Nedaří se nám otěhotnět

7
3.7.20 15:04

Snažení, otěhotnět...

Dobrý den, už jsem tu jednou psala, snažíme se s manželem ještě o miminko, máme jedno společné, ale i každý svoje z předchozího manželství, ale… potřebuji poradit, už rok a půl po vynechané kojící Sajana injekční antikoncepci se nedaří otěhotnět, beru i dhufastom, popíjím čajiky, beru vitamíny, měřím a hlídám plodné dny a prostě se nedaří… ještě teda náš věk mě je 38 a manželovi 45,tak pořád přemýšlím čím to nejde, věk?,nebo po té antikoncepci… můžu nějaké rady? moc děkuji ☺️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3325
3.7.20 15:21

Zřejmě to budeš chtít nějaké větší vyšetření vás obouch..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
3.7.20 15:34

@mackA159 mám se o to nějak informovat? přijde mi že moje Dr nijak moc neřeší, napsala dhufastom a konec. Hlavně před každým mít těhotenstvím jsem dvakrát potratila, jinak pak těhotenství vždy probíhalo v pořádku, jen u malého jsem rodila o měsíc dříve. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5406
3.7.20 21:28
@Mia Sára píše:
@mackA159 mám se o to nějak informovat? přijde mi že moje Dr nijak moc neřeší, napsala dhufastom a konec. Hlavně před každým mít těhotenstvím jsem dvakrát potratila, jinak pak těhotenství vždy probíhalo v pořádku, jen u malého jsem rodila o měsíc dříve. děkuji

Jestli to tvoje Dr neřeší tak si zajděte do CAR, tam vás vyšetří a budete vědět na čem jste. Do CAR zadanku nepotřebuješ, alespoň do těch soukromých ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
3.7.20 22:24
@janickaIII píše:
Jestli to tvoje Dr neřeší tak si zajděte do CAR, tam vás vyšetří a budete vědět na čem jste. Do CAR zadanku nepotřebuješ, alespoň do těch soukromých ne.

Děkuji :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama