Ovulační test prosím o radu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:49
Ovulační test prosí o radu

Ahoj holky prosím o radu myslíte že podle ovu testu proběhla v pátek nebo sobotu ovulace?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11617 příspěvků 06.01.19 13:04

Jsou všechny negativní

vertunka
Závislačka 4815 příspěvků 06.01.19 13:04

Co píšou v návodu? Že kontrolní čárka má být stejná jako testovací? Pokud ano, tak nevidím žádný pozitivní OT.

Kriss Tina
Kelišová 7092 příspěvků 06.01.19 13:16

Ani jedno

Lorymk
Povídálka 37 příspěvků 06.01.19 13:24

U mě takhle pozitivní ovu test vypadá. :kytka:

ranitomeya
Stálice 55 příspěvků 06.01.19 13:28

Nejvíc pozitivní mi připadá ten páteční, tedy OVU pravděpodobně včera :mavam: … to že není druhá čárka stejná jako testovací myslím nevadí, vzestup hladiny LH je tady jasný ;)

lachtanice86
Kelišová 6931 příspěvků 06.01.19 13:37

Četla si návod?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 13:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím o radu myslíte že podle ovu testu proběhla v pátek nebo sobotu ovulace?

Nejsilnejsi asi v patek, takze ovulka DO 48 hodin po nem, asi sobota, ale presne se to nedozvis. Zitra by mel byt uplne slaby.

U me uplne dve silne // nejsou a ovulka probiha. Mam negativni, pak najednou silnejsi jeden a pak jeste silnejsi a nasledujici ted slaby. Dle cipku a bolesti ovulka probiha a i jsem s tim driv otehotnela. Anonym 2

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 13:40

Nasledujici den to melo byt - preklep.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 13:48

U mě takhle taky vypadá pozitivní ovulační test. Někdo má tu hladinu LH celkově nižší, také to mám tak, že testy stále sněhobílé, pak jeden den slabá druhá čárka, druhý den je druhá čárka silná z 80 % jako ta kontrolní, další den slábne a pak už nic. A jsem si jistá, že u mě ovulace probíhá. Nebo si taky nemusela zachytit tu nejvyšší hladinu. Vidím to na ovulaci včera nebo dneska :kytka:

Happybump
Povídálka 15 příspěvků 06.01.19 14:00

Těžko říct, je možné, že máš hladinu toho LH nižší, ale běžně pokud vím, píší v návodu, že by měly být ve stejném odstínu nebo ta testovací by měla být tmavší. Taky jsem mívala testy u kterých jsem si říkala že jsou skoro pozitivní. Ale když jsem testovala pak celý měsíc, zjistila jsem, že jednou nebo dvakrát během cyklu byly „skoro pozivni“ ale pak už opravdu poznatelne pozitivní s tmavsi čárkou. Měřila jsem i teploty a zjistila jsem, že mě tělo i zkusilo jednou ovulovat a nevyšlo to, tak to zkusilo znovu třeba za týden. Může to být pozitivní výsledek, ale taky nemusí :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 16:02

Když mívám cykly 30-35dni tak to by odpovídalo asi :think: Když jsem pichala ovirelle tak jsem zkoušela testy a po ty injekci jsen taky nikdy neměla tu testovací silnější než kontrolní tak právě nevim :nevim:

Happybump
Povídálka 15 příspěvků 06.01.19 16:14

A jak dlouho takhle sledujes kdy máš ovulaci? Nemusí být přesně v půlce. Moje cykly bývaly taky vždycky 28-34 dní ikdyz většinou 32 max. Ale ovulaci jsem měla vždycky docela pozdě. Se starším synem jsem otehotnela asi týden před menstruaci..tenkrat jsem si to vůbec nehlidala. A teď v listopadu, kdyz jsem otehotnela podruhe, mi taky proběhla ovulace až 23.den cyklu. Každý to má jinak. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 20:08

Tak u mě třeba vypadá pozitivní ovu test takto - je to z měsíců, kdy byla ovu potvrzená na UTZ i bazálkou ;) ono taky může dost záležet, jakou ty testy mají citlivost :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >