Páčim sa mu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 07:12
Pacim sa mu?

Caute. Opisem vam moju „situejšn“. Som v praci nova. Hned sa mi zapacil jeden kolega na prvy pohlad ale neriesila som. Ale potom sme mali spolu 2 smeny. Bol mily, vypytoval sa kde som pred tym pracovala atd. Dokonca sa na mna tak uprene pozeral, bol to hlboky pohlad, ktory trval celkom dlho nez bezne ked sa pozries na niekoho. A usmieval sa pri tom. A ja som mu to opätovala. To sa stalo parkrat ako sme spolu pracovali. Bolo to velmi pekne. Potom musel necakane odist a ja som ho teda zastupila. Pred tym nez odisiel, pohladil ma po ramene, a ze dakuje. Potom ma pohladil znova a odisiel. Nic obtazujuce ani nic nevhod e, bol to taky jemny dotyk. Na pracovisku som doposial bola len so samymi zenami, preto neviem, ci to znamena, ze sa mu pacim, alebo sa citi pri mne dobre. Nevsimla som si, ze by bol takyto aj k inym kolegyniam. Tak by som chcela vediet vas nazor, ci si len namyslam, alebo je len mily, alebo ci je to normalny kamaratsky vztah medzi kolegou a kolegynou. Diki :)

Reakce:
Enivoli
Nováček 9 příspěvků 13.01.19 07:17

A este, medzi nami je 7 rocny vekovy rozdiel :p

Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 13.01.19 07:18

Chce si vrznout… :mrgreen:

Kolik ti je let? 8o

Vypisujes to tu jak roman z cervene knihovny - hluboky pohled, letmy dotyk… :roll:

Lisianne
Kecalka 276 příspěvků 13.01.19 07:20

Jestli se mu libis ti nikdo tady fundovaně nepoví :roll: to vyplyne časem

Honza82
Stálice 74 příspěvků 13.01.19 07:27
@Hanka1 píše:
Chce si vrznout… :mrgreen:

Kolik ti je let? 8o

Vypisujes to tu jak roman z cervene knihovny - hluboky pohled, letmy dotyk… :roll:

Proč vy ženy máte pocit, že každý kontakt tohoto typu musí znamenat, že si chce muž vrznout? Všichni nejsme tupé sexuální mašiny

Enivoli
Nováček 9 příspěvků 13.01.19 07:29

@Honza82 presne tak…mne slo skor o to aby mi dali vlastny nazor ci je to normalny vztah medzi kolegmi, a pride mi to.pekne, ako sa usmieval a pozeral sa mi do.oci

Honza82
Stálice 74 příspěvků 13.01.19 07:39

Za mne to má dvě roviny: a) vztah, ať už jakýkoliv, není v práci dobrý. Sám se řídím pravidlem „co je v domě není pro mne“. Uražené ženské, ale i mužské ego pak v práci může nadělat paseku.
b) pokud výše uvedené nechceš řešit a je ti sympatický, tak si s ním někam vyjdi a uvidíš. Snaž se vnímat co a jak ti říká, pokud by tě chtěl jen do postele, bude na to poměrně rychle tlacit. Pokud se tě na cca 3-4 vycházce nepokusi dostat do postele, jde mu skutecne o tebe ;) Vnímej ho a poznáš to sama ;)

Honza82
Stálice 74 příspěvků 13.01.19 07:41
@Enivoli píše:
@Honza82 presne tak…mne slo skor o to aby mi dali vlastny nazor ci je to normalny vztah medzi kolegmi, a pride mi to.pekne, ako sa usmieval a pozeral sa mi do.oci

Mě to přijde „nadstandardní“, ale to uvidíš až po pár dalších směnách;)

joy.division.control
Závislačka 2587 příspěvků 13.01.19 07:42
@Honza82 píše:
Proč vy ženy máte pocit, že každý kontakt tohoto typu musí znamenat, že si chce muž vrznout? Všichni nejsme tupé sexuální mašiny

Asi naky druh obrany :nevim: Taky by me to zajímalo :lol:

mrav
Generální žvanilka 21582 příspěvků 13.01.19 07:57

Pozvi ho na kafe, nebo ať on pozve tebe. :mavam:

Russet
Extra třída :D 13287 příspěvků 13.01.19 08:32
@Honza82 píše:
Proč vy ženy máte pocit, že každý kontakt tohoto typu musí znamenat, že si chce muž vrznout? Všichni nejsme tupé sexuální mašiny

Proč? Protože místo standartního mluvení překročil zónu a dotknul se. Jde na to dost rychle :roll:
Osobně si myslím, že něco chce, ale cas ukáže, jak moc to chce. Riskla bych pozvání na kafe jen v případě, že by se mi fakt líbil. Jinak co je v domě…

Honza82
Stálice 74 příspěvků 13.01.19 08:48
@Russet píše:
Proč? Protože místo standartního mluvení překročil zónu a dotknul se. Jde na to dost rychle :roll:
Osobně si myslím, že něco chce, ale cas ukáže, jak moc to chce. Riskla bych pozvání na kafe jen v případě, že by se mi fakt líbil. Jinak co je v domě…

To je ale zřejmě nějaká tvoje zóna. Já osobně bych to asi neudělal, ale pokud jde o letmý dotyk, nepřipadá mi na tom nic špatného. Navíc, „hluboký pohled“ nemusí každý zaregistrovat, letmý dotyk naznačí víc, než deset pohledů ;)

Russet
Extra třída :D 13287 příspěvků 13.01.19 10:03
@Honza82 píše:
To je ale zřejmě nějaká tvoje zóna. Já osobně bych to asi neudělal, ale pokud jde o letmý dotyk, nepřipadá mi na tom nic špatného. Navíc, „hluboký pohled“ nemusí každý zaregistrovat, letmý dotyk naznačí víc, než deset pohledů ;)

Mně teda doteky v podstatě cizích lidí (i žen) vadí. Pohledu si všimnu vždy, protože chlapovi, co se mi líbí, do obličeje prostě koukám. Ale hned na něj prostě nesahám. I jen letmo. Přijde mi to prostě moc hrrr.

Honza82
Stálice 74 příspěvků 13.01.19 10:20
@Russet píše:
Mně teda doteky v podstatě cizích lidí (i žen) vadí. Pohledu si všimnu vždy, protože chlapovi, co se mi líbí, do obličeje prostě koukám. Ale hned na něj prostě nesahám. I jen letmo. Přijde mi to prostě moc hrrr.

Nj, ale to jsi ty. Pak jsou též lidi, co si pohledů úplně nevšimnou. Já mám zkušenost, že často nadělá škodu to, co nerekneme, jasně nenaznačíme, protože si myslíme, ze je to zřejmé :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >