Reklama

Ovu testy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 17:49
Ovu te.

Holky jsem 20dc po histeroskopii která byla 23.12. Menses přišla hned 23.1. Moje testy tak nevím zda teprve ovu bude.

Nejnovější recenze z kategorie Ovulační testy

Reklama

Reakce:

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 12.02.17 19:19

A to je vzdy jeden test z jednoho dne? Nebo vice testu za den? Zadna carka neni dostatecne silna nebo silnejsi nez kontrolni. Budto ovu teprve bude nebo je to anovulacni cyklus nebo jsi nejvyssi hladinu LH nevychytala a ovu probehla a ty jsi ji nezaznamenala. Jak dlouhe mas cykly?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 20:14

@eviku-miluna ahoj to je každý den jiný test vždy dělaný ve stejnou dobu odpoledne. Mívám menses po 30dnech a naposled byla 23.1. Teď jsem 20dc tak opravdu nevím. Můžeš poradit?

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 12.02.17 21:58

Jestli mas cyklus 30 dnu, tak ovu by mela byt kolem 16.dne cyklu. Zkus pristi cyklus testovat i dopoledne. Nekdo ma pozitivni ovulacni test jen nekolik malo hodin. Treba jsi ten pripad. A dodrzujes, ze se pred testem nema pit 2 hodiny? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 22:16

@eviku-miluna snažím se to dodržet ten pitný režim dnes jsem měla trochu výtok bílý a hustý. Pošli foto poslední test dnes opět ve stejnou dobu. Jsem 22dc

MadammeLu
Povídálka 38 příspěvků 01.06.18 11:59
Poradite? :)

Ahojky,
Vubec nevim kdy mam ovulaci, dnesni den byl spis typovacka…co myslite? Ukazalo se do 2 min. 3 mesice se snazime o mimi :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama