Ovulace těsně před MS

9.8.20 21:38

Ovulace těsně před MS

Zdravím holky :) stalo se některé, ze měla ovulaci dva dny před MS? Potvrzená ovulace dle UZ proběhla 20.7., šla jsem na gyndu kvůli zpoždění- 30 dní. Doktorka mi řekla, ze prave probíhá ukázková ovulace, po týdnu ať nasadím Proveru a do dalšího týdne, ze přijde MS, jenže ta přišla 22.7. po styku :think: miminko chceme, vím, že mi tu neřeknete, zda jsem či nejsem těhotná :palec:, jen jestli se stalo některé z vás něco podobného? Ještě dodám, příznaky žádné, jen už několik trvající hojný bílý výtok 8o
Díky za odpovědi holky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.8.20 21:51

Ahoj.byla to urcite menstruace? kdyby to bylo spineni, tak to muze byt k ovulaci, ale menstruace 2 dny po ovulaci by bylo hodne spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 21:57

@PastikaJatrova
Určitě to byla MS, nejdřív sem si taky myslela, ze to bude souviset s ovulací, ale krvácení pět dní v plné síle. Sem z toho zmatená, moje tělo si dělá, co chce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 21:58

@PastikaJatrova
Volala jsem si i na gyndu, protože mě to vyděsilo, ale prý to možné je mi řekla sestřička :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
9.8.20 22:05

Je to možné. Kamarádka měla taky ovuluci dva dny před očekávanou menstruaci a teď má krásného syna. Neměla to potvrzené lékařem, ale ovulačními testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 22:10

@Tamara83
Díky za odpověď :), nikde jsem právě nenašla nic na toto téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 22:23

Pokud nekdo otehotnel 2 dny pred ocekavanou menstruaci, tak se mu proste posunula ovulace a kdyby dotycna neotehotnela, prodlouzil by se cely cyklus. Lutelani faze by mela byt delsi nez 10 dni, jinak by se nestihlo vajicko dostatecne zavrtat. Takze jo, ovulace muze byt teste pres menstruaci, ale v tom pripade k otehotneni jen tak nedojde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1574
5.9.20 22:35

@Brambůrka00001 ahoj, jak to dopadlo? Mě se teď rok po porodu nastartovala ovulace (půl dne bolest jak při slepaku), kdy jsme měli dva dny před tím sex a 5DPO jsem začla špinit trošku i s krví a trvalo to asi 1 a půl dne, tak teď čekám do pondělí až si zajdu pro test nebo se mi takhle jen nastartoval cyklus :mrgreen: ale podbřišek mě poboliva pořád…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.20 20:37

@Silvienka87
Ahoj, nijak, teda tehule nejsem a jede se dal 😄 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1574
23.9.20 18:00

@Brambůrka00001 já taky ne ;)