Zničí to spermie?

Anonymní
9.8.20 20:30

Zničí to spermie?

Ahoj, mám možná hloupý dotaz, ale k věci..
Dnes proběhlo snažení o mimčo.. par chvilek poté jsem použila Rosalgin Easy, protoze jsem pocítila, ze by se mi mohla rozjet mykoza.. a tak mě zajímá, jestli je ten produkt schopný zničit spermie..
Možná to zní fakt hloupě.. nezlobte se, ale díky za odpovědi :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6401
9.8.20 20:38

Ty v pochvě ano, ty na cestě za vajíčkem už ne. Já šla kdysi po nechráněném styku ihned (jako že fakt hned, cca za minutu nebo dvě) do sprchy, důkladně se umyla a otěhotněla jsem. Bylo to pro mě milé překvapení vzhledem k tomu, jak dlouho jsme se pokoušeli o první dceru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7017
10.8.20 10:12

Přesně, ty, které už byly na cestě, tak mohly přežít, nějaká šance na početí je. Ale jestli z toho nic nebude, nevyčítej si to. Kolikrát k otěhotnění nestačí ani pravidelné plné dávky a zadaří se až po měsících.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 14:41
@Petule030 píše:
Přesně, ty, které už byly na cestě, tak mohly přežít, nějaká šance na početí je. Ale jestli z toho nic nebude, nevyčítej si to. Kolikrát k otěhotnění nestačí ani pravidelné plné dávky a zadaří se až po měsících.

V pohodě, snažíme se pravidelně 10 měsíců, tak s tím ani nějak extra nepočítám :lol:
Jen mě to zajímalo :)

• Citovat
  • Nahlásit
7017
11.8.20 00:26
@Anonymní píše:
V pohodě, snažíme se pravidelně 10 měsíců, tak s tím ani nějak extra nepočítám :lol:
Jen mě to zajímalo :)

Aha, tvůj příspěvek mi připadal, jako byste se snažili první měsíc/ první pokus. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama