Dráčik - zamítnutá platba

11610
13.12.19 15:44

Dráčik - zamítnutá platba

Ahoj, včera chtěl manžel zaplatit objednávku v Dráčiku, ale platba neprošla kvůli limitu pro platbu kartou. Limit jsme zvýšili a chtěli zkusit zaplatit znovu, ale nemůžu přijít na to jak, na eshop jsem napsala 3 dotazy, ale nikdo se neozval a já to potřebuju zaplatit! Nesetkal se s tím někdo? Poradí někdo? Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
TRG
2342
13.12.19 15:47

@Genovesa Kdybys tam zavolala, už to máš možná vyřešený. 8) Mají stopro fofr. Telefon zvednou spíš, než aby odpovídali na zprávy.

Příspěvek upraven 13.12.19 v 15:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11610
13.12.19 15:48

@TRG Nemám. Nikde není k dohledání telefonní číslo do eshopu. Ani na prodejně mi nebyli schopní poradit, sami mají jenom mail. Tak blbá nejsem, to bylo první, co jsem hledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20666
13.12.19 15:50
@Genovesa píše:
@TRG Nemám. Nikde není k dohledání telefonní číslo do eshopu. Ani na prodejně mi nebyli schopní poradit, sami mají jenom mail. Tak blbá nejsem, to bylo první, co jsem hledala.

tak pokud neprošla platba tak to není zaplacený tak zkus objednat znova a zaplatit ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14992
13.12.19 15:52

@Genovesa Udelej novou objednavku. Ta nezaplacena se stornuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11610
13.12.19 15:53

Objednávka je údajně závazná a stornovat se dá jen přes mail v den objednání zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
13.12.19 15:54
@Genovesa píše:

Tak to jsi skoro v menšině. Byla jsem překvapená, kolik lidí dneska radši píše, než aby si s někým zatelefonovali. (Mám trapnou nedávnou zkušenost, kdy mi někdo cizí psal přes FB, že má převzatý omylem můj balík, na kterém byly komplet moje údaje - telefon i e-mail. A já si zas nevšimla, že mi na FB psal někdo cizí. No záležitost na 14 dnů, než to vykomunikovala Zásilkovna.) Se mi nechce věřit, že by obchod měl jen e-mail, jen jestli nekecali, ale s tím nic moc neuděláš. Záleží, jak moc na to spěcháš. Mně napadá jen objednat to znovu, případně pokud máš v mailu fakturu, tak na ní by mohl být VS a číslo účtu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
13.12.19 15:58

Většina eshopů to má tak, že když se platba kartou online nepodaří, musíte udělat objednávku znovu. Ve vytvořené nepovedené objednávce se vám už neotevře platební online brána - ta má platnost jen pár minut, pak se z bezpečnostních důvodů zablokuje. Takže prostě vytvořit objednávku znovu a na tu starou dlabat :nevim: Správný eshop tu neuhrazenou po čase smaže, zvlášť, když uvidí, že máte vytvořenou tu samou a už zaplacenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11610
13.12.19 15:59

@TRG Asi to risknu a objednám znovu a budu doufat, že první objednávku budou ochotní stornovat. No hele já jsem tomu taky nemohla uvěřit, ale v kontaktech na eshop není uvedené jediné telefonní číslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14992
13.12.19 15:59
@Genovesa píše:
Objednávka je údajně závazná a stornovat se dá jen přes mail v den objednání zboží.

Zavazna byt muze, ale kdyz ji nezaplatis, tak oni to zbozi do prodejny neodeslou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11610
13.12.19 16:00

@terryuiu Děkuji, tak já to risknu a objednám znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53492
13.12.19 16:00

Tak pokud je to přes eshop, tam máš právo vrátit zboží do 14 dnů, tak bych nestresovala tím, že když o to požádáš, rovnou ho radši neodešlou. Ale oni ho stejně neodešlou, pokud není zaplacené ani na dobírku. takže bych udělala novou objednávku a napsala jim mail, že vzhledem k nekomunikaci z jejich strany tu předešlou rušíš. A pokud by náááhodou dorazily balíky dva, jeden bych nepřevzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11610
13.12.19 16:04

Kašlu na to, objednám znovu. Děkuju holky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8615
13.12.19 16:54

@Genovesa stalo se mi nekolikrat, vzdy jsem zaplatila prevodem podle udaju na fakture a e-shop informovala mailem o situaci, aby si tu platbu spravne sparovali. Vzdy v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11610
13.12.19 17:34

@Hoa Mai Jenže já fakturu nemám. Nic mi neposlali :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat