Otřes miminka z busu

Anonymní
10.6.20 13:31

Otřes miminka z busu

Ahojte,
dnes má za sebou opravdu šílený výstup z autobusu. Řidič zastavil dál od chodníku než obvykle, a tak jsem s kočárkem doslova vyskočila, až malý úplně nadskočil. Bohužel na konečnou jsem jela sama. Sice jsem zvyklá sama na manipulaci s kočárkem. Ale dnes jsem z toho paf. Doufám, že malý je v pořádku. Nebrečel. Spal. Doufám, že ve dvou měsících už je tělíčko bytelnější.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1724
10.6.20 13:32

Jo je, co by se mělo stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29973
10.6.20 13:38

Taky mohl zabrzdit ještě prudceji a miminko mohlo uletět i s kocarkem nebo výletět z kočáru ven.

V tomto období, kdy ležící mimino lítá v korbě jak mydlo a ještě v létě, kdy není obaleno fusaky, bych se cestování MHD pokud možno vyhnula. Pokud bych musela, místo korby bych nacvakla autosedacku nebo když není ta možnost, tak se dají koupit sle jako ta nás a pod matrackou korby bývají uchyty. Dítě prostě připoutat.

Nemyslím si, že o nic nejde. V Brně a dalších velkých městech prudce zabrzdi tramvaj nebo trolejbus každou chvíli. Nechtěla bych tam být nucena s dětmi používat MHD. Mimino flakle volne v kočárku je velké riziko a když už jsem někam musela jet, snažila jsem se to eliminovat aspoň tímto způsobem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3841
10.6.20 13:40

Já jen žasnu, co někteří lidé řeší…chápu, že s prvním dítětem je pro člověka všechno nové, ale toto už je fakt moc. Opravdu si myslíš, že mimino může ublížit vystupování z autobusu? Neřeknu, kdyby ti z toho kočárku vypadl, ale takhle.. neboj, nic mu z toho nebude a snaž se neřešit něco, co nemá smysl. Nebo se v budoucnu zblázníš. Az se bude sám hýbat, bude spousta horších situaci, tak se předem příprav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50396
10.6.20 13:59

Pokud to dítě prospalo, tak to asi tak šílené nebylo. Vydržel v korbě, nikam nspadnul ani neletěl? Pak bych neřešila, stanou se o mnoho horší věci. Přemýšlím, zda jsem někdy slyšela o případu, kdy by dítě utrpělo újmu při vystupování z MHD. Klid :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
10.6.20 14:10

Když ho to ani nevzbudilo, tak to nebylo tak hrozné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5304
10.6.20 14:10
@ugluk píše:
Pokud to dítě prospalo, tak to asi tak šílené nebylo. Vydržel v korbě, nikam nspadnul ani neletěl? Pak bych neřešila, stanou se o mnoho horší věci. Přemýšlím, zda jsem někdy slyšela o případu, kdy by dítě utrpělo újmu při vystupování z MHD. Klid :kytka:

Slyšela jsem, že jedné mamince vypadlo dítě při vystupování z busu na obrubník. Nechápu, jak je to možné, ale ok. U tohoto bych šílela, ale u případu zakladatelky nějak nechápu, kde je problém. Jestli chápu správně, tak dítě z kočárku nevypadlo, nebylo v kočárku nějak pohmožděne apod a navíc celou dobu spalo… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15467
10.6.20 14:26

Jestli máš v plánu i nadále řešit takovéhle kraviny, tak se z toho mateřství dost brzo zblázníš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1653
10.6.20 14:36

Mě jednou vyjela z golfek dcera. Ale už větší, tak rok a půl. U nás neudělali nástupní ostrůvek a je to do autobusu fakt vysoko. Neměla jsem jí připoutanou a hezky se sklouzla na chodník. Tedy nic se jí nestalo. A když si vzpomenu kolikrát jsem tahala mimino v kočáru patro schodů nahoru i dolů, tak byla naklepaná až běda. Jednou jsem jí kočárem i přejela. Ale to jí byly už aspoň dva. MHD jsme jezdili skoro každý den několikrát. Občas musel řidič dupnout na brzdu, občas skřípnul kočár do dveří. Prostě to se v MHD děje. Občas se důchodce držel kočáru jako madla… Mnohokrát vzal řidič tu naší křižovatku tak, že mi kočár letěl. Tam už jsem to měla vychytané, jak si stoupnout a držet kočár. Poprvé jela dcera MHD když jí bylo 10 dnů. Pro mě je to nejpřirozenější pohyb po městě. Když se dítě nevzbudilo, tak mu fakt nic nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
10.6.20 18:00

Sem ok

Ja jako mimino vypadla z kocarku, kdyz me vezl ( je o 7 let starsi) nic mi nebylo a nasledky taky nemam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama