mého problému pokud to třeba některá máte taky. :zed: 29.1 jsem měla ukázkový pozitivní Ovu test ( fotku vám sem hodím ) takže si myslím že ovu probehla cca 30-31.1.:dance:.. ještě ten den co byl test pozitivní jsme se snažili s přítelem. Sex byl také 31.1. :srdce: vše ok. Ale cca ve středu 3.2 jsem začala hnědě špinit, žádná čistá krev jen tmavý výtok. Bohužel to trvá do dneška. Pouze nárazově. Ale každodenně. Někdo špiní třeba pri ovulaci ale že by to špinění trvalo několik dní po ni? 8o to už mi přijde divné. Nic takového nemívam. Říkám si třeba uhnízdění :? Ale to by netrvalo snad 5 dní? :( Můžete mi některá poradit? Co to může být? Nebo zda to máte taky? A je vše v pořádku :srdce: :*
Díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
7.2.21 18:46

@Lucinkal.lh Ahojky, tak já mám skoro to samé. Ovulace 31. (Potvrzeno testem i doktorem). A od 1.2. špinění snad každý den kromě čtvrtku… jinak pořád a úplně jemně, žádná krev, jen ten výtok. Mívám cyklus 26-28 dní a dnes jsem 26 a ráno mi to špinění přestalo. Tak nevím jestli mně se ovulační špinění a špinění před MS nějak spojilo… ale MS se ještě nerozjela, tak doufám že ani nerozjede! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.2.21 18:48

@Lucinkal.lh jo a taky jsem doufala, že nějaké to špinění by mohlo být uhnízdění, ale všichni mi psali, že je to brzo. Ale mohly bychom být výjimky, co? :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
7.2.21 18:49

Mívám. Ale u mě je to způsobené kongescí pánve. Uvidíte, jestli bude test pozitivní, a pokud ne, tak jestli se to bude opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 19:26

@Heeelča :think:
Joooo to jsme na tom fakt stejně já mám právě do MS cca 6-7 dní. Mívám ji pravidelně tak 28-33. Trošku rozházené. Ale přijde mi divné proč spinim už víc jak týden do MŠ a nemizí to. Břicho mě nebolí. Začínám teď už akorát cítit prsa ale to mám skoro každý měsíc před MS :( takže já kromě výtoku tmavě barvy neporozuji nic. Zkusili jsme to poprve teď v Lednu po pozitivním Ovu testu. Takže to špinění by mohlo mít souvislost s oplodněním :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.2.21 20:32

@Lucinkal.lh taky byl teď sex poprvé po potvrzené ovulaci :lol:
A už máte nějaké mimčo? Nebo se snažíte o první? My se rozhodli, že se přestaneme chránit v Lednu. A teď jsem byla objednaná na preventivku na gyndu, tak jsem si schválně i koupila ovu testy, ať vím kdy přibližně je. :) Dítě ještě nemáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.21 20:39

@Heeelča
Já taky dítě ještě nemám. :) Snažíme se o první :palec: neberu antikoncepci 5 let. Zapisuji si ms pečlivě do kalendáře. Tam mi vyběhlo přibližně kdy mám mít ovulaci tak jsem to zkusila otestovat a hned poprvé takový test :potlesk: tak jsme to zkusili. Jestli to vyšlo nevím. Budu testovat nejdřív příští víkend. To mám mít Ms ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.2.21 20:45

@Lucinkal.lh mě právě udivilo, že mám ovulaci tak pozdě. Snad nebude problém s otěhotněním. MS by měla přijít nejpozději 9.2., ale test bych pro jistotu taky chtěla dělat až o víkendu. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat