MACA i po ovulaci?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 09:03
MACA i po ovulaci?

Dobrý den MACA se má prosím užívat jen do ovulace a nebo po celý cyklus i po ovulaci? Děkuji

Reakce:

Bobby
Extra třída :D 14049 příspěvků 12.02.17 09:05

Užívám celý cyklus

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 12.02.17 09:13

Vcera jsem koupila, dneska zaciname a budu brat tak dlouho dokud se nezadari, tzn cely cyklus/cele cykly ;)

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 12.02.17 09:27

Jinak holky jakou macu máte? jsou všechny kvalitou nastejno? Já mám tuhle http://www.zdravi-global.cz/…100-tob.html?… tak snad bude dobrá

Bobby
Extra třída :D 14049 příspěvků 12.02.17 10:08

Ja mam tuto

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 12.02.17 10:46
@Bobby píše:
Ja mam tuto

Jako tu co ja? protoze se mi nic nezobrazilo :pocitac:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 12.02.17 10:47

Uz vidim :mrgreen: :pocitac: jak dlouho ji beres?

Bobby
Extra třída :D 14049 příspěvků 12.02.17 10:54

@sandra001 teď to bude měsíc, ale mezitím jsem byla na lsk, takže účinek uvidím asi později

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 12.02.17 11:16

Tak budu drzet palce, ja jsem ji naordinovala i chlapovi, tak snad pomuze

elena.78
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 28.02.17 19:45

Ahoj holky, jestli můžu, přidám se k diskusi.
Taky jsem dnes začala užívat macu, koupila jsem ji na portále lekarnapohoda.cz:
http://www.lekarnapohoda.cz/…cps-90-82996
Co jsem zjišťovala na netu, tak se toto balení užívá jen 2 tbl denně- oproti jiným, a cenově vychází také nejlevněji než jiné výrobky: 192,– Kč.

Kromě maca užívám asi tři týdny kúru K05 od firmy Naděje Mgr. Jarmila Podhorná. Jsou to tinktury z pupenů rostlin a stromů, mají příznivě stimulovat ženské pohlavní orgány. Je to sice takový utrejch, ale udělám cokoli, aby to kurňa už vyšlo.
Jo a přítel k mace užívá FertilManPlus a tinkturu kotvičníku.
U nás je to teď jak v apotéce.. :jazyk: :nevim:
Jinak co jsem na netu studovala informace, tak tinktury (jákékoli) jsou nejúčinnější, jsou to koncentráty a nemusí se pít po hektolitrech jako např. čaje ze sušených bylin a pod.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >