Pálení pod prsy 37. týden těhotenství

139
13.8.15 13:40

Pálení pod prsy 37tt

Ahoj, od rana mám jakoby pnutí, mravenceni nebo spis pálení v oblasti pod prsy jak začíná deloha a do toho i pobolivani kolem pupíku kdyz mimi kopne, měl jste někdo taky takovy problém? Muze to značit treba brzké sestoupení mimi? Ptám se proto ze začínám cítit kyčle obcas jakoby mi tam neco zavazelo při chůzi, tak jestli to souvisí.. Nezlobte se za muj dotaz… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17524
13.8.15 14:16

V prvnim tehotenstvi jsem to mela ppd prsy jakoby mrtve. Prestalo to az s porodem. U druheho jsem to nemela :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
13.8.15 14:19

Tak snad je to normální, do poradny jdu v pondeli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
13.8.15 14:38

Taky jsem to mela ke konci 1. tehotenstvi.To jsou svaly a proste pnou…Jsem 35.tt a dneska me taky boli kolem pupku pri kopnuti. Mimca nam zrovna tlačí na nervy, no :) Jo a cetla jsem(www.porodnice.cz),ze v tomto stadiu tehu je pobolivani, paleni, pichani atd normalni. Pouze pravidelne BOLESTI značí porod. :) Tak si toho nemame vsimat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
13.8.15 14:51

Měla jsem to taky snad od 30tt. Ale radši bych se o tom zmínila, protože jsem četla, že by to mohli být i játra. Ale na vyšetření mi nic nezjistili a mimi se mi narodilo 40+1 úplně zdravé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
13.8.15 15:03

Zmíním, v pondělí, pokud se to do te doby nějak nezhorší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama