Ovocný dudlík

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katerina Pa
Povídálka 26 příspěvků 09.06.19 23:13
Ovocný dudlík

Ahoj maminky nevíte někdo jestli se toto nebo něco podobného dá koupit třeba v lékárně nebo od nějaké značky? Našla jsem tyto dudlíky jen z Číny ale zdraví dítěte opravdu riskovat nechci :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 09.06.19 23:29

Proc to vubec kupovat? Nejak to nepobiram.

Martassek
Kecalka 385 příspěvků 09.06.19 23:30
@Katerina Pa píše:
Ahoj maminky nevíte někdo jestli se toto nebo něco podobného dá koupit třeba v lékárně nebo od nějaké značky? Našla jsem tyto dudlíky jen z Číny ale zdraví dítěte opravdu riskovat nechci :?

A hračky, které dítě strká do pusy nejsou z číny? https://www.ovocnydudlik.cz/…ocny-dudlik/

Příspěvek upraven 09.06.19 v 23:34

Ceblma
Stálice 84 příspěvků 09.06.19 23:31

Nedavno na me zrovna vykoukla reklama na facebooku na stranky, kde tyto dudliky prodavaji. Jmenuji se ovocny dudlik. Kde je kupuji nevim, mrkni na jejich stranky.

Martassek
Kecalka 385 příspěvků 09.06.19 23:32
@Cenarius píše:
Proc to vubec kupovat? Nejak to nepobiram.

Dítě si může dát ovoce a člověk se nebojí, že se udusí.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 09.06.19 23:39
@Martassek píše:
Dítě si může dát ovoce a člověk se nebojí, že se udusí.

Aha. Takze vy se bojite vzdycky, kdyz diteti date neco k jidlu? Dite ji celkem pravidelne. Se divim, ze jsme na to uduseni jidlem davno nevymreli. Ahaaa on kazdej pouziva tento zazracny dudlik…

peta81
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 09.06.19 23:46

@Katerina Pa ja teda vim, ze Munchkin dela takove sitky, dite si to cumla a nemuze spolknout. https://www.alza.cz/…-d344939.htm?…
ale za me je to blbost :mrgreen:

Martassek
Kecalka 385 příspěvků 09.06.19 23:49
@Cenarius píše:
Aha. Takze vy se bojite vzdycky, kdyz diteti date neco k jidlu? Dite ji celkem pravidelne. Se divim, ze jsme na to uduseni jidlem davno nevymreli. Ahaaa on kazdej pouziva tento zazracny dudlik…
@Cenarius píše:

Vpohodě, vysvětlíme. :palec: :lol: Je to pro batolata, která jsou ještě na kašovité stravě, takže do toho můžete dát kousek čerstvého ovoce, a nemusíte ho pasírovat. Navíc pomáhá prořezávat zoubky a pokud tam dáte třeba meloun z lednice, tak chladí bolavé dásně. U dcerky jsem používala hodně, měla to ráda. Ne všechny „moderní vymoženosti“ jsou špatné… :kytka:

Míša213
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 09.06.19 23:57

@Katerina Pa Mame tenhle od canpol babies, je silikonovy a krasne se meje, lepe nez ty latkove, nebo z ceho to je https://www.mall.cz/…e-silikonova?…

Katerina Pa
Povídálka 26 příspěvků 09.06.19 23:59

Nám asi rostou zoubky a když se jí chce spát tak žužlá dudlík a každou chvílí ho vezme do ruky vyhodí z postýlky a brečí. Tak mě napadlo že kdyby žvýkala ovoce tak by ten dudlík třeba nevyndáva z pusinky a pomohlo by jí dřív usnout.

PapeJ
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 10.06.19 00:01

Já měla dudlík se síťkou od Canpol Babies, myslím. Třeba na meloun to bylo skvělý, protože malej to chtěl kousat, ale strašně v ruce klouzal a stalo se, že se mu do pusy dostal moc velký kus a mohl se tím udusit. Takže to dostával v dudlíku, sice byl celý od šťávy, ale byl spokojený. Dávala jsem mu do toho i led, když mu rostly zoubky.

Katerina Pa
Povídálka 26 příspěvků 10.06.19 00:03

@Míša213 díky :palec: asi rovnou objednam

Míša213
Ukecaná baba ;) 1502 příspěvků 10.06.19 00:10

@Katerina Pa Jo je super, ma i docela velkou rukojet tak se malymu dobre drzi i obema rukama. Ted ho pouzivame hodne kdyz rostou zuby a je to fajn i na osvezeni v tech horkych dnech. Davam tam skoro vsechno ovoce, neprojdou pres to ani pecicky treba z hroznovyho vina. Pisou, ze je to treba i na syr, ale to si teda nedovedu predstavit :lol: Vzdy jen oplachnu horkou vodou a je to, obcas vyvarim.

Aduš8
Závislačka 4950 příspěvků 10.06.19 00:28

@Cenarius za mě taky další blbost, kterých jsou dnes plné regály :?

beruska9
Extra třída :D 11200 příspěvků 10.06.19 04:47
@Katerina Pa píše:
Nám asi rostou zoubky a když se jí chce spát tak žužlá dudlík a každou chvílí ho vezme do ruky vyhodí z postýlky a brečí. Tak mě napadlo že kdyby žvýkala ovoce tak by ten dudlík třeba nevyndáva z pusinky a pomohlo by jí dřív usnout.

Na spani bych tohle fakt nedavala, to je pekna blbost. Uz nejake zuby ma? Dej radeji ty chladitka s gelem kdyz tak. Usinat s necim sladkym v puse je priserny navyk, a jestli uz ma nejaky zub ven, tak se akorat zacne kazit.
Jinak ja mam tu sitku ale nejak jsem ji zapomela pouzit:joy: :joy: :joy:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama