Ovu testy

Anonymní
12.2.17 17:49

Ovu te.

Holky jsem 20dc po histeroskopii která byla 23.12. Menses přišla hned 23.1. Moje testy tak nevím zda teprve ovu bude.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.2.17 19:19

A to je vzdy jeden test z jednoho dne? Nebo vice testu za den? Zadna carka neni dostatecne silna nebo silnejsi nez kontrolni. Budto ovu teprve bude nebo je to anovulacni cyklus nebo jsi nejvyssi hladinu LH nevychytala a ovu probehla a ty jsi ji nezaznamenala. Jak dlouhe mas cykly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.17 20:14

@eviku-miluna ahoj to je každý den jiný test vždy dělaný ve stejnou dobu odpoledne. Mívám menses po 30dnech a naposled byla 23.1. Teď jsem 20dc tak opravdu nevím. Můžeš poradit?

• Nahlásit
  • Citovat
12.2.17 21:58

Jestli mas cyklus 30 dnu, tak ovu by mela byt kolem 16.dne cyklu. Zkus pristi cyklus testovat i dopoledne. Nekdo ma pozitivni ovulacni test jen nekolik malo hodin. Treba jsi ten pripad. A dodrzujes, ze se pred testem nema pit 2 hodiny? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.17 22:16

@eviku-miluna snažím se to dodržet ten pitný režim dnes jsem měla trochu výtok bílý a hustý. Pošli foto poslední test dnes opět ve stejnou dobu. Jsem 22dc

• Nahlásit
  • Citovat
1.6.18 11:59

Poradite? :)

Ahojky,
Vubec nevim kdy mam ovulaci, dnesni den byl spis typovacka…co myslite? Ukazalo se do 2 min. 3 mesice se snazime o mimi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
9.5.19 10:47

Je tady ještě někdo holky? Mohly by jste mi poradit? :nevim: myslíte, ze tohle by mohl být zacatek pozitivního testu? Ze by mohl sílit? Nebo je to jen ryska kde má být čárka? Dekuju
Edit: Na fotce to nejde moc dobre vidět :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.19 17:54
@18verca píše:
Je tady ještě někdo holky? Mohly by jste mi poradit? :nevim: myslíte, ze tohle by mohl být zacatek pozitivního testu? Ze by mohl sílit? Nebo je to jen ryska kde má být čárka? Dekuju
Edit: Na fotce to nejde moc dobre vidět :roll:

tohle má do pozitivního sakra daleko.. většina ženských má duchy celý cyklus.. v pribalovem letáku jasne píšou ze je potřeba aby byly čárky alespoň stejně silné..jasny, když se netrefíš fo maxima tak to tak být 100% nemusi, ale ten tvůj je opravdu ultra duch…muzes porovnat - viz třeba moje fotka.. duchové až do 27 DC a až 28 DC z ničeho nic vyskočily pěkné dvě čárky (první měsíc po vysazení HA) takže díky bohu za ně i tak pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
193
13.5.19 22:51

Dělám testy poprvé, proto se ptám :think: dekuju za fotku k porovnání :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie