Pánský parfém, kde koupit?

17.12.19 09:04

Pánský parfém, kde koupit

Potřebovala bych poradit, jaký koupit příteli parfém? byla jsem 3 roky sama, vůbec netuším, jaký koupit. Používá bílý hugo boss, chtěla bych takový, aby se za ním ženské otáččeli :-)… v uvozovkách… koukala jsem na net a ty ceny se dost liší. V kamenném obchodě, to jsou páky. Nevím, jestli Z Notina, Elnina nebo Douglasu? Jaký je v tom rozdíl? A teď ještě, jestli koupit Armani-di Gio Absolut, Dior-Sauvage, nebo paco Rabanne 1mil? SE mnou jednou očuchával toho Armaniho v parfumérce, ty zbylé dva mají dobré recenze na netu. Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5645
17.12.19 09:11

@Maminkamamina přes net určitě ne. co vím, ta zrovna notino je známé tím, že nemá parfémy a veškerou kosmetiku stejně kvalitní jako kamenné obchody. Já osobně jedině sephora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
17.12.19 09:12

Kupuju manželovi Versace Pour Homme a ženský mu ho opravdu hodně chválí. Kupuju buď v parfumeriích ve velkých centrech, kde vím, že se tam zboží točí nebo na eshopech, kde má zrovna tento parfém hodně kladných hodnocení. teď naposledy Parfemy.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.12.19 09:19

@Maminkamamina
Objednávám z elnina a nikdy žádný problém. Parfém do dvou dnů doma a voní úplně stejně jako v parfumerii :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.12.19 09:22
@Kochanská píše:
@Maminkamamina
Objednávám z elnina a nikdy žádný problém. Parfém do dvou dnů doma a voní úplně stejně jako v parfumerii :)

a pánský by jste mi nějaký doporučila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13347
17.12.19 09:25
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9275
17.12.19 09:28

Parfémy používám hodně a celkem drahé věci a mám zajímavou osobní zkušenost, že pro ideální výběr je nutno daný parfém vyzkoušet na kůži jedince, který bude daný parfém používat. Již se mi několikrát stalo, že jsem desítky minut vybíral zajímavou vůni a když jsem ji našel a nastříkal ji na zápěstí, tak voněla úplně jinak než na zkušebním papírku.

Také jsem zaregistroval, že když parfém zkouším v obchodě nebo ve showroomu, tak vydrží mnohem déle, než když jsi jej pak koupím a normálně používám.

Jinak z osobní zkušenosti mohu doporučit Versace Pour Homme (univerzální, super), Hugo Boss HUGO Man (na běžné použití, nic moc), Yves Saint Laurent L'Homme Cologne Bleue (lehčí EdT, spíše na léto), Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Le Parfum (těžší EdP, spíše na slavnostnější večerní příležitosti).

Příjemně mě překvapil Karl Lagerfeld for Him, který za cca 500 Kč voní jako mnohem dražší parfémy, což je ale vykoupeno nižší výdrží, i když paní na žehlení tvrdí, že jej cítí z mého oblečení i po vyprání… ;)

Edit:
@Janli píše:
Kupuju manželovi Versace Pour Homme a ženský mu ho opravdu hodně chválí.

Mám stejnou zkušenost. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.12.19 09:32

@Maminkamamina
Já mám nejraději Versace pour homme dylan blue ale vám nemusí vůbec vonět. Jestli mu voněl Armani, tak bych šla na jistotu a koupila ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
17.12.19 09:35

Každý parfém na každém voní jinak. Pracovala jsem chvíli jako brigádnice v parfumerii a mně osobně se líbí Christian Dior Sauvage. Jinak pokud chceš parfém jako dárek, šla bych do kamenné prodejny a zaměřila se na osvědčenou klasiku jako je Hugo Boss Bottled, Calvin Klein Man, Gucci Guilty, Armani Acqua di Gio,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.12.19 09:37
@AnneElliot píše:
Každý parfém na každém voní jinak. Pracovala jsem chvíli jako brigádnice v parfumerii a mně osobně se líbí Christian Dior Sauvage. Jinak pokud chceš parfém jako dárek, šla bych do kamenné prodejny a zaměřila se na osvědčenou klasiku jako je Hugo Boss Bottled, Calvin Klein Man, Gucci Guilty, Armani Acqua di Gio,…

Právě, že těch Armani je také více druhů…Bohužel marodím, dlouhodobě a nikam se nedostanu. Musím se spolehnout na net :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
17.12.19 09:49

@Maminkamamina

A nebylo by tedy lepší koupit poukaz? Chápu, že to není úplně ono ale aspoň si vybere co mu bude opravdu vonět. Je to těžké, když to nemůžete očuchat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
17.12.19 09:49

A co mu koupit toho Bosse, když víš, že ho používá, třeba jako dárkový set se sprcháčem a vodou po holení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.12.19 09:57
@AnneElliot píše:
A co mu koupit toho Bosse, když víš, že ho používá, třeba jako dárkový set se sprcháčem a vodou po holení?

Chtěla jsem změnu…mě se totiž zdá, že dlouho nevydrží :-(
A Douglas-obchod, máte někdo zkušenosti? z notina ani elnina se mi moc nechce objednávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
17.12.19 09:59

@Maminkamamina
Doporucuji tento, opravdu nadherna vune.
https://www.notino.cz/…da-pro-muze/
Jinak 1 mil. mame taky, je to takova sladsi vune, kazdopadne mi prijde, ze je citit vsude a Hugo boss taky. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19752
17.12.19 10:02

@jege A zkoušel jsi Versace Dylan Blue? Mám dámský a hodně mě zajímá pánská varianta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat