Panic po 40ce

• Fotoalbum (7)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
72086
26.9.17 23:41
@Mr.Strangee píše:
To ano, pak se žena nemusí ptát na internetu nebo kamarádek, jak může být někdo panic ;). Ono stejně ruku na srdce, kolik takových bude. Ale ta možnost tam rozhodně pořád je, taky ta možnost, že byl celý život extrémně nesmělý. Mě naštvalo, že se ženy hned pustili do toho, že je teplej, nebo aspoň hodně divnej. A já se ptám, z jakých zkušeností? Zažily to? Četly, slyšely? Předsudky nejsou dobrá věc, to se pak nedivím, že takový chlap nemá moc šancí :D

S tou nesmělostí je to problém…a není to u chlapa taky normální a žen co je takový přitahuje asi moc nebude, protože máme rády, když o nás chlap projevuje zájem, ne se probourávat bariérou nesmělosti a vlastně ho sbalit. Mně osobně to nepřitahuje a reálně znám jen jednoho, který špatně vyhodnotil zájem z mé strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.9.17 00:01
@Venetia píše:
S tou nesmělostí je to problém…a není to u chlapa taky normální a žen co je takový přitahuje asi moc nebude, protože máme rády, když o nás chlap projevuje zájem, ne se probourávat bariérou nesmělosti a vlastně ho sbalit. Mně osobně to nepřitahuje a reálně znám jen jednoho, který špatně vyhodnotil zájem z mé strany.

To chápu, že to pro vás není přitahující (oproti alfasamci). Ale proč nedat šanci, může to být jinak zlatý chlap a otec. MŮŽE ;) nebo prostě opravdu nějaký blb. To už je jen a jen na vás poznat nejideálnější partnera pro život. Může mít z minulosti jen nějaký blok, třeba z vysmáti se mu za něco, kdo ví. Ale určitě není vhodné a fér jako první projevit, že je teplej, nebo divnej. Ale chápu, že takový člověk nebude na prvním místě u žen. Při zakládání rodiny ale snad nemyslíte jen spodkem (neberte prosím urážlivě, chci mínit jako pro vážný vztah), tak může dostat šanci i takový člověk. Prostě při seznámení třeba na seznamce po nějakém tom společném sezení nad skleničku se zeptat, jak to tedy má. Dospělý a rozumný chlap by to měl vysvětlit snad sám.
Neřešme už ale něčí panictví, jen jsem se chtěl takového člověka zastat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
27.9.17 00:27
@Mr.Strangee píše:
To chápu, že to pro vás není přitahující (oproti alfasamci). Ale proč nedat šanci, může to být jinak zlatý chlap a otec. MŮŽE ;) nebo prostě opravdu nějaký blb. To už je jen a jen na vás poznat nejideálnější partnera pro život. Může mít z minulosti jen nějaký blok, třeba z vysmáti se mu za něco, kdo ví. Ale určitě není vhodné a fér jako první projevit, že je teplej, nebo divnej. Ale chápu, že takový člověk nebude na prvním místě u žen. Při zakládání rodiny ale snad nemyslíte jen spodkem (neberte prosím urážlivě, chci mínit jako pro vážný vztah), tak může dostat šanci i takový člověk. Prostě při seznámení třeba na seznamce po nějakém tom společném sezení nad skleničku se zeptat, jak to tedy má. Dospělý a rozumný chlap by to měl vysvětlit snad sám.

Jo, zeptat se můžeš, ale nějak delikátně. Oni jsou hrozně stydlivý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72086
27.9.17 00:30
@Mr.Strangee píše:

no dobře, ale člověk, kterému se dělají bloky třeba z vysmátí asi nebude moc pro život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
27.9.17 00:35
@Mr.Strangee píše:

Jinak, já jsem teď četla hodně blogů od těchto mužů a důvod je jasný. Nedostatek žen, vlastní neplnohodnost-jako charisma nebo atraktivita, jako škaredý vzhled nebo malé sociální postávení…Je toho víc…Neuměj zaujmout nebo prostě nemájí talent jak sbalit holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.17 07:27

„Jinak, já jsem teď četla hodně blogů od těchto mužů…“
S tím se dá souhlasit.
Když muž nemá charisma, tak o něj žena zájem neprojeví, pokud ho projeví on, je odmítnut. Pokud se toto děje celý jeho dosavadní život, musí to ovlivnit i jeho myšlení. Jak by se asi cítila žena, kdyby jí každý muž odmítl?
To, že je takový muž sám, je divné jen mužům. Ženy asi vycítí v čem je problém a neptají se. To je moje osobní zkušenost.
O mě si dokonce v práci někteří mysleli, že jsem gay :lol:
Jedná se o jistý druh postižení, kdy člověku nebylo dáno, to co ostatním.
Na druhou stranu jsou postižení daleko vážnější a s takovými lidmi bych určitě neměnil a obdivuji, že se dokáží poprat i s podstatně vážnějšími problémy, než je nezájem ze strany opačného pohlaví.
Pokud většina žen touží po chemii a báječném sexu, tak to jí panic rozhodně nabídnout nemůže.
Panic může být dobrý asi jen pro takovou ženu, která má priority jiné. Např. podobné zájmy, názory, smysl pro humor, charakterové vlastnosti…Čili spíše přátelský, než milenecký vztah. I to může být fajn.

• Citovat
  • Nahlásit
2988
27.9.17 07:28
@Venetia píše:
no dobře, ale člověk, kterému se dělají bloky třeba z vysmátí asi nebude moc pro život

Zdravé sebevědomí mít nemůže každopádně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2988
27.9.17 07:35
@Anonymní píše:
„Jinak, já jsem teď četla hodně blogů od těchto mužů…“
S tím se dá souhlasit.
Když muž nemá charisma, tak o něj žena zájem neprojeví, pokud ho projeví on, je odmítnut. Pokud se toto děje celý jeho dosavadní život, musí to ovlivnit i jeho myšlení. Jak by se asi cítila žena, kdyby jí každý muž odmítl?
To, že je takový muž sám, je divné jen mužům. Ženy asi vycítí v čem je problém a neptají se. To je moje osobní zkušenost.
O mě si dokonce v práci někteří mysleli, že jsem gay :lol:
Jedná se o jistý druh postižení, kdy člověku nebylo dáno, to co ostatním.
Na druhou stranu jsou postižení daleko vážnější a s takovými lidmi bych určitě neměnil a obdivuji, že se dokáží poprat i s podstatně vážnějšími problémy, než je nezájem ze strany opačného pohlaví.
Pokud většina žen touží po chemii a báječném sexu, tak to jí panic rozhodně nabídnout nemůže.
Panic může být dobrý asi jen pro takovou ženu, která má priority jiné. Např. podobné zájmy, názory, smysl pro humor, charakterové vlastnosti…Čili spíše přátelský, než milenecký vztah. I to může být fajn.

Neznám ženu, která by se snažila sbalit každého /nezadaného/ muže. Takže ani takovou, kterou každý odmítl. Ale někteří nezadaní chlapi jsou dost nesoudní a snaží se celoživotně balit ženy zcela „mimo svou ligu“, jestli víš co myslím.

Být panic, asi bych to v rámci seznamování a balení ženě neříkala, nevidím důvod. Proč taky? A co se týče báječného sexu - každý někdy začínal. A naprosto se nedá říct, že čím víc sex. partnerek má za sebou, tím je s ním lepší sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.17 09:56

" Ale někteří nezadaní chlapi jsou dost nesoudní a snaží se celoživotně balit ženy zcela „mimo svou ligu“, jestli víš co myslím"

Ano, vím. Myslím, že tohle jsem nikdy nedělal.

„Být panic, asi bych to v rámci seznamování a balení ženě neříkala“

Tak to je jasné. :D Nikdy jsem to nikomu nesděloval a už vůbec ne ženám.
Ale v anonymní diskuzi si to mohu dovolit. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2988
27.9.17 10:07

Anonymní: Tak když jsi to žádné nesděloval, problém v seznamování se ženami ti toto způsobit nemohlo/nemůže, ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
27.9.17 11:04
@jankajj píše:
Anonymní: Tak když jsi to žádné nesděloval, problém v seznamování se ženami ti toto způsobit nemohlo/nemůže, ne.
ženský maj šestý smysl, ty panice poznaj na sto metrů. Prostě se tak nechová suveréně a tak vůbec…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8111
27.9.17 13:56

No tak mládeži! Myslela jsem, že už konečně zapijeme nějakou ztrátu toho mužského věnce a tady se furt jen filozofuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
27.9.17 16:45
@Venetia píše:
no dobře, ale člověk, kterému se dělají bloky třeba z vysmátí asi nebude moc pro život

Napadá mě jenom jedna věc, díky který jde vysmátím totálně chlapovi sundat sebevědomí :D To ostatní se dá přežít. Jako něco jinýho je, když to o sobě prostě víš, že ti nebylo zrovna do rozkroku příliš dáno. Jenže pokud přijde někdo druhej, kdo ti to dá nevybíravým způsobem sežrat. Věřim, že pro nějakou slabší náturu je to prostě rána a on si to pak moc dobře rozmyslí, jestli se zas před nějakou svlíkne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16776
27.9.17 17:16

Kdyz tu popisujete to „mimo svou ligu“, tak v jake urovni hledate? Skarede? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72086
27.9.17 17:52
@PetrBk píše:
Napadá mě jenom jedna věc, díky který jde vysmátím totálně chlapovi sundat sebevědomí :D To ostatní se dá přežít. Jako něco jinýho je, když to o sobě prostě víš, že ti nebylo zrovna do rozkroku příliš dáno. Jenže pokud přijde někdo druhej, kdo ti to dá nevybíravým způsobem sežrat. Věřim, že pro nějakou slabší náturu je to prostě rána a on si to pak moc dobře rozmyslí, jestli se zas před nějakou svlíkne.

ale jo… věřím, tohle musí být hrozné a stává se to i ženám…jenže dokud se do té postele nedostaneš, tak je zbytečné se tím trápit.. a zase normální ženská tě urážet nebude, maximálně to skončí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat