Reklama

Otevírání 26. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 22.12.16 16:53
Otevirani 26tt

Zdravím dámy, obraciam sa na vás s prosbou o skúsenosť..
V utorok som navštívila pohotovosť v Znojme, komplet na mňa mrkli a na vnutornom utz sa doktorka zhrozila. Cipek sice 30mm ale z vnútornej strany otvorený, z vonkajšej priestupny na prst. Funkčná dĺžka 15mm. Ráno sa čakalo na primára, medzitým som dostala prvú dávku na maturacie, magnezium atb. Previezli ma do Brna na Obilnak, podľa dnešného utz sa funkčná dĺžka skrátila na 0,94cm. Som 26tt, podľa dr musíme dúfať. prvý milnik 28tt.

Máte niekto podobnú skúsenosť a dopadlo yo dobre?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 26. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 17:00
@meggy33 píše:
V utorok som navštívila pohotovosť v Znojme, komplet na mňa mrkli a na vnutornom utz sa doktorka zhrozila. Cipek sice 30mm ale z vnútornej strany otvorený, z vonkajšej priestupny na prst. Funkčná dĺžka 15mm. Ráno sa čakalo na primára, medzitým som dostala prvú dávku na maturacie, magnezium atb. Previezli ma do Brna na Obilnak, podľa dnešného utz sa funkčná dĺžka skrátila na 0,94cm. Som 26tt, podľa dr musíme dúfať. prvý milnik 28tt.Máte niekto podobnú skúsenosť a dopadlo yo dobre?

jo ja - mesic sjem si polezela v nemocnici cekalo se az se i zvedne placenta mela jsem ji k tomu vsemu hodne nizko ale vse dobre dopadlo porodila jsem na tp ale brala jsem ultorgestan pac sjem pak u krvacela magnezko a hodne klidovej rezim jsem musela mit aby to ten cipek unesl to tehu ale otevrena jsem byla na 2 prsty pak uz ale fungovala jsem s tim takhle v pohode ;)

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 22.12.16 17:00

To je mi líto. Oni tě pohlídají. Věř jim i miminku.
Moje sestra ležela od poloviny těhotenství v nemocnici, nesměla ani jít na záchod, myli ji na posteli. Vydržela až do 36.tt!
Mrkni pokud se ti bude chtít na nedoklubko.cz, tam je spousta povzbudivých příběhů nedonošených miminek. :mavam:

Térouš
Echt Kelišová 8233 příspěvků 22.12.16 17:00

@meggy33 já se začala s dvojčátky otevírat uz v 16 týdnu a udržela jsem to do 28. Musíš s pokorou ležet s podlozenou pánvi výše. Minimum záchod i sprcha. Před každou velmi rychlou sprchou jsem dávala magnezium. Drz se

Králičice
Extra třída :D 12976 příspěvků 22.12.16 17:43

Já mám holčičku z 26+0 a je úplně zdravá :hug:

řeřicha
Kecalka 279 příspěvků 22.12.16 18:42

Můžu se tě prosím zeptat, co bylo špatně, že jsi jela na pohotovost? Taky jsem 26 týden a mám pocit, že mi moc tvrdne břicho (ne několikrát denně krátce, ale třeba na půl hodiny je jak kámen, pak ok, pak zas tvrdý na delší dobru). K doktorce jdu 5. ledna, klidový režim teda nemám, ale po večerech nad tím přemýšlím, jestli je vše ok.

maedel88
Povídálka 36 příspěvků 22.12.16 19:26
@meggy33 píše:
V utorok som navštívila pohotovosť v Znojme, komplet na mňa mrkli a na vnutornom utz sa doktorka zhrozila. Cipek sice 30mm ale z vnútornej strany otvorený, z vonkajšej priestupny na prst. Funkčná dĺžka 15mm. Ráno sa čakalo na primára, medzitým som dostala prvú dávku na maturacie, magnezium atb. Previezli ma do Brna na Obilnak, podľa dnešného utz sa funkčná dĺžka skrátila na 0,94cm. Som 26tt, podľa dr musíme dúfať. prvý milnik 28tt.Máte niekto podobnú skúsenosť a dopadlo yo dobre?

Ahoj, to mě mrzí, držím palce, ať vše dobře dopadne. Má zkušenost je taková - od 26tt tvrdnutí břicha, i po deseti minutách, od 28tt otevřená na 2 prsty. Tvrdnutí se po magneziu trochu upravilo, ale zase začalo být bolestivé (po 30tt se v podstatě nijak moc nelišilo od skutečných porodních kontrakcí, což bylo dost nepříjemné, ale zase na druhou stranu jsem pak samotný porod zvládla levou zadní :-)). Měla jsem nařízen přísný klidový režim, dodržovala jsem velmi poctivě do 32tt, do 34tt jsem se šetřila a pak už dělala vše, jako běžně. No porodila jsem nakonec 41+0 velkou zdravou slečnu, vyvolání nás minulo jen o pár dní. Takže můj názor je, že otevírání i kontrakce někdy mohou být i fyziologické… bohužel to neplatí vždy… takže jet na pohotovost bych se rozhodně nerozpakovala

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 23.12.16 01:19

@řeřicha ja som šla na pohotovosť skrz kycle. Bolia ma cele tehotenstvo ale v ten den som cakala na manžela kym dôjde z práce aby mi pomohol z postele. Úplne paralyzovana bolesťou. A na pohovosti na gynde vyšetrili všetko a prišli na ten cipek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama