Tyčový mixer doporučte prosím

5388
12.12.19 08:39

Tyčový mixer doporučte prosím

Holky koukám na tyčové mixery. Chci nějaký dobrý, který fakt omáčku udělá na jemno. Koukala jsem na tefal, bosh. Nepotřebují k němu nic. Stačí i jen ten tyčák bez příslušenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2951
12.12.19 08:42

Ja mam Braun, mam k nemu teda spoustu dalsich veci a nemuzu si na nic z toho stezovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8620
12.12.19 08:51

@Veru1987 Ja jsem vybirala pred rokem podle DTestu, kde vysel nejlepe Kenwood. Jak s tou znackou nemam vubec zkusenosti, tak jsem to riskla a jsem moc spokojena. Mixuje fakt do kremova, hodne vyuzivam XXL nastavec pro mixovani vetsiho mnozstvii v hrnci (treba polevka). Delam s nim v lete i smoothie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.12.19 08:56

@Ernais mám obyčejný Sencor z pastelové řady a bohatě mi stačí. Taky jsem si myslela jakho extra potřebuju a použiju ho tak jednou za týden, občas ani to ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
12.12.19 08:57
@Hoa Mai píše:
@Veru1987 Ja jsem vybirala pred rokem podle DTestu, kde vysel nejlepe Kenwood. Jak s tou znackou nemam vubec zkusenosti, tak jsem to riskla a jsem moc spokojena. Mixuje fakt do kremova, hodne vyuzivam XXL nastavec pro mixovani vetsiho mnozstvii v hrnci (treba polevka). Delam s nim v lete i smoothie.

Můžu poprosit který typ přesně? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
12.12.19 09:04

@Kristyna.Vechtova já ten sencor mám taky, už 6 let :lol: kupovala jsem ho tenkrát, protože byl někde v akci za pár šupů a jsem s ním naprosto spokojená. Ale nemám srovnání, tak bych se třeba divila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
12.12.19 09:05
@Jitul.kaaa9 píše:
@Kristyna.Vechtova já ten sencor mám taky, už 6 let :lol: kupovala jsem ho tenkrát, protože byl někde v akci za pár šupů a jsem s ním naprosto spokojená. Ale nemám srovnání, tak bych se třeba divila :mrgreen:

LEvný za 400 mám taky, ale svíčkovou mi to neudělá uplně do hladka. TO dávám do mixeru. Tak bych ráda nějaký kvalitní tyčový a nemuset špinit celý mixer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3606
12.12.19 09:07

Je super 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2951
12.12.19 09:07

@Kristyna.Vechtova tak ja hodne pouzivam ty doplnky na sekani apod., protoze v tom delam strouhanku, o vikendu jatrove knedlicky, sekam orechy, piskoty apod. Chlap si v tom dela bramboraky a tak,, tycakem sleham slehacku a mixuju polevky a omacky, takze u nas je vytizeny hodne. Nevim jaky je cenovy rozdil mezi obycejnym sencorem a braunem, ale ja jsem se svym mixerem fakt spokojena. Na druhou stranu zase nepouzivam moc rucni mixer, takovy ten slehac, protoze nepecu a tak ho pouzivam tak 2× do mesice na pomazanky a na to mi staci nejaky noname.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
12.12.19 09:16

@Ernais můžu poprosit přesný typ toho od braun? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2951
12.12.19 09:25
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.12.19 09:25

@Jitul.kaaa9 taky nemám srovnání, ale na dětský příkrmy a tak to stačí :lol:
@Veru1987 Nevím svíčkovou dělám jednou za uherskej rok a je v pohodě :)
@Ernais tak já na strouhanku, ořechy atp používám klasický „velký“ mixer, ale chápu, každá máme jiný využití spotřebičů :) ja zase vic peču minimálně jednou týdně, takže šlehač je v zapřáhu, ale zas mám nějakej obyč z Elektry asi do 500,– :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2951
12.12.19 09:33

@Kristyna.Vechtova jak vypada klasicky velky mixer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2951
12.12.19 09:33

@Kristyna.Vechtova jak vypada klasicky velky mixer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14349
12.12.19 12:14

Tyčák mám taky od Kenwoodu, triblade. Je super, miluju jeho nástavec na pyré. A tu spokojenost s pastelovým sencorem nechápu, mixovala jsem s tím jednou u kamarádky a nerozmixoval ani krémovou polévku. Ale mohl to být vadný kus :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat