Otrávené detské přesnídávky - jak to může někdo udělat?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
21.4.26 06:57
Včera rikali, ze někde je jedna sklenicka uz v obehu. A dnes rano rikali, ze jich nebylo šest, ale 12. A ze hledaji treba i v domovech duchodcu, ze to taky kupuji. Zřejmě v tom Rakousku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
21.4.26 17:12
@vokishka píše: Více
Tak doufejme, že si to ošetřovatelé všimnou včas, pokud by tam nějaké byli.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
21.4.26 17:14
@vokishka píše: Více
Vidno, že to nebyl zaměstnanec dané nemocnice. Ten by nejspíš věděl jak to tam funguje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
27.5.26 00:41
To radeji udelám vlastní presnídavku doma. pomixuju ovoce a je to.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
27.5.26 18:57
@Monincika398 píše: Více
no jo, mixérový troll měl hodně dlouho ban, viď?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit