Zvířátka typu Schleich

688
9.12.19 13:05

Zviratka typu Schleich

Syn ma rad tyto zviratka z tvrde gumy.
prijdou mi ale zbytecne drahe, chci mu koupit nejakou levnejsi alternativu, idealne sadu. Poradite?
PS: potrebujeme ale nutne, aby umely stat :nevim:

Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11936
9.12.19 13:10

Schleichu se nic nevyrovná. Všechno ostatní jsou náhražky, Bullyland je levnější, stojí. Aůe Schleich to není, ten je věčný. https://www.mall.cz/…100010595939?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53149
9.12.19 13:21

Je to jako lego a napodobeniny. Schleich je jen jeden. raději méně ale originál. Ted možná něco bude i v akci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1975
9.12.19 13:24

Lacinější zvířátka mají v různých formách v různých hračkářstvích. Dcerce jsem kupovala balení, kde jich bylo asi 15, zebry, žirafy apod. v Pompu, ale určitě bude mít i Dráčik a jiné. Nicméně je to plast, vizuálně nejsou moc hezky udělané, jak tu padlo, Schleich je jen jeden… Uznávám, že jejich cena je dost brutální, ale občas mívají ve Sparkys i Bambuli akci (v druhé zmíněné je teď 20 % sleva na vše) a někdy mají akci i přímo na figurky zvířátek. Tak třeba kupovat po částech nebo říct příbuzným?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10704
9.12.19 13:32
@Markéta80 píše:
Je to jako lego a napodobeniny. Schleich je jen jeden. raději méně ale originál. Ted možná něco bude i v akci :palec:

souhlasím. děti už mám velké a na těhle hračkách už nefrčí, ale dokud byly menší (školka, první stupeň základky), tak jsem se naučila kupovat jenom Schleicha. a to jsem tehdy s penězi dost válčila, ale jak bylo psáno - raději méně, ale originál ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53149
9.12.19 13:51

@sagina taky už nekupuji, ale ta kvalita je úplně jinde a i jsou těžké takže hezky stojí :palec:. Před Vánoci se dají sehnat za lepší ceny. I ty lepší napodobeniny nejsou nic moc a cena už není takový rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1975
9.12.19 13:56

Ještě mne napadl Aliexpress, ale je otázka, jaká bude kvalita zboží a kdy dorazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67645
9.12.19 13:58

My mame doma jen Schleich, nakoupila jsem ho teda ve velkem mnozstvi pouzity, diteti je to jedno (bylo jeste male). Ted ma 5 a hraje si s nimi porad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31321
9.12.19 14:05
@katuska1984 píše:
Syn ma rad tyto zviratka z tvrde gumy.
prijdou mi ale zbytecne drahe, chci mu koupit nejakou levnejsi alternativu, idealne sadu. Poradite?
PS: potrebujeme ale nutne, aby umely stat :nevim:Dekuji.

Jo, drahé jsou. Ale mají dobré zpracování. Vypadá to, jak to vypadat má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
9.12.19 15:10

Uvidim..maly nema ani dva roky, ale. myslim, ze to je hezka hracka…dcery jsou uz velke a mely obyc. zviratka, ale bylo to poznat

myslela jsem, jestli neexistuje neco mezi schleich a uplne levnymi obyc. nekvalitnimi

Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
9.12.19 16:10

Syn dostal koníky od Schleichu po mě, je jim minimálně 10 let těm figurkám a vůbec to není znát. Radši fakt ten Schleich.. Minule jsem mu koupila někde žirafu a už ji zdemoloval a letěla do popelnice. Koně dostávají fakt zabrat a nic :)
Spíš je jim dokonce víc, jako puberťák jsem měla peníze už na jiný věci :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
9.12.19 20:01

Za mne taky Schleich, je to kvalita, nemam co vytknout. Dcera si s tim hodne hraje, je to porad jako nove. Souhlasim s nazorem, ze zde radeji mene a kvalitu, zapojit babi apod. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53149
9.12.19 20:58
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14356
10.12.19 05:08

Schleich je super, co zkusit omrknout bazary? Podle mě jsou zvířátka nezničitelná, takže bych se bazaru nebránila. Porad lepší, než nějaké fejky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19651
14.12.19 08:32

Určitě ne Ali, když už tak ten Bullyland a nebo Lidl teď má , ale ty nemám vyzkoušené, jsou tam ale nějaké recenze :nevim:
za mě teda bazar ;) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat