Vosky Yankee Candle - dotaz

431
9.12.19 14:26

vosky Yankee Candle - dotaz

Ahoj, jakou máte zkušenost s vosky Yankee Candle do aromalampy? Provoní to celou místnost nebo jsou nejlepší klasické velké svíčky ve skle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
9.12.19 14:39

Vosky moc rada nemam, provoni to tak koupelnu, pak je obcas boj tu lampu vycistit, lepsi jsou ty cajove, kdyz se zapaly dve tak to obyvak da, pak jsou jeste fajn ty votivny ale musis na to mit originalni svicen od YC jinak to nevycistis, ale nejradsi mam ty velike ve sklenicce, drzi fakt dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
9.12.19 14:45

Ahoj, já teda miluji i vosky :) Provoní mi byt, aromalampu mám taky od Yankee a nedám na ně dopustit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
9.12.19 14:45

Koupila jsem si od YC pár vosků a souhlas s Peggy, voní to sice hezky ale že by to provonělo velkou místnost, to ne. Přestala jsem je používat, protože mě nebavilo čistit aromalampu a to také mám přímo od YC. Osobně bych si koupila svíčku. Ale za zkoušku nic nedáš, jednou vyčistit lampu člověka nezabije :)

• Citovat
  • Nahlásit
8212
9.12.19 14:51

Já používám i vosk a svíčky. Nevím teda co holky cistite. Stačí dát aromalampu s voskem do mrazáku a pak jde vosk krásně vyloupnout a lampa je čistá. Vosk provoni taky hodně, záleží kolik ho do lampy dáš, já většinou tak čtvrtku a pak pridávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18811
9.12.19 15:04
@JancaS84 píše:
Já používám i vosk a svíčky. Nevím teda co holky cistite. Stačí dát aromalampu s voskem do mrazáku a pak jde vosk krásně vyloupnout a lampa je čistá. Vosk provoni taky hodně, záleží kolik ho do lampy dáš, já většinou tak čtvrtku a pak pridávám.

Taky nechapu, do mrazáku nedávám, ale nožem vydloubnu cely kus vosku.. místnost to provoní a to zdaleka nedávám cely, to si ani nedovedu představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
9.12.19 15:18

Já jsem si dneska zabalila tyto svíčky pro Ježíška :kytka: Objednala jsem si sadu 12ks svíček, jsou to ty menší /49gr./,jsem zvědavá jak budou vonět, je tam od každé vůně jedna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
9.12.19 17:14

Já mám radši vosky, máme obývák 30 metrů čtverečních a provoní to hezky, i kus kuchyně je pak cítit. ALE záleží jakou vůní si vyberete, některé jsou cítit dost a některé min. S čištěním problém nemám, dám do mrazáku a vyloupnu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
9.12.19 17:40

@el.leanor21 s tim mrazakem jsem neslysela, zkusim, ja mam zkusenost ze cim svetlejsi svicka tak mensi intenzita, az na wafle, to je asi moje nej nej vune, ale treba u sebe v pracovne ktera ma tak 18m, mam nadychane osusky a nejak moc to nevoni :nevim: to same kdyz jsem mela svatebni den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
9.12.19 17:45

@Peggy54 já jsem měla christmas cookies, ten byl dost intenzivní a vůbec všechny ty vánoční vůně jsou hodně cítit a pak ještě citronový cheesecake. Ale třeba bavlna to jsem ani necítila že tam něco mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
9.12.19 17:57

@el.leanor21 jj ty cookies mam taky, ale uplne nejvetsi, provoni ale neni to nic extra ale my mame obri obyvak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
9.12.19 17:59

@Peggy54
Já jsme si teď koupila v DM vánoční vosky, značka tuším Home&Decor.. A ty mi přijdou daleko lepší s větší výdrží. Jeden stal myslím kolem 48 korun

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
9.12.19 18:04

@el.leanor21 ja uz nejak na ty drogerkove a supermarketove svicky rezignovala, celkem dobre jsou z primarku, ted jsem cetla ze jsou nejake nove neco jako YC a knot ma efekt praskajicicho ohne, tak mozna k vanocum si udelam radost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
9.12.19 18:15

@Peggy54
Tu svíčku s dřevěným praskajicim knotem jme dostali loni na vánoce od svagrove, pouštělo to jiskry jako prskavka :lol: měla jsem obavy ze mi to podpali barák. Ale voněla hezky, měli jsme vanilka/karamel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
9.12.19 19:50

Já je miluju. Svíčky, vosky, votivky…
Vosku ale dávám hodně málo, je to dost silné. Takže jeden mám třeba na 5×.
Jinak dát do lednice nebo na chvíli do mrazáku a krásně to vyndáš :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat