Pád miminka, kdy poznám následky?

Anonymní
17.6.15 20:04

Pad miminka - nasledky

Maminky, je mozne, aby se po padu ditete, ktere je ok cely den, mohlo neco projevit pozdeji? Treba v noci? :|

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

127
17.6.15 20:06

O jakém pádu se bavime? Výška, spadlo na hlavičku? Jinam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
17.6.15 20:07

Jak vypadal ten pád?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
17.6.15 20:08

Ano, je to možné, otřes mozku už asi ne, ale třeba krvácení do mozku ano. My, pokud jsme měli nějaký děsivý pád, tak jsem třeba v noci kontrolovala ( když ten náš expert nejradši padá večer :zed: ), ale jinak, pokud je dítě celý den v pohodě, tak už to neřeším. Jak staré dítě to je a z jaké výšky spadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.15 20:10

Byl na gauci, pretocil se na brisko, ale uz byl moc na kraji a spadl na zada, nevim zda se bouchl do hlavy, pad jsem videla stala jsem u nej, natahla jsem se jen pro plenecku, ale kdyz jsem ho zvedala tak hlavu drzel ve vzduchu. Plakat zacal okamzite. Behem dne normalne papa, i spal, smeje se, prijde mi zivejsi. Na netu primarka kliniky psala, ze pokud neni dite apaticke, unavene, nezvraci, pravdepodobne se nic nedeje, mame sledovat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.6.15 20:11

Cca pul metru vyska (chlapecek skoro 5 mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
127
17.6.15 20:15

Buď v klidu, jen v noci bych možná párkrát kontrolovala jak na tom je, ale nebudila byh ho při tom pokud nevstava k jídlu. Jinak si mSlim že když probehl celý den v klidu tak to bude v pořádku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
17.6.15 20:15

Mě půlroční spadl v noci z postele :zed:, hned brečel, tak jsem utišila, usnul, tak jsem jen kontrolovala po 2-3 hodinách. Kamarádce spadla 5 měsícní přímo na hlavu z postele ( díky bohu si nezlomila vaz ) a byla v pohodě. Pozoruj ho a pokud nejsou změny v chování, tak bych se nebála, nechci tě strašit, ale budou horší pády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.15 20:18

Vycitam si to, pritom jsem nebyla otocena ani sekundu… Ohnula jsem se pro plinu, furt u gauce stala, asi ne dobre… Uz ted me musi nenavidet :,(

• Nahlásit
  • Citovat
69307
17.6.15 20:20

Prd nenávidět…máte koberec? spadl na koberec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
@Anonymní píše:
Vycitam si to, pritom jsem nebyla otocena ani sekundu… Ohnula jsem se pro plinu, furt u gauce stala, asi ne dobre… Uz ted me musi nenavidet :,(

jo, strašně :mrgreen: twl, přestaň plašit.. tohle se stane většině bab. Pro příště víš, že takové dítko nenechávat bez držení za jakoukoliv končetinu atd.. Sleduj ho, ale nic hrozného bych neočekávala. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
@Anonymní píše:
Maminky, je mozne, aby se po padu ditete, ktere je ok cely den, mohlo neco projevit pozdeji? Treba v noci? :|

zajela bych pro svůj klid k Dr aby ho zcihli popr udelali RTG :roll: nam mala spadla z kocarku se nam blbe slozil z vytahu když jsme vystupovali takze z pul metru na zem a taky byla ok jen pak porad to v nas hlodalo co když bude spavejsi a usne a něco se stane ve spani nebo co když ma vnitrni zraneni atd a proste jsme pro na sklid jeli no - byly ji 4 mesice v te dobe :roll:

• Citovat
  • Upravit
6582
17.6.15 20:21
@Anonymní píše:
Vycitam si to, pritom jsem nebyla otocena ani sekundu… Ohnula jsem se pro plinu, furt u gauce stala, asi ne dobre… Uz ted me musi nenavidet :,(
:hug: Prosím, nic si nevyčítej. A určitě se na Tebe ani nezlobí, natož aby Tě nenáviděl.
Sleduj ho, po 2, 3 hodinách pro vlastní klid. Bude to OK :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
17.6.15 20:23

Pět měsíců a půl metru by nic udělat nemělo..malá nám spadla celkem 3× a dobré, nicméně tu noc jsem spala raději s ní. Jak píšeš, hlídat zvracení, dýchání, první noc…pokud se za 24 hodin nic neprojeví, bude to ok. Děti mají ty hlavy na pád tak trochu stavěné - lebeční švy jsou hodně pružné a vše je takové trochu víc elastické..a to ještě pár let. Neboj, bude to ok :kytka: a je dost možné, že v budoucnu ještě spadne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
10365
17.6.15 20:46

Před pár dny jsem měla 6m na ruce, otočím se, že jdu k botníku (ve školce) a mezitím se musely samy pootevřít dveře za mnou, zkrátka dítě hlavou přímo o hranu dveří. Takhle řvát jsem jí nikdy neslyšela, na čele okamžitě rudá boule..no přežila to, ale byla ve mně malá dušička. To bych radši, aby mi spadla z toho gauče :)
Na nenávist bude mít času dost, to až mu jednou nedovolíš na rande, ke kamarádovi na chatu, pak tě možná nenávidět bude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama