Pálení stydkých pysků v 6+4tt

33
3.6.24 09:36

Pálení stydkych pysku v 6+4tt

Ahoj,
chtěla bych se poradit, jestli máte někdo podobnou zkušenost. Mám pocit, že mě trochu pálí stydké pysky - nevím úplně jak to popsat. Jiný priznak nemám, vůbec mě to nesvedi, abnormalni vytok nemam. Při curani taky baz problemu - curani nebolí, nepálí. Chodím trochu častěji ale curam min - někdy musím i trochu zatlačit abych se „docurala“ (to už však několikátý týden těhotenství a prisuzuju to prave tomu). K dr. jdu až příští čtvrtek 13.6. Moje otázka tedy zní, zda mám raději k dr jít už dřív nebo počkat a rici to pristi tyden pokud bych s tim mela porad problem? Přijde mi že jsem docela uzkostna abych něco nezanedbala ale zase nechci lítat s každou prkotinou protože jak říkám jiný priznak nějakého zanetu nebo infekce nemám. Mate prosím někdo podobnou zkušenost? Dekuji:))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
3.6.24 09:43

Určitě si k doktorovi zajdi :-) mě to od začátku těhotenství taky pálilo, nebo spíš bolelo, nějak jsem to prisuzovala k tomu, že to asi k těhotenství patří, protože jak píšeš, curani bylo v pohodě…takhle jsem se trápila asi 4 týdny, až pak už jsem se o tom zmínila u doktora a měla jsem samozřejmě zánět…dal mi globule na spaní a (musím zaklepat) mam klid :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
3.6.24 09:51

@Anonym534 jej tak to je radost teda:/ tak hlavně že máš už klid :palec: já právě přemýšlím jestli ten týden a kousek nepockat. Samozřejmě pokud by se to zhoršilo, pomažu k dr hned. Ale říkám si že to není tak výrazný, tak zas nechci zbytečně plašit, zároveň nechci ohrozit miminko - kdyby něco. No nevím :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35
3.6.24 09:55

@96Nikol96 já tě úplně chápu, a je to naprosto normální, že nechceš ohrozit miminko, ale zbytečně se trápíš a za týden už bys mohla mít klid. A doktor se určitě zlobit nebude:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44
3.6.24 19:33

Zhruba v podobném týdnu jsem měla to samé. Žádný výtok ani nic jiného. Asi prostě hormony. Přešlo to do pár dní samo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty