Oteklé místo na dasni

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:00
Oteklé místo na dasni

Ahoj, jdu si pro radu, od neděle mě bolela dasen, a 3ka zub nahoře. Včera mě vzala zubarka, s tím, že se na mě ani nepodívala a rovnou mi napsala antibiotika. Přes noc se mi udělala boule na dásní. Otok se zvětšuje, bolí, nevím zda jde o hnis, o zánět, nebo o co.. Ani zda antibiotika zaberou. Posílám foto, sice to není dobřé vidět, ale aspoň něco.. Děkuji všem za rady, ať třeba nejedu zbytečně na pohotovost. Bolest se jakstaks dá vydržet, prášky to prebiji, a k zubarce sem objednaná zase v úterý..

Reakce:
free333
Nadpozemská drbna 25637 příspěvků 21.06.19 14:06
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu, od neděle mě bolela dasen, a 3ka zub nahoře. Včera mě vzala zubarka, s tím, že se na mě ani nepodívala a rovnou mi napsala antibiotika. Přes noc se mi udělala boule na dásní. Otok se zvětšuje, bolí, nevím zda jde o hnis, o zánět, nebo o co.. Ani zda antibiotika zaberou. Posílám foto, sice to není dobřé vidět, ale aspoň něco.. Děkuji všem za rady, ať třeba nejedu zbytečně na pohotovost. Bolest se jakstaks dá vydržet, prášky to prebiji, a k zubarce sem objednaná zase v úterý..

Mně se před týdnem udělalo něco podobného, vnutila jsem se k zubařce, ta mě poslala na rtg a ted v pondělí mi otevřela a čistila zub a i kanálky nebo co, dala provizorní výpln a za měsíc bude čistit kanálky znovu.

Taky se mi udělala malá boulička na dásni a zub v podstatě ani nebolel, je to prý zubní váček.
ATB mi nedávala.

Nechápu, proč se Ti na něj ani nepodívala, to je divné? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:09

@free333 to nechápu taky. Myslela že jde o zánět a že bude lepší to prelecit atb a pak něco řešit. V ten den sem ten otok neměla..

mamule42
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 21.06.19 14:30
@Anonymní píše:
@free333 to nechápu taky. Myslela že jde o zánět a že bude lepší to prelecit atb a pak něco řešit. V ten den sem ten otok neměla..
Řešila bych to na pohotovosti, vidím tam bouličku, pokus se trochu na ni zatlačit, třeba to praskne a hnis vyteče, ale v každém případě to chce zubaře.
free333
Nadpozemská drbna 25637 příspěvků 21.06.19 14:47
@Anonymní píše:

Fakt divné, fakt myslím, že to je to co mám já a to se musí vyčistit zub a i kanálky, žes mohla být bez atb… :nevim:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28801 příspěvků 21.06.19 19:25
@Anonymní píše:

to je váček, divím se, že ti s tím nic neudělala, většinou to zubař propíchne a vymáčkne hnis, případně se do toho dává i dren… a vidím dobře, že ten zub máš nějaký otevřený nebo tam máš plombu? Nebo jsi s tím zubem objednaná na nějaký výkon? Je možné, že se ti to bude i vracet… někdy to při zatlačení i samo praskne, hnis se dostane ven a uleví se…

Váš příspěvek
Reklama