Panenka Ariel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka9
Stálice 61 příspěvků 26.12.18 20:37
Panenka Ariel

Zdravím Vás,

chci se zeptat jestli máte někdo tuto panenku - Mořská víla Ariel https://www.alza.cz/…d4671215.htm
Malá ji dostala k Vánocům a už dvě noci s ní spala a až dnes jsem zjistila že jí zvláštně smrdí vlasy. Nemůžu přijít na to čím, jestli je to umělina? Novota? Máte ji někdo? Nevíte? Je to barbie s ocasem do vody, nebo se dá převléct do šatů a hrát si s ní na suchu. Je koupená normálně v Makru… Na internetu se už neprodává…?
Děkuji Vám… PS: nevím jestli jsem ve správné kategorii

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 26.12.18 20:53

A máčela ji ve vodě?

Verunka9
Stálice 61 příspěvků 26.12.18 20:56

No všimla jsem si toho než ji namočila. Zkusila jsem ji ty vlasy umýt šamponem a dala jí ji do vany a teď se mi zdá že jsou cítit ještě víc. :think:

krtek93
Neúnavná pisatelka 18043 příspěvků 26.12.18 21:01

Máme tu samou od loňských Vánoc, máčíme ve vodě a nic divnýho jsem na ní neseznala :think:

Verunka9
Stálice 61 příspěvků 26.12.18 21:05

Tak to je zvláštní. Je to takový silný, nevím jak to popsat. Asi jako umelina, ale opravdu silné, čpící… cítím to ještě teď v nose. Ptala jsem se i doma a potvrdili to… a když ji máte, drží Vám ten ocas zavřený? Nám se hned otevírá jak se ponoří do vody.

krtek93
Neúnavná pisatelka 18043 příspěvků 26.12.18 21:56

@Verunka9 Prej se neotvírá říkala dcera :)

Fiducia
Generální žvanilka 24521 příspěvků 27.12.18 11:59

Máme už asi rok a půl. Smrdí jen, když se nenechá uschnout. Pak ty vlasy smrdí, jakoby zatuchlinou. Normálně nijak, šla jsem ji očichat :mrgreen: Ocas se má ve vodě otevřít:
Stačí jen panenku ponořit do vody a počkat, než se její ploutev naplní vodou. Když ji potom vyndáte, budete svědky toho, jak se mořská panna proměňuje

lucynka25
Echt Kelišová 8298 příspěvků 27.12.18 19:29

@Verunka9 dostali jsme tu ariel plavaci,vypada uplne stejne a nesmrdi.Ale uz se 3× koupala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >