Reklama

Těhotná s menstruací?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petaneczka1619
Nováček 2 příspěvky 11.02.17 13:48
Těhotná s menstruací?

Ahoj holky, nikdy jsem si nemyslela, ze budu zakladat diskuzi, ale jsem z toho na nervy a k doktorovi jdu az v utery, tak treba tu je nekdo, kdo to mel nekdy podobne a mohl by mi k tomu neco rict.
Mela jsem 7 dni zpozdeni menstruace, do te doby jsem ji mela „jako hodinky“, nekdy dokonce prisla o den driv. Cely ten tyden zpozdeni me bolel podbrisek, prsa, prislo mi i, ze se zvetsili, mela jsem zvysenou teplotu, citila jsem se jak balon, jak jsem byla nafoukla, nadymalo me, rano me palela zaha, bylo mi proste divne. Nikdy predtim jsem se takhle necitila, vzdycky me akorat bolelo bricho nez jsem to mela dostat. Ani si nemyslim, ze bych si to nejak vsugerovala, protoze nejsem zrovna jeste v te fazi „chci hned ted dite“. S pritelem sice mame prerusovanou souloz, antikoncepci neberu cca. 3 roky. Po 4dnech zpozdeni jsem si delala rano test, byl negativni. No a po tech 7 dnech mestruace prisla, slabsi a hlavne trvala jenom 2 dny, normalne trva kolem 4-5 dni.
Myslite, ze muzu byt tehotna? :think:
dekuji vsem za reakci.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10341 příspěvků 11.02.17 13:57

Já tu poslední ms měla krátkou a slabou, což mě upozornilo, že něco je jinak. A měla jsem šílené chutě na jídlo, kterému jsem se předtím vyhýbala. Udělala jsem si pak test a byl pozitivní, čárka sílila.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 11.02.17 13:58

Můžeš a také může být brzo na pozitivní test :D

martina82
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 11.02.17 14:02
@petaneczka1619 píše:
Ahoj holky, nikdy jsem si nemyslela, ze budu zakladat diskuzi, ale jsem z toho na nervy a k doktorovi jdu az v utery, tak treba tu je nekdo, kdo to mel nekdy podobne a mohl by mi k tomu neco rict.
Mela jsem 7 dni zpozdeni menstruace, do te doby jsem ji mela „jako hodinky“, nekdy dokonce prisla o den driv. Cely ten tyden zpozdeni me bolel podbrisek, prsa, prislo mi i, ze se zvetsili, mela jsem zvysenou teplotu, citila jsem se jak balon, jak jsem byla nafoukla, nadymalo me, rano me palela zaha, bylo mi proste divne. Nikdy predtim jsem se takhle necitila, vzdycky me akorat bolelo bricho nez jsem to mela dostat. Ani si nemyslim, ze bych si to nejak vsugerovala, protoze nejsem zrovna jeste v te fazi „chci hned ted dite“. S pritelem sice mame prerusovanou souloz, antikoncepci neberu cca. 3 roky. Po 4dnech zpozdeni jsem si delala rano test, byl negativni. No a po tech 7 dnech mestruace prisla, slabsi a hlavne trvala jenom 2 dny, normalne trva kolem 4-5 dni.
Myslite, ze muzu byt tehotna? :think:
dekuji vsem za reakci.

jee to sem tak mela u prvniho :mrgreen: mela sem to 3dny a pak zmizlo no vubec by me nenapadlo ze bych mohla byt vtom :mrgreen: u dalsiho uz sem to pak nemela vubec proste to vynechalo uplne :palec:

spiritt
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 11.02.17 15:33

@martina82 Můžu se vetřít s dotazem? Byla ta třídenní menstruace nějak slabší nebo stejne silná jako obvykle, jen kratší? Taky jsem teď měla ms tři dny, ale vyloženě slabá nebyla…

martina82
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 11.02.17 15:41
@spiritt píše:
@martina82 Můžu se vetřít s dotazem? Byla ta třídenní menstruace nějak slabší nebo stejne silná jako obvykle, jen kratší? Taky jsem teď měla ms tři dny, ale vyloženě slabá nebyla…

no jasne ze muzes :lol: no byla slabsi a kratka, zkratka jina nez obvykle sem mivala, proto sem poznala ze je neco jinak, no tehotenstvi me samozrejme nenapadlo takze prekvapeni ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama