Sleva 50% v obchodě na štědrý den kde?

50
23.12.18 23:23

sleva 50procent v obchodě štědrý den kde????

Kam chodíte do cca 12hod. na štědrý den nakupovat? slyšela jsem že v super a hyper marketech je až 50% sleva na maso a ovoce a zeleninu, nebo maj třeba vše za 5kč ze zeleniny, již dnes jsem v bille nakoupila opravdu se slevou zeleninu, máte s tím zkušenosti? já teda jinak na štědrý den jsem nikde po obchodě nelítala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5169
23.12.18 23:27

Já chodím na Štědrý den do Kauflandu. Dostanu tam třeba salámy 10 dkg za 4 Kč a to sakumprásk všechny od gothaje po šunku, nebo trvanlivé salámy v takových těch pepřových nebo sýrových krustách - nevím, jak se jmenují. Zítra tam jdu také.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
23.12.18 23:31

děkuji moc !! zítra tam tedy zajedu také, přeji vám krásné vánoce a bohatého ježíška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18556
23.12.18 23:41

Ja chodim do Lidla, mivaji levnejsi zeleninu a ovoce. Ale nechodim tam kvuli tomu, vzdycky na to do dalsiho roku zapomenu a nakoupim dopredu… letos mozna, diky delsimu volnu by se jeste neco mozna hodilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23374
23.12.18 23:46
@jana.vila píše:
Kam chodíte do cca 12hod. na štědrý den nakupovat? slyšela jsem že v super a hyper marketech je až 50% sleva na maso a ovoce a zeleninu, nebo maj třeba vše za 5kč ze zeleniny, již dnes jsem v bille nakoupila opravdu se slevou zeleninu, máte s tím zkušenosti? já teda jinak na štědrý den jsem nikde po obchodě nelítala…

Tak na Štědrý den by mě do obchodu nedostali ani na šunku za korunu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.18 00:06

Pokud je naše babi na štědrý den v práci(dělá v lidlu), tak mi to ovoce přinese, ale že bych se hnala pro salám za 4kč? nebo jablko za kačku, tak to ani náhodou. Dneska jsem jela pro zapomenutou smetanu a styděla jsem se sama za sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5863
24.12.18 00:11

Slevy by mely byt vsude,na dva dny se zavrou obchody a vse cerstve,ci se spotrebou 25.,26., budou chtit prodejci prodat. Zamerne pro to nejdu, jdu po smene jen na cerstve pecivo, tak treba na neco narazim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074
24.12.18 00:31

Teda já nevím, ale zítra je v supermarketech zavřeno. Ze zákona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49168
24.12.18 01:01

@Rezii neni, do 12 mají skoro všude ;) . 24.12 je povoleno mít otevřeno do12h ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13700
24.12.18 02:41

Na štědrý den fakt nikam nechodím. Je mi líto těch prodavaček a odmítám to podporovat. Nakoupit si snad může každý o den dřív. Vždyť jsou vánoce! Svátky klidu a míru, ne lítání po slevách.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
24.12.18 03:23

Kvuli akci na salam za 5,– a frontam na hodinu fakt nehodlam jit do obchodu, kor 24.12. prijde mi ro dost ujety. Uz kvuli rodine. Clovek je snad schopnej nakoupit na 3 dny do predu, ne? A ze usetri 50,– uz nikoho nevytrhne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3430
24.12.18 05:30

Ano, je potřeba si nakoupit na měsíc dopředu protože bude dva dny zavřeno :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17724
24.12.18 05:39
@lleennttiillkkaa píše:
Pokud je naše babi na štědrý den v práci(dělá v lidlu), tak mi to ovoce přinese, ale že bych se hnala pro salám za 4kč? nebo jablko za kačku, tak to ani náhodou. Dneska jsem jela pro zapomenutou smetanu a styděla jsem se sama za sebe.

A to jako proč jsi se za sebe styděla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
malone.v
24.12.18 07:00

@Janli přesně tak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
16847
24.12.18 07:33
@Janli píše:
Na štědrý den fakt nikam nechodím. Je mi líto těch prodavaček a odmítám to podporovat. Nakoupit si snad může každý o den dřív. Vždyť jsou vánoce! Svátky klidu a míru, ne lítání po slevách.....

Ja tedy taky nechodim, ale ja chodim naposled cca 21, ale jak jim tim, ze tam nepujdes pomuzes? Jen se chudinky budou nudit do 12 a nebude jim to utikat. To radsi frmol, to utece rychleji :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama