Ovulační test, co myslíte?

Anonymní
3.7.20 17:14

Ovulační test co myslíte ?

Holky co myslíte je tam ovulace? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
3.7.20 17:31

Myslím, že ještě ne. Tedy u mě, když to bylo takto, tak ještě ne, dělej si ho obden a když bude sílit, klidně každý den ať si to vychytas. Ale tohle ovulace dle mého není.

• Nahlásit
  • Citovat
2366
3.7.20 17:34

Říkaj tu, že musí být stejně silná jako kontrolní, nebo silnější, až pak je pozitivní, ale zkušenosti s tím nemám, procti ostatní diskuse :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 17:40

Neeee

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4402
3.7.20 17:52

Návod u testu nebyl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
3.7.20 18:00

Negativní, ta carka musi byt stejne silna nebo silnější nez kontrolní. Neumis cist návody? Tohle je slaboucky na ovulaci, mas na srovnání dalsi testy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 20:34
@Terrinka93 píše: Říkaj tu, že musí být stejně silná jako kontrolní, nebo silnější, až pak je pozitivní, ale zkušenosti s tím nemám, procti ostatní diskuse :nevim:

Nemusí být stejně silná, může být trošku slabší, ale ne o tolik. Já nikdy neměla obě stejně silné, ale když byla jedna jen trochu slabší, tak jsme na to hupsli a za měsíc rodim :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
7131
3.7.20 22:54

Ovulační testy bych vyhodila z okna :mrgreen: dělala jsem je co cyklus a nikdy ani jeden pozitivní dle návodu :lol: :lol: NIKDY..a nakonec folikulometrie ukázala, že normálně ovuluji a testama prokázali, že se mi jen blbě vyplavují hormony do moči :mrgreen: :mrgreen: takže radši UTZ místo testů..domluvit se s doktorem/doktorkou na pravidelném měření aspon pár cyklů a je to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
4.7.20 11:36

Dotaz

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli je normální mít 3 dny pozitivní ovulační test?
16.DC jsem byla na injekci Ovitarelle, ovulace měla být 17.DC. ( dle UTZ)
Tak potom nerozumím proč mám silnější a silnější čárku.
Jinak 5-9Dc jsem brala Clostilbegyt.

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama