Ovu testy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 17:49
Ovu te.

Holky jsem 20dc po histeroskopii která byla 23.12. Menses přišla hned 23.1. Moje testy tak nevím zda teprve ovu bude.

Nejnovější recenze z kategorie Ovulační testy

Reakce:
eviku-miluna
Kelišová 6833 příspěvků 12.02.17 19:19

A to je vzdy jeden test z jednoho dne? Nebo vice testu za den? Zadna carka neni dostatecne silna nebo silnejsi nez kontrolni. Budto ovu teprve bude nebo je to anovulacni cyklus nebo jsi nejvyssi hladinu LH nevychytala a ovu probehla a ty jsi ji nezaznamenala. Jak dlouhe mas cykly?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 20:14

@eviku-miluna ahoj to je každý den jiný test vždy dělaný ve stejnou dobu odpoledne. Mívám menses po 30dnech a naposled byla 23.1. Teď jsem 20dc tak opravdu nevím. Můžeš poradit?

eviku-miluna
Kelišová 6833 příspěvků 12.02.17 21:58

Jestli mas cyklus 30 dnu, tak ovu by mela byt kolem 16.dne cyklu. Zkus pristi cyklus testovat i dopoledne. Nekdo ma pozitivni ovulacni test jen nekolik malo hodin. Treba jsi ten pripad. A dodrzujes, ze se pred testem nema pit 2 hodiny? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 22:16

@eviku-miluna snažím se to dodržet ten pitný režim dnes jsem měla trochu výtok bílý a hustý. Pošli foto poslední test dnes opět ve stejnou dobu. Jsem 22dc

MadammeLu
Stálice 51 příspěvků 01.06.18 11:59
Poradite? :)

Ahojky,
Vubec nevim kdy mam ovulaci, dnesni den byl spis typovacka…co myslite? Ukazalo se do 2 min. 3 mesice se snazime o mimi :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Moderátor Soukup prý oznámí kandidaturu do Evropského parlamentu

Moderátor Jaromír Soukup se dnes večer chystá oznámit přelomové rozhodnutí.... číst dále >

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >