Paddleboard - jaký koupit

1113
25.6.20 06:23

Paddleboard-jaký koupit

Dobre rano,
je tu prosím někdo, kdo se věnuje paddleboardu? Potřebovala bych tip, který koupit? Resp. poměr cena/kvalita. Na trhu je jich mnoho.
Moře letos oželím, vody u nás spoustu. :lol: Budeme na nich jezdit my dospěly, ale i synové 10, 12 let.
Moc dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12787
25.6.20 07:04

@janoma my jsme poridili na jare paddle z Lidlu, komplet set za 7tis a spokojenost. Uz jsem ho provezla i par perejkama, jezdi na nem i syn 8 let a diky nosnosti (150kg tusim) muzu po rybniku povozit i dalsi dite :mavam: Libi se mi, jak kde krasne sbalit do batohu vcetne vseho prislusenstvi a sup pesky/vlakem k vode ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1113
25.6.20 07:09

@unuděná dekuji. Přiznám se, ze na ten jsem prave dostala také tip. Ale sbírám další informace. Na to naše “vozeni”asi bude stačit. Mame v okoli obrovský lom a vodni nádrž, tak bude dost prostoru jej vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12787
25.6.20 07:14

@janoma :palec: ja koukala, ze nekdy pred 14ti dny tam meli nejaky jiny dokonce jen za 5tis, ale na parametry jsem nekoukala. My jsme hlavne chteli velkou nosnost a vsechno prislusenstvi k tomu, aby clovek nemusel jeste nekde shanet pumpu, padlo nebo zadovou operku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
25.6.20 07:52

Máme taky ten z Lidlu za 6,999,– a super :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
25.6.20 07:58

Máme dva z Lidlu a super. Měli jsme i předloni u moře a holky jezdily pořád, rády a skvěle:), jinak jezdí na přehradu nebo po řece.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama