Ovulace už 10 DC?

Anonymní
27.3.21 20:46

Ovulace už 10 DC?

Ahojky holky zajímalo by mě zda jste se s tím taky setkaly.
Menstruaci mívám pravidelnou jako hodinky i navzdory tomu, že mám lehkou endometriozu a MS bývá hodně bolestivá a obvykle dost silná.
Tentokrát jsem měla menstruaci slabou a břicho mě bolelo jen trochu a jenom jeden den. Byla jsem z toho dost milé překvapená, jinak MS hodně blbě snášim. Nicméně můj dotaz je trochu o jiném dnes jsem 10DC a už druhý den si všímám, že mě poboliva břicho jako před MS nebo ovulaci, dnes mě dost ostře pichalo ve vaječníků, ale nezdá se mi, že by mohla být ovulace takhle brzy? 8o :nevim:
Své tělo znám, navíc se pár let o miminko snažíme, takže se mi ještě nikdy nestalo, že by byla takhle brzy, většinou ji mívám 14-15dc tím, že mívám pravidelnou MS, bývá i ovulace celkem pravidelná. Ale tohle je mi novinkou, testy doma momentálně nemám (teď nemám čas na testování, takže se o miminko nějak upřeně nesnažíme, necháváme to tak)
Mě spíš jen vyděsily ty bolesti, neznam to a tak mě zajímá zda může být ovu už tak brzo?
Na gynekologii jsem byla teď pár dnů před MS takže by mělo být snad vše ok.
Jaký den DC mívám obvykle ovulaci a je tedy možné že by i MS mohla dorazit dřív?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.3.21 21:00

Tak taková bolest může být leccos včetně třeba zaražených prdů. Nicméně 10. den je docela ok, klidně může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
27.3.21 21:10

10dc u mně běžně termín ovulace. Mam cykly zhruba 25-26dnu. A endometriozu mam silnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17309
27.3.21 21:28

Takže menzes byla neobvykle slabá? Já bych možná zkusila těhotenský test :think:
Jinak ovulace 10dc nebývá často, ale být může

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat