Pánský parfém

Anonymní
2.9.20 19:41

Pánský parfém

Ahoj holky… Mám otázku neboť jsem trochu něco zvorala… Přítel mi nechal ráno na stole lahvičku od svého oblíbeného parfému s prosbou jestli bych mu ho zašla koupit… Jel teď na tři dny pryč… Jenže já si tu lahvičku ani neprohlédla hodila do tašky… Jenže omylem do té s věcmi na vyhození a tím pádem ji nemám… On má každou chvíli oblíbený jiný parfém takže si značku nepamatuji… Zkoušela jsem ho dneska sehnat s tím že ho v drogerii/parfumerii určitě poznám ale bohu] El neúspěšně… Nechci ho zklamat, ráda bych mu jeho přání splnila… A samozřejmě mu ani nechci přiznat jak jsem tu lahvičku „ztratila“… Vím jen že byla šedivá neprůhledná, stříkací a byly na ní modré podélné proužky… Myslím že tři ale tím si nejsem úplně jistá… Netušíte některá co to mohlo být za parfém? Za rady děkuji ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2466
2.9.20 19:49

Nepřekombinováváš to?

„Zlato, jsem pako, prosímtě název toho parfému, já jsem tu lahvičku omylem vyhodila, znáš mě.“

Na tom přece není nic strašného, ani to nevypadá na neochotu jej koupit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
2.9.20 19:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky… Mám otázku neboť jsem trochu něco zvorala… Přítel mi nechal ráno na stole lahvičku od svého oblíbeného parfému s prosbou jestli bych mu ho zašla koupit… Jel teď na tři dny pryč… Jenže já si tu lahvičku ani neprohlédla hodila do tašky… Jenže omylem do té s věcmi na vyhození a tím pádem ji nemám… On má každou chvíli oblíbený jiný parfém takže si značku nepamatuji… Zkoušela jsem ho dneska sehnat s tím že ho v drogerii/parfumerii určitě poznám ale bohu] El neúspěšně… Nechci ho zklamat, ráda bych mu jeho přání splnila… A samozřejmě mu ani nechci přiznat jak jsem tu lahvičku „ztratila“… Vím jen že byla šedivá neprůhledná, stříkací a byly na ní modré podélné proužky… Myslím že tři ale tím si nejsem úplně jistá… Netušíte některá co to mohlo být za parfém? Za rady děkuji ????
Žiš, mu zavolej, ne? Proč dělat problémy tam, kde nejsou. Vždyť jde fakt o kulový - jééé, miláčku, jsem jouda, omylem sem tu lahvičku vyhodila, jak se ten parfém jmenoval?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
2.9.20 19:51
@Altavista píše:
Nepřekombinováváš to?

„Zlato, jsem pako, prosímtě název toho parfému, já jsem tu lahvičku omylem vyhodila, znáš mě.“

Na tom přece není nic strašného, ani to nevypadá na neochotu jej koupit :)
:mrgreen: Já mám joudu. Tak si může zakladatelka vybrat.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
2.9.20 21:10

Ty seš taky prdlá, proč se ho proste nezeptas? Já muži omylem vyvedla věcí… že už si na to zvykl a už mě ani nebije, nemá to smysl :P :P :P tak se neboj, ten tvůj si zvykne taky ;) ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15848
2.9.20 22:02

Miláčku, jsem v parfumerii a nechala jsem tu lahvičku od parfému doma… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
2.9.20 23:43

Normálně mu řekni co se stalo a zeptej se ho na název :lol:, se stane a jestli máš jenom takové problémy, tak si fakt šťastný člověk ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat