Pampersky protékají

1718
29.3.05 08:47

Pampersky protékají

Ahoj holky,

mám půlročního chlapečka, který velice rád spí na boku. A v tom je ten problém - Pampersky to nemají rády, vždy na boku protečou a je jedno, jestli je plína přeplněná nebo právě čistá.

Poradíte mi plíny pro chlapečky, co mají savé jádro i na boku?

Díky Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
29.3.05 09:31

Lilo,
jiné pleny ti asi neporadím.
Blbá otázka - má dobro uvelikost? Nám se to s pamperskama stávalo, než mě napadlo dát větší velikost. Jinak výjimečně protekly, ale spíš ráno, protože v noci nepřebaluju a ráno je plena dooost plná (taky že B čeká na čistou, aby se mohla pokadit). Jinak ten problém nemám. Pampersky kombinuju s fixieskama. Jo, a ty Pampersky velikosti 3 jsem měnila někdy po 7kilogramu váhy, docela o dost dřív, než když jsem třeba u fixiesek měnívala velikost.
Gabča a Barča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
29.3.05 09:32

Ahoj Lilo,

nám se to u Pampersek taky stávalo, tak mu je dávám jen přes den. Na noc jsem si zvykla dávat Huggies Super Flex a ty nám neprotekly ještě ani jednou. A to malej po posteli cestuje a spí na obou bocích i na bříšku.

Miroušek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
29.3.05 09:38

ahojky

já se jen připojím se svou no spíš naší včerejší příhodou. Malej má fixiesky a doberu balík a končím - na zádech má noc co noc mokrej flek - nevím jak toho docílí . - no říkala jsem si že asi když spí na boku tak to někama uteče. Včera jsem ho ale vyndala z kočárku a strašně jsem se lekla že je tak zpocenej - - - no celý záda durch - no nebyl zpocenej ale od zadku až ke krku počůranej - nevím jak toho docílil ale fixiesky už kupovat nebudeme.

Markéta a michal 5 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
29.3.05 09:56

Gabčo , Petr má velikost 4. Myslím, že jsou mu ještě dobře. Ony ty plíny protékají ne kolem nožek, ale nahoře na boku nad suchým zipem. Pindíka dávám správně, směrem dolů :wink: , utažené je má také dost. Každopádně díky za radu.

Miroušku , zkusím ty Huggiesky. Petr má kolem 9 kg. Jakou velikost mám koupit? Různé značky se ve velikostech liší. Díky.

Markéto , Fixiesky nepoužívám. Špatně sají, jsou hned nafouklé, často se musí měnit (tím se prodražují). Jsou však velmi příjemné na omak.....Díky

Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
29.3.05 14:38

Ahoj také musím souhlasit s holkama,že fixiesky jsou blbé,malá je měla když se narodila a noc co noc byla promočená ze strany,skoušela jsem i jiné plenky a u těch se mi to nikdy nestalo takže fixies už nikdy nekoupíme a ted používáme Helen Harper a pampers a jsme spokojené takže přeji co nejméně pročůraných plýnek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
29.3.05 16:51

Plínky

Nám protíkali všechny kromě Pampers.U těch se nám to stalo jen jednou a to protož že jsem je špatně zapla.Nejhorší byli právě HH.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1790
29.3.05 17:17

Lilo,

já mám teď pro malého velikost 8-14 a má taky skoro 10 kg. Tak myslím, že bys je mohla koupit taky.

Miroušek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
29.3.05 19:38

plenky

Ahojky Lilo,
mohu ze své zkušenosti doporučit Huggis super flex,používám i Pampersky ale ty bych řekla že jsou horší.Náš malý má 5,5kg a používám vel.5-9kg,Huggisky se mi zdají trochu menší tak určitě kup už ty větší velikosti.Zatím mi je nepročural,Pampersky občas ano,taky podle toho jak moc se vrtí.
Andynka a Tobiášek 2,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.3.05 20:18

Re: Pampersky protékají

Lila píše:
Ahoj holky,

mám půlročního chlapečka, který velice rád spí na boku. A v tom je ten problém - Pampersky to nemají rády, vždy na boku protečou a je jedno, jestli je plína přeplněná nebo právě čistá.

Poradíte mi plíny pro chlapečky, co mají savé jádro i na boku?

Díky Lila

Ahoj Lilo,
nejsem sice odborník na dětské papírové pleny, ale u dospělích bývají dva nejčastější důvody protékání:

1. špatná velikost
  2. nedokonalá fixace
    savé jádro na boku ještě za bariérama asi nemají žádné pleny.
    p
  • Nahlásit
  • Citovat
291
30.3.05 05:08

Moje kamarádka mi radila, že mám vždycky kupovat o číslo větší velikost, než je uvedeno na balíčku…ona se dušovala, že jí takhle nikdy neprotekly. Já sama jsem to nezkoušela, protože nám protekly akorát jednou Huggies, ale ona na to nedala dopustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
30.3.05 12:15

Mam sice holcicku, ale… asi kazda plina nekdy protece… :( Ale je fakt, ze nam se to uz dlouuuuho nestalo. Pres den jsme zakotvili na levnych plinach Tesco a na noc davam ted Huggies super flex, predtim Fixies, oboje v pohode, ale Huggies se mi zdaly lepsi.
Kdyz byla malinka, tak byly perfektni Huggies Newborn (2-5kg, meli jsme porodni vahu 2.18kg). Nejhorsi zkusenost mam prave s Pampers, jsou to jedine pleny, po kterych byla mala hned opruzena :(
Nika (14m & 17tt)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
30.3.05 12:33

Ahojte holky, moc vám všem děkuji za odpovědi, za váš čas.
Koupila jsem Huggiesky, ještě jsem je na noc nevyzkoušela, uvidíme.

Mám jeden postřeh: Nejsou patrně Pampersky jako Pampersky. Já doposud používala ty s potiskem (Active baby). Dnes jsem dala na noc Total care (bez postisku)…a malý zůstal suchý(čůral, avšak nepročůral). Vím, může to být náhoda…ale věřte mi, že bylo příjemné, konečně nepřevlékat v noci prcka i s postýlkou (10 nocí v kuse).

Ještě jednou díky
Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
30.3.05 12:34

Já naopak na Pampersky nedám dopustit, jsou to jediné plínky, se kterými jsme nikdy neměli sebemenší problém.
Měli jsme Huggies a byla jsem ráda, že jsme je dobrali, protože mi neustále protékaly, nedržely tam dobře ty manžety na nožičkách. Nic moc jsou i červené HH, jsou to igeliťáky. Jiné jsem zatím nezkoušela, protože nám Pampersky naprosto vyhovují a nejsou ani drahé :D
R

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
30.3.05 12:41

Radu, Pampersky se mi zdají také nej.....ale jak jsem psala, asi bude rozdíl mezi těmi Total care a Baby Active. Nebo já fakt nevím, jak si mám to protékání vysvětlit. Snad nejsem taková nešika a upínám ty plíny dobře. Staší syn vyrostl na těch Total Care a nebyl žádný problém.....No uvidíme

díky moc
Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama